Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

DS, DH pályák a Norma fánál!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
210 hozzászólás a témában

#181
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Énis csak L.Cs.-t és Sornt ismerem. Õket is a Fórum miatt 8)

#182
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hmmm. Pontosan vázolnátok mennyire durva az ahely ahova megyünk? Mert ha nagyon elszaladok és veszek egy fullface-t  ;D . Poénosak ezek a közös tekerések.
Különösen, hogy viszonylag új vagyok a fórumban, és senkit sem ismerek élõben  :) .

#183
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
WOW! Leszünk rendesen!  ;D

#184
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ha együtt indulunk kiba...tt nagy taknyoláso/halálesetek lesznek ;D
Nem maradhatok le énsem.

Szólok Legszebbcsávónak, Sornnak, hogy jöjjenek õkis.

Palmer

L.Cs.-nek úgyis tesztelnie kell a vadi új Alfa-Alfáját. ;D


#185
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Ha jó idõ lesz ott a helyem a hegyen. Asszem én is toborzok egy pár havert

#186
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Akkor mennyünk sokan!  ;D Szerintem Bagbie is szívesen jönne, és persze én is mennék! Mit szóltok, és akkor kipróbálhatjuk, hogy valóban igaszi együtt indulásnál ki a legjobb !  ;D No mit sszóltok ? ? ? ?

#187
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Andix: Ha megengeded megyek veled és megmutatom a frankót.
persze csak, ha jó az idõ.

Palmer

#188
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
JA, ja, tudom, hogy volt a katlan már írva... Csak nekem kicsit zûrös volt, mostmár összeraktam a puzzzlet, és képben vagyok  ;) . Ha az idõjárás jó lesz, akkor szombaton már el is ugrom, és megnézem azt a katlant  ;D .
Persze nagyon húz a szívem egy kiépített DS pálya után...

#189
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Vole: Ez jó ötlet, én is akartam már írni, de nem írtam soha  :-X

Andix: Ha végigolvastad volna a Topicot akkor már elöbb is tudhattad volna, hogy hólvan a "Katlan" (Én már leírtam, nem csak azt a pályát)

Palmer

#190
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Csao,

En mindenkinek azt javaslom aki meg nem jart a hegyen, es nem ismeri a palyakat, hogy mindenkeppen keressen valakit aki ismeri, mert ezeket a palyakat / foleg a leirasok alapjan/, nagyon nehez megtalalni. En mar regota jarok fol, igaz csak ritkan, de tudom, hogy aki nem tudja mi hol van, annak egy szar bringazasban lehet resze. Csomo palya van ami szarul indul, nem is nagyon latszik hogy palya, igy szinte lehetettlen elsore megtalalni. Meg mostanaban sok resz fel van szorva, a tapasztaltabbak mar tudjak, hogy merre lehet ezeket elkerulni.  Mostmar nemsokara en is megyek hegyre, csak legyen mar kesz a bringam.



#191
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
KÖSSSZ. Megyek is  :-[ Illetve csak mennék, mert úgy látom az idõ sohasem lesz a régi. (Szombat délelõtt viccbõl kinéztem a hegyre: bazi nagy sár volt..... Meg persze a hülye ellenõrök megvágtak 1500 Ft-val.... >:( )

#192
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Andix:
No lássuk. Ha fölmész a fogassal a végállomásig, és elindulsz a buszvégállomás felé, egyszercak kiérsz a fõútra.(itt lesz egy parkoló+sínek).
Itt kell elfordulni balra(át a síneken).HA minden igaz, a második földút balra(be az erdõbe).Ezen mész egy pár száz métert, majd kiérsz az erdõbõl, itt lesz egy út keresztbe.(balra fordulsz)
Innen már nem lehet eltéveszteni, csak végig kell menned az úton, s odaérsz.
Igazán jó móka, de én ahányszor végigmentem rajta, mindig borultam, vagy amortizáltam a gépem. Ez nem a pálya nehézségére utal, hanem valamiért nem jövök ki jól a pályával. ;D
Jó ugrálást!!!!!

kislust

#193
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Kislust: Többen mondták már, el tudnád mondani, hol van az a katlan? Nagyon érdekel  :o Köszike!

#194
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Én tegnap voltam fenn, igaz csak az ?ördögoromnál?>>ahol van egy katlan, s jókat lehet ugrálni.
Szal tiszta csúszós volt a pálya, kb 10-el mentem, de így sem tudtam lefele megállni, belecsúsztam a haveromba.
kislust

#195
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Nem tudom milyen lehet a hegy ennyi csapadék után, de már kib@szottul idegesít ez a trágya idõjárás.
Lassan kéthete nem voltam fent a hegyen :'( :'(

Palmer

#196
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
palmer: elõfordulhat...

más: mennyire van nagy sár a 'hegyen'? gondolom a 'döntött kanyar-os' teljesen járhatatlan... a többivel mi a helyzet?

üdv: grrr

#197
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Az nem baj, hogy hosszú voltál, de még érthetetlen is. Ha nem ismerném a hegy összes pályáját/kombinációját akkor nem tudnám mire gondolsz.
Ja! Énse bírnám jobban leírni.

Palmi

#198
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
kislust az én kedvenc (laza)útvonalam a következõ: feltekerek(tolom) az erzsébet kilátóhoz, onnan indul két ösvény. a bal oldalin kell elindulni. itt nem tudsz semmit sem eltéveszteni. ha leértél az aszfaltútra, akkor jobbra tekerj tovább, majd az út szélén kb 200 méterre -ahol ki van vágva a szalagkorlát- lesz egy kis ösvény. azon le majd ismét aszfaltút, itt tovább balra kb 50 méter, szintén le (jobb oldalon) az ösvényen. itt végig az ösvényen haladj, 1X fogod keresztezni az aszfaltot? de ott menj tovább egyenesen! lesz egy farakás ott balra. ismét aszfalthoz érkezel, ahol választhatsz, hogy a tündérsziklához eltekersz aszfalton vagy mész tovább az ösvényen, ahol kiérsz a libegõ pálya aljához, itt tovább egyenesen, a többit már nem lehet eltéveszteni...
jó szórakozást!
lehet, hogy hosszú voltam? ehhe

#199
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Sziasztok Normafárajárók!

Légyszí segítsetek, mert nem nagyon ismerem a pálykat, így ha csak azt mondjátok, hogy 'a dual' fogalmam sincs melyikrõl beszéltek. Nem tudna valamelyikõtök egy pár pályát felsorolni rövid ismertetõvel(arra gondolok, hogy mennyire zúzós>>kinek ajánljátok) megközelítéssel?
kislust

#200
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
a no comment-nél hányan borultak már meg annál a kanyarnál ami egy szemétlerakó mellett megy két méteres szintkülönbséggel? nekem volt szerencsém...