Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Letörések, lépcsõk, egyéb GAP-ek Bp-n

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
527 hozzászólás a témában

#81
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
phyree:én is erre gondoltam valahol csak nem tudok fogalmazni(már a tanár is mondta hogy olvassak többet!!!)na de mind1 téma lezárva amúgy találtam egy uj keskeny egyensulyoz patkát olyankb mint a két házközött csak sokkal jobb mer kicsit szélessebb és hosszabb jóval majd ha kijössz megmutatom és van két méter magasis csak annak a végét az már lejebb van nem merem merevvázzal beugrani de a többi imegy!! ott jókat lehet majd forgatni mer rohadt jól fog kinézni ha alulról veszed már el is képzeltem!!!!!!!úgyhogy forgatásra fel!!!!

#82
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
az én privátomra......, de azt inkább priviben! :-\

#83
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Navérgre netelõtt vagyok.
Döbbenten vettem észre, hogy 30. oldalát tölti be lassan a topic.
[glow=red,2,300]Köszi a bíztatást srácok![/glow]
Thanks Tr for hosting! Majd a szebb verzióba beírlak ezért külön a creditsbe, meg a webcímet is!
Egyenlõre nem tudok jobbat renderelni 320*200 .Wmv-nél, mert ha 640x480-ba rakom, akkor valamiért szaggat a végeredmény (nem azért mert nem tudja a gépem olyan gyorsan lejátszani - renderelés közben nem számolja le rendesen a kockákat valamiért...), de hamarosan lesz új gép, azon biztos menni fog. DivXben is.
Amúgy a Sonic Foundry-ék Vegas Video n. programját használom. Most szereztem premiere-t is, de az is majd az új gépre fog csak felkerülni.

Valóban van Freeride Clip 1, ahogy Joda kolléga is írta; -ott is figyeltem a vágásra és effektekre, de tartalmát tekintve részhalmaza a 2-esnek, ráadásul egy 6 perces szám megy végig, szóval kicsit monotonabb. De majd lehet, hogy azért kikerül. Mindenesetre, most újból forgatunk, mert szereztem halszemet, és így minden hely új értelmet nyer. Még egy járdasziget is Bender-letörésnek tûnik :o.

zyl - Kösz a tippet, meg fogom próbálni! Nem tudsz valamit bõvebben, hova kell írni ilyesmik? Nincs Xtremechannel itthon...

MBalázs - Már bocs, de hogy írhatsz ekkora marhaságot! Figyelj: Ez most tulajdonképpen egy klipp, nincs story, stb. Az elején kb azok az emberek vannak, akik nagyon régi barátaim, folyton együtt bringáztunk és bringázunk, valamint róluk volt anyag, amikor elkezdtem csinálni a filmet - késõbb persze ez már bõvült. És amúgy meg a filmmel én nem a trükköket igyekeztem hangsúlyozni, mivel pl a Kranked szériához képest sehol nem vagyunk, hanem hogy a zenére ütemezve egy különleges audióvizuális élmény nyújtsak = klipp.

Megnézem mire nem válaszoltam még...

#84
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
kiraly a video!
ha valakinek ertelmes media lejatszo kell radlight.com kicsi 1-3mb esMINDENT lejatszik!!!!
mivel lett vagva a film????

#85
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
a film _ma es holnap_ nem elerheto ha vki most szeretne leszedni
tr

#86
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Van egyes rész is de abba is ezek vannak! Mindíg kamerázgatunk azt az új anyagot hozzávágja Phyree! Majd tavasszal kellene egy jót kamerázni mert most már szar idõ van, pedig sok helyen egyáltalán nem vettünk fel semmit, sõt amit felvettünk annak egy része elég gagyi sajna. Ha jobb idõ lesz biztos lesznek jobb felvételek!!! Aki esetleg benne akar lenni az meg jöjjön bringázni, ásni meg ilyenek!!!!!! JODA

#87
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Arra én is kiváncsi lennék.

#88
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
és fr1-es klip is van? mert ez már a 2-es!

#89
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
tr:ezzel csak arra akartam célozni hogy nem miattam lett jó..

#90
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Nagyon állta elég hamar lejött és most sikerült megnéznem. Van rajta pár ismerõs meg persze ismerõs helyek. A Wallridenál mi csináltuk azt a döntött kanyart+az új wallridot a döntött kanyar útán.

#91
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
mbalazs : nem akarok nagy szavakat irni de ebben a filmben nincsenek foszereplok... mellekszereplok sem. ez igy van egyben es kesz

berci : szivesen

#92
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
vole cibalj le hozza egy wmv encodert

http://www.e-soft.co.uk/
itt talalsz sztem.
tr

#93
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Én a Winamp3-on játszom le, és tökéletesen mûködik. A legújabb Media Playered van fennt?

#94
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
na leszenvedtem (modemmel)és megérte!!!!!!!!!! nagyon király!!!!amúgy 1perc 57nél én esek egy b*szott nagyot a DANi jön utánam.tök jó ahogy elgurulok:) ja és 9:50 körül is én vagyok az utolsó elötti a wallridenál:) és aki figyel az láthat máshol is de sajna én még nem nyomom olyan keményen és csak egy mellékszereplõ vagyok:(

#95
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Windows Media Player
Win 98


#96
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
vole milyen oprendszered van?
es min akarod megnezni? :)

#97
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nem tudom. Mert nem jo. Mert nem latom a kepet, csak osszevisszasagot.


#98
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
és mért nem mükszik wmv-ben?

#99
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Akkor mar reg megneztem volna.. ;) ;) ;D ;D ;D

#100
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
Vole, még quick time- ban sem? mert abban biztos lefut legalábbis nekem......