Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

DS, DH pályák a Norma fánál!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
210 hozzászólás a témában

#161
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Valaki meg tudná mondani, hogy merre is van Veresen ez a pálya? Elég sokat járok arra, de még nem látam. Merre keressem?
kislust

#162
1bones

1bones
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
énisénis akarok Véres egy házra menni!
:o
szótok majd?

#163
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nincs valakinek kisbusza ? ? ?  ;D Vagy nagy autója ? ? ? Akkor mehetnénk azzal! HIHI! De ha legalább valaki autával megy akor abba belefér sok-sok bicikli, momeg vonatozunk!  ;D

#164
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
jó sok pályáról írtatok az utóbbi 15 hozzászólásban!

#165
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Halihó!!
Rendben, mindenki jöhet, de akkor valószínükeg kikell bérelnünk egy egész vagont ;D ;D
Mivel a tegnapi vonaton odafelé csak 3 bringát lehetett vinni visza meg 5öt. Ez nem olyan volt mint a fogason, hanem többet ha akartunk volna se tudtunk volna bepakolni. Mondjuk, ha nagyon össze szedjük magunkat Max: 10 gép fér el kényelmetlenül. 8)

#166
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Üdv ha nem lenne gáz akkor én is +a haverok is csatlakoznánk hozzátok.

#167
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Jövök jövök!!!!!!!!!  ;D Mikor mentek legközeleb ? ? ? ? Jövök az tuti!!!!!!!!!!!!  ;)

#168
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
És volt egy kölök 6 vagy 8 éves? Majdnem akkorákat ugrott mint én (najó nagyobbat ;D).

#169
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Emberek, na hol voltunk ma Shaun fórumtárssal?? Na hol?
Elmondom. Veresegyházán a DS pályán. ÉS TÉNYLEG  ;D JÓ volt. Szóval én is azt mondom, ide ki kell jönni. Kezdõknek is nagyon állat (én is kezdõ vagyok). És most mikor voltunk annyira nem is volt tömve a pálya.
Major, legközelebb gyere, mert nem tudod mit hagytál ki!

#170
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Emberek, na hol voltunk ma Andix fórumtárssal?? Na hol?
Elmondom. Veresegyházán a DS pályán. Mindenkinek ajánlom, hogy látogassa meg a pályát mert ha itt nem tanulsz meg ugrani akkor sehol. Az elején a 6 ugratóból egyetsem tudtam ívbe ugrani, de félóra mulva a kb. 5méteres asztal és a duplaugratón kívül mindet megtudtam ugrani. (Lehet, hogy nem DH bringát veszek, hanem egy ütõs szlalom gépet. Vagyinkább nyerek a LOTTÓn és minkettõt)
Komolyan mondom olyan jó ez a pálya, hogy akár európa szintû versenyt is rendezhetnének. Az ugratók egyáltalán nem parák mert a dupla kivételével mind asztal, tehát nem tudsz beesni a kidobó és az érkezõ közé. Ezentúl ide járok nem a János-hegyre.

Palmer The Kréjzi Bój

#171
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
OK! Megnézzük milyen a cucc azt mesélünk. Legközelebb menjünk 24ezermillióan és foglaljuk el. Viszek majd zászlót amit kitûzhetünk. ;D

#172
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én is szívesen jönnék, csak hogy sajna nem érek reá! :( Pedig nagyon jönnék!!!!!!!!!!!! Majd akkor legközelebb! Remélem jöhetek én is! Akkor mejd megdumáljuk!  ;D

#173
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Pont akartam írni a bringámat csak mire kitaláltam, hogy leírom te már kérted. (ez se volt 1xü).
Jamis Durango AL (fekete) + RST Zeta TL (szürke)
matt Arany-titán szinü bukó Bell (nem fullface)
Sötétkék hátizsák, ha hûvösebb lesz akkor hosszú biciklis thermo gatya (bal vádlinál totál szakadt) + s.kék rövidnaci.

Így már csak felismertek.

Palmer

#174
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hmmm, hát én is jól ragzom a magyartot  :)
Szóval nyugodtan gyere, akkor a Nyugatiban 10-kor.
Ja és írd már le, hogy kb milyen géped van, hogy a tömegben megtaláljunk.

#175
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Akkor megbeszéltük. 8)

#176
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Kedves Shaun: 10-kor a Nyugati Csarnok megtalálsz minket.
1 db Merida Speed + Judy Xc
1 db Magellan Serpens + K2 Chubby
1 db Magellan Polarx + SrSuntour ULR
Na akkor 10 körül mi ott lesz, majdcsak megtalálsz minket, a 10:30 körül induló személlyel megyünk a Nyugatiból

#177
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Én se vagyok valami mester  ::) . Mehetnék veletek? És összeimerkednénk +barátkoznánk azt azután mehetnénk egyutt Bájkolni/Vonatozni/Fogasozni.
Na Mehetek?

#178
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
TEKERNI??? Hát azt nem szeressük  ;D Bringa nem arra való, hogy tekerjünk vele  ;D
Szóval én elég kezdõ vagyok, és ha kéne gyakorloni ugrani: tehát 2 haverommal kiugrom Veresegyházba (9-30as vagy 10-30as vonattal).

#179
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Na akkor ki jön holnap (szombat) a János-hegyre?
Vasárnap?
Vagy belógunk a veresegyházi pályára? Én elnem tekerek odáig, legfeljebb vonattal (20Km)

Jelentkezõk?

Palmer

#180
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nem tudjátok, a Veresegyházi pályára nem lehet  csak úgy betévedni? Mert ha jó idõ van a hétvégén, szívesen betévednék...  ;D