Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

DS, DH pályák a Norma fánál!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
210 hozzászólás a témában

#41
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szoktunk tömegesen "déházgatni", csak nem szokunk mindenkit elhívni, mindenkivel öszeállni.

#42
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Kösz az eligazítást!!

#43
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Szerintem mindenki szokott DHzni, Duálozni, aki olyan topicba ír, aminek a címében benne van, hogy DH, DH verseny, ássunk, midnight, ride, urban, terror, letörések, lépcsõk, Budapest, Bp, fogas, normafa, stb.

Miért kérded?

Amúgy szoktunk és szokunk megszervezni tömeges megmozdulásokat (Városi tekergés, midnight ride...), csak most legtöbben a vizsgák, érettségi, stb nem érnek rá...


#44
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Jelen!!!

#45
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
hat. vagyunk egy paran.

#46
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
nincs senki dh-s vagy dualos itt aki a normafa környékén szokott bicózni?

#47
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Na szerintem ezt a témát nem kéne hanyagolni, mert elég sok ember jár szerintem a nOrmafára dulozgatni és dhzgatni.

#48
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Képzeljétek el lementem hogy akkor megyek tekerni és erre mikor éppen tolom ki a bringát a garázsból rákezd a zuhé.....   :'(

Ennyi volt a nagy tekerés!!!    :-/

#49
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nem jön holnap takerni valaki hegyre ? ? ? Olyan 2-3 körl!!!

#50
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Igen az egy jo palya, de tul sokat kell tologatni felfele, meg utana az aszfalton is gurulhatsz eleg sokaig, mire visszaersz a fogashoz.
De a palya az tenyleg nagyon jo, egyszer mindenkeppen erdemes kiprobalni. Bar eso utan nagyon gazos lehet!!

#51
Blazsev

Blazsev

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Na most tévedtem ide ,de asszem ezt a pályát még senki nem írta. A kilátótól a szokott módon lejössz a Ságvári-ligeti úttörõvasúti megállóig (vagy most mi a neve). A vasútállomás elõtt átmész a síneken és nyomokat követve feltolod a bringádat a Thán vagy Kán Károly kilátóba. Nem lehet eltéveszteni mert a hegy tetejére kell tolni.(12-15 perc naon dúrva gyaloglás,meredek mint állat) A kilátótól balra indulsz és ott kezdõdik a durvulás. (kõ-gyökér-fa-meredek-kõ-kõ-gyökér-fa-kõ-kõ-kõ-kõ-kõ-fa-meredek) lehet neki nyomni de van olyan rész ahol biztosan nem fogysz tekerni. ;D  Ha leértél a betonúthoz jobbra fordulsz az erdõbe és onnan már elég lájtos a dolog. Letekerhetsz a Nagyrétre ahol ha átbringázol keresztbe megint tútistaútra jutsz ami levisz az uttörõvasút végállomásához. Innen is lehet menni tovább erdõbe meg lehet menni betonon is vissza a fogashoz. Igaz a pálya nem pont a Normafánál van de kit érdekel legalább nem kell annyit fogasozni. Kb. 1 óra amíg megint visszaérsz a fogashoz. Na hö

#52
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Na mien volt ? ? ?

Én majdnem jttem, csak éppen a RaceFace karomra operáltam valahogy az MRPt meg ilyenek!!!

Amúgy mien volt ? ? ?

#53
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
szia!

péntek 14.30 fogasnál, fehér SLK DH/alfalfa, sárga WEGA/HI5, fehér Zoggie/tatanka

#54
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Én még eléggé a kezdõ kategóriába tartozok: soha nem voltam a hegyen (mármint ezen). Azt sem tudm, hogy hogy tudnék eljutni oda. Pénteken és szombaton gyönyörû fõvárosunkban leszek és viszem a biciglimet is. Ha valaki fog tekerni akkor, örûlnék, ha csatlakozhatnék hozzá/hozzájuk. Írhattok ide üzenetet, emilt, smst: 06304684957. Egyébként merevfarú gépem van. Baromira odalennék, ha valaki válaszolna. ;D

#55
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
De ki tud térképet beszerezni szkennöléshez? ???

#56
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Kell szerezni egy budai hegység térképet és ha elég részletes akkor kihúzni rajta az utakat. A jó térképeken még a túristaösvények is jelölve vannak úgyhogy csak ki kell húzni valamivel aztán beskennelni feltölteni....JODA

#57
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, az szerintem is jo lenne.


#58
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Ezt oldaná meg egy térkép. Mindenki mindent megtalálna! Nem kell sokat sznsjbkodni vele, elég egy lerajzolt cuccot feldobni a netre amin azért mindenki kiismeri magát aztán hátszél...JODA

#59
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Igen, ebbol a szempontbol eleg nagy a keveredes, de ez van. azert hogyha mesz a haverokkal, akkor legalabb ti tudjatok hogy mirol van szo, es ez a lenyeg.


#60
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Én pl. sok utat ismerek, de mivel 2 haverommal fedeztük fel a hegyet, névrõl szinte alig. Így hiába mondják, hogy "pisilõs", mert tuti hogy voltam rajta, de fogalmam sincs hogy melyik.