Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Letörések, lépcsõk, egyéb GAP-ek Bp-n

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
527 hozzászólás a témában

#41
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Akkor let's nézzük, hogy mit hazudik az Edusó Szilárd és ha -5 körüli havas idõ lenne, akkor 10.00 tájékán találkozhatnánk.

#42
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hat, en is gondolkozom rajta, hogy fel kene menni, de csak hatso fekem van, es az is gyengus....de lehet, hogy megyek, meg meglatom...biztos jo moka lenne... ;D ;D ;D ;D ;D

#43
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
En is gondolkoztam, hogy felmegyek, de eddig nem volt tarsasagom, mivel osszes haverom eltette tavaszra a bringajat :))) De ha mentek, akkor csatlakoznek en is hozzatok, ha lehet :)

#44
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Ha lesz hó szombaton én is megyek (most legalább is így néz ki).

#45
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
azért írtam hogy privibe hogy itt nefoglalja a helyet!! szerintem jöhetsz de én nem biztos megyek mert ma voltam kinn és nagyon csúszós minden a hegyen megneki mennék egy fának!!

#46
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Lesz valami publikus kerékpározás is hétvégén, vagy csak privi?
Ha lenne szombaton egy kis "megmozdulás" oda én is csatlakoznék, feltéve ha lehet.

#47
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
hétvégén én is réérek elvileg!(de ezt majd megbeszéljük privibe)ja és kösz phyree már nemkell fölirnod a videót mert azóta lett adslem és íróm is:)

#48
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Viszont, ha túlélem a hetemet a suliban, meg a péntek esti "pihenést"-felejtést, akkor hétvégén mindenképpen mehet a rampage - ha még lesz hó, nem csak hideg...

#49
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Most, hogy megjött a hó szerintem próbáljuk ki a régi bütykös gumijainkat (csak azért nem az új szögeseket, mert az nincs) a megszokott fogasos pályákon. Na? Szerda?

#50
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
En a kiszaradt tomederbe szktam beugralni, nyaron tele szokott lenni trialossal :) Csak bele lehet faradni a sok kiemelesbe, mert hat eleg magas a to fala, meg nem mernem bevallalni, a trialosok ugralnak csak ott fel :)

#51
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Azt én is tudom, hogy hóban nem sokat számít a szöges gumi, de nem is azért csinálnlék/vennék. Engem a "népszerûbb" helyeken keményre letaposott hó aggaszt. (Ami idõvel eljegesedik és ha nincs olvadás úgy is marad. Tavaly télen volt itt hónapos jég is.) Ezek a dolgok elég szopókörösek tudnak lenni kanyarban.

Más: vasárnapra a punnyadáson kívül terveztek valamit. Fel is lehet öltözni, és a szemüveg és fullface mögé csak nem fúj annyira be a szél. Szóval ha valaki akar bicajozni vasárnap a Normafa, János-hegy, stb környékén az szólhatna.

#52
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
megjott.. fen' voltam a normafanal es a fejemre esett ket hoember. mondanom sem rajtam kivul csak a fak a fu es a kutyaszar volt fellelheto.
es hogy ne legyek off, a varosligetbe erdemes kinezni. [ phyreevel meg tettunk felfedezoturat nyaron ] sok sok lepcso, perem, gap. kicsi kozepes nagy kinek mi az igenye. ma ott is voltam.
ja . es oltozzetek melegen.. sal, urhajos sapka, nyuszis fulvedo kotelezo.

#53
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Hogy mennyire igazad van, vitatkozunk itt hogy szoges gumi igy nagy butykok ugy, most mar csak az hianyzik, ami miatt vitatkozunk: a HO :)

#54
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
OFF Megint úgy érzem, hogy mindenki nagyon okos...
Én nekem is muszály állást foglalom:
- Egyenlõre hó nincsen, jég viszont mindenhol.
- Jó majd akkor viszek egy bütykös gumit is, cserélgetem...
- A lejtõk a szemét szánkosók és a zimankós idõjárás miatt iszonyat felfagynak.
- Friss és magas hóba majdnem mindegy mi van, mert alig tudsz haladni
- Nem friss a hó - azaz a tipikus magyar idõjárással számolva évi max 3 nagy havazás utóhatásai - néha már megolvadt és megint felfagyott, esetleg az alja jeges - csúszni fog a bütykös.
- Szerintem a szöges gumi a hóban kb. ugyanannyira fog csúszni, mint a bütykös.

#55
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Szoges gumi csak jegre valo, huban teljesen mindegy, csak nagy butykok kellenek a gumira ;)

#56
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Ja, ja! Mostanában én is ezen gondolkozom. Ha lesz idõm, talán szögesgumit is csinálok, még.

#57
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nah, egy ilyenben en is benne lennek. Ha sikerul a bringat hasznalhatova tenni addigra, akkor megyek.
Remelem osszejon.


#58
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
-Majd ha fagy baz!
Talan a két ünnep közott, de lehet, hogy majd csak jövõre. Elõször majd kimennék WC-re, ha majd lesz egy kis idõm.
Viszont arra gondoltam, hogy télen, ha lesz hó kéne vállalni nagy letöréseket, pl a sípályát... akkor nem üthet akkorát ha leérkezel (ha a teló nem fagy be), és nem is fájhat annyira, ha mégis elesel, részben a hó miatt, részben a rajtad lévõ 5 ruharéteg + védõfelszerelés miatt. Süppedõs hóban nem fog kicsúszni a kerék, ott meg biztos nem lesz jeges.


#59
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
itt vagyok:) és már matricás FF-ben nézem:) na valamikor ha nem esik kijöhetnétek megnézni aztz a north shore szerüséget....

#60
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
velhetoen foszereplobalazs ott ul, feher fullface-ben az uvegkabel masik oldalan olykor-olykor amikor eppen online.
mi pedig orulunk hogy itt vagy es elso, mondanom sem kell hogy mily' epuletes hozzaszolasoddal emeled topicunk fenyet.
koszonjuk poverrajder.