Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

DS, DH pályák a Norma fánál!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
210 hozzászólás a témában

#201
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ezt a pályarészt ma találtuk: a dual (remélem mindenki ismeri) középsõ szakasza helyett lehet nyomni. Annál a beton útnál ahol pl. a speed is véget ér, kicsit balra van egy pados-kiülõs hely, ott kell indítani. A -.,-. erdészek ezt is felszórták de nem zavaró, mert csak az egyik oldalán van, a másikon lehet menni. Elég lájgtos, úgyhogy az én bicómra pont jó  ;D  bye

#202
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Héj Ti Ott!

Arra novemberig biztos várhattok!!!

Ha megveszitek a kocsit(VW Vento 1.8 CL 1.5milla) meg a bringámat(Jamis durango AL 110ezer) akkor hamarabb lehet lökdösõdni.

Shaun Palmer (aki feltalálta a PALMÖRIZÁLÁST) ;D

#203
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
télleg Sornibéjbi!  Kapjuk már el, verjük szét villanyoszloppal és lökjük a kõfejtõbe a testét, de csak ha már meglesz a 4millio forintos bringája oké???

lcs

#204
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ha neked ilyen kölköd lenne, mindig vernéd?

#205
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
pálmör! vilávjúszómaccs, de ha nekem ilyen hülye kölköm lenne...

lcs

#206
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Hír ögén! (here again)

Libegõ második fele:
Megközelíthetõ a fent említett PISILÕS pályárol vagy a sípályát kettészelõ betonutról. A betonon balra mész addig amíg a fejed felett nincs a libegõ, innen ha nem vagy hülye akkor már tudod, hogy merre menj. Legjobb akkor menni ezen a pályán amikor turázók használják a Libegõt. Szeretem nézni a fejeket amiközben azt várják, hogy elessek.

Ördög orom, katlan:
Mész a kisvasút mellet aztán nem a Norma fa felé mész, hanem átugrod a sineket (balra). Kb 500 méter után lesz egy út balra azon kell tovább tekerni. Vigyázzatok a vízmosásokkal mert akkorát lehet burkolni, hogy beficcensz a dzsindzsásba ;D Ezen az úton mész végig aztán ott már meglátod a katlant. Itt lehet istenkirálykodni, hogy ki bír szebbet, nagyobbat, krükkösebbet ugrani.

A kedvenc helyünket (L.Cs., Sorn, Sezlonyrugó, Cserkó, én) A Réteses olyan finom túrós rétest nem lehet minden sarkon enni. Aki vigyázni akar a formályára az még porcukor nélkül is kérheti (a fentiek mindegyike rajtam kívül) ;D

remélem érthetõ volt a leírás, ha nem lökj 1 drótpostát a VUVUVU-m ra, hogy ne te légy a leggyengébb láncszem a csapatodban.

Bocs hogy hosszú voltam.   PALMÖR


#207
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Helló Belló!

YOci: Amire Te gondolsz az a NORTH SHORE és a Milán, Füles társaság tákolta össze. Link tipp: www.nsmb.com ez az oldal az ilyen keskeny deszkákon való kerékpározás honlapja (Nort Shore Mountain Biking)

Kedvenceim:
PISILÕS: azért írom elõre mert ebben az én kezem is benne van (nem vágták le és építették bele az ugratóba) ::)
A pályát müvelték: 1 hölgy akinek a nevét a diszkréció miatt örök homály fedi (mint az agyamat), Legszebbcsávó, Sorn, és én.
Ezt a pályályát csak úgy közelítheted meg, ha a Libegõ tetejéig feltekersz a betonon. A Libegõ végállomásával szembe álva az épület bal oldalánál lévõ fák között kell bemeni. Van 1 beton magaslat a fák között zöld korláttal azt hiszem, na innen lehet pisilni. A pálya egy csúszós, meredek kõvel kezdõdik, itt kell figyelni a sebességre, ha lasú vagy akkor pofára esel az ugrató után, ha gyors akkor még az ugratóra sem bírsz felmenni. Egész hosszú, teknikás pálya.

- A kápolna utáni döntött kanyaros pálya (szlalom).
Ide ugy juthatsz el, hogy mész az aszfalton, túl a busz végállomáson és az enyhe lejtõközben a jobb oldalon lévõ murvás úton (#&@% erdészek) vagy a mellette lévõ szánkós táblánál lefordulsz jobbra. Ha elötted van egy kicsi, fehér épület (kápolna) akkor jó helyen jársz. Innen a kijárt nyomon kell menned, itt lesz két bazinagy dirt (link: www.dirtjump.net) az ugratók után jobra a lejtõn. Ez az!! Ha találok egy féknyomot is a pályán szétütök mindenkit!!! >:(  Esõs napok után kb 1hétig vigyázni kell a 2. kanyartol kezdve (nyakig ér az agyagos trutyi)

folyt köv:            Palmer

#208
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Dear Major!

Nem tudom pontosan mire gondoltál de leírom a két kedvenc rövid pályámat, bár szerintem ezeket mindenki ismeri (Gonzales, Speed)!
Gonzales, ez egy fára van írva a tetején ahova úgy jutsz el, hogy mész az aszfalton (pfuj) a Sport szállóig (mondjuk mehetsz terepen is, de így könnyebb odatalálni :)), ott aztán jobbra be a fák közé a murvás ösvényen, és innem már látnod kell a néhány száz méterre levõ letarolt domboldalon, a poros gyökeres pályát, na õ a Gonzi. Elég rövid, de extreem, bár csak egy balos kanyar van benne. Ha itt lemész és követed a szûk utat, akkor a murvás útig elérve jobbra néhány méterre van egy pad, ez alatt kezdõdik a Speed. Nevéhez hûen rohadt meredek, rövid és szinte egyenes. Itt az autóútra kell vigyázni, ami egybõl keresztbe van ahogy leérsz. Az a legjobb ha olyan megy elörre aki nem küldi annyira és meg tud állni az útih (bár szinte lehetetlen). Utánna odalenn biztosítja elállja az utat amig a durvábbak ;D leérnek, és az úton gumicsíkot égetve megállnak! És innen még nagyon sok pályára el lehet jutni, de azokat majd máskor!
Remélem nem hiába téptem itt a számat, és vki-nek tanulságos amit leírtam  ;)

Beg


#209
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
EZt nem Milánék csinálták?


#210
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Szasztok!

Mondok 1 jo pályát igaz nem én épitettem,de csaknem haragszik meg senki a tulajok közül,hogy itt ajánlgatom a mûvüket.Gratula az épitõknek mert nagyon BRUTÁLIS!!!!!
Ezt ugy lehet megközeliteni hogy a sipályán lejössz a beton útig majd a libegõ irányába indulsz de kb 500-métert kell menned majd nagyon kell a bokrok közé kukkolni hogy megtaláld,de egy negyedénél elvágott fát kell találnod az ösvény mellet jobbra.
Ez a pálya kivágott fán indul deszkákkal a tetején majd pallokon kell egyensulyozni mert van amikor kb 3méter magason vagy.
Õszintén én nem mertem megkockáztatni,de biztos akad valaki aki igen.
Na szevasztok.

#211
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ide kéne baírni olyan pályákat ami a kedvencetek! Valahogy ilyen stílusban: ...ott mész asztón annl a nagy fánál jobbra, mad ott vigyázz mer nagy a trutyi... Szóval szerintem ezt így mndenki érti, aki tudja, hogy merre van! Szerintem sokkal rosszabb az, hogy: ... a NO komment után a nagy leszakadá, bamer sz mekkkora durva... Na ezeket csak az érti aki írja!!!
Remélam sok post jön, mert sok pálya van!  ;D