Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Letörések, lépcsõk, egyéb GAP-ek Bp-n

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
527 hozzászólás a témában

#1
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
már mondjuk kicsit régi a topic de tudtok ilyen jobb helyeket bp-n ahol lehet állatkodni?
pl vmi olyan lépcsõérdekelne ahol mondjuk ívberakással lehet beugrani meg ienek. meg kisebb trailsek meg letörések is jöhetnek sõt bármi..
most télen lehet állatkodni a városban ha a hegy szar.

#2
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Berci: Nem latom jol a kepet, mert el van mosodva, de szerintem nagyon eloredoltel az ugrasnal, nem?

#3
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Meg még egyéb is!!!! ;D
www.fw.hu/freeride ;D ;D ;D
Segitsééééég!!!!!!!!Nincs bicóm!
Nincs zsazsesz új villára,pedig szeretnék dirtelni a bnv-n!
Depresszió,végsõ döntés az uccsó...nemtehetek mást... :(


#4
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Csõrös valóban az amikor az elsõ kerék ér le hamarabb és az tényleg lehet azért, mert nem rántja ki az elejét! Velem is elõfordult egy ilyen eset most szombaton hangárb augrottam a nagya fun-boxon aztán vhogy lehet fáradt voltam nem sikerült kiemelni. Kép itt van róla:
http://www.freeweb.h.../2/Dscf0008.jpg

#5
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
De arról nem esett szó, és gondolva a tudatlan fiatalokra "gyorsan" kijavítottam nehogy bajuk essen!
De lehet hogy igen, csak nem figyeltem!
De már mindegy!

#6
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
MudCow, amiket említettél azokat Phyree direkt iróniából írta! ;)

#7
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Hát szerintem térd + sípcsontvédõ mindig kell! Nem csak akkor ha egy lábbal, akarsz leérkezni! Amúgy meg ez az egylábas módszer nem biztos hogy a legjobb... Sokkal nagyobb lesz a terhelés a valamelyik halytókaron, és ha nem speciálisanfullbrutáldh akkor esetleg lecsoffad, vagy törhet a tengely is. Nekem monst van a negyedik. ::)
Amúgy meg nem biztos hogy olyan profi vagy, hogy az egyirányú terhelés következtében nem ránt el abba az irányba és akkor a másik lábaddal sem csinálhatsz semmit!
"meg ne tegyem hátra a testsúlyomat, hogy ne legyen csõrös... jóóóóóóól van...." Jól van! :P Lehet én vagyok süti, de a csõrös nem az amikor az elsõkerék ér le elõbb?, és az szerintem nem attól van hogy nagyon hátul van a testsúly, hanem épp ellenkezõleg, amikor nem rántod fel az elejét eléggé.
Ja és még valami, ne úgy ugorj, hogy majd ferdén érkezek, és akkor így kell tompítani... Mert akkor nagy valószínûséggel így is lesz. Ne arra gondolj mi lesz ha elrontod, hanem arra hogy nem rontod el.

MudCow


#8
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Fuarohadt életbe, legyenmár porszáraz minden, meg 40 fok!
Berci, nagyon vágsz mindent! BPDH - DHBP, ugye nem okoztam nagy fejtörést ::)
Letiltották a Tar.hus tárhelyemet, odalett minden kép... grrr.
Most akkor tényleg azt a 20-30 lépcsõt ugrotta le Rob, ami olyan lankás és hosszú ill. a másik olyat, ami meredekebb? Grat!
Köszönöm a jó tanácsokat, mostmár nem félek... vegyek fullface-t, meg ne tegyem hátra a testsúlyomat, hogy ne legyen csõrös... jóóóóóóól van....
Arról nem írtatok, hogy mindkét lábam tegyem-e a pedálokra, vagy elég az egyiket, hogyha esetleg oldalra érkeznék se legyen nagy baj és hogy hordjak e ilyen esetben térd, esetleg sipcsont védõt? ???
Dropin... Pedig eléggé rendben volt a bringája a srácnak, nem Tesco-Matrix....mégis megkapta... pedig a srác nem volt nehéz (szinte röhelyesen könnyû) és egész jól érkezett bele...


#9
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Ya,maj ha kész lesz a villám. ;D

#10
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Brother tényleg Andris! Néztem már én is a déli lépcsõt de nagyon nagyot kéne bunnyzni, hogy sikerüljön!!! ROb még fogod ugrani mert akkor azt megnézném...

#11
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Mindenesetre sok gratula Robnak, és Brother (Andris talán?)! Szép az oldal jók a videók. ;)

#12
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
tudom hogy nem attol függ csak azért hogy mibirja ki ezt de ahogy lertad eltudom képzelni és gratulálok majd egyszer én is leugrom talán...

#13
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Hát az úgy volt,hogy naggyon nekitekertem oszt elbunnyztam oszt yonagy hátsokerekesre leraktam.Nagyon yo poén.Majd probáljátok ki! ;D
Nem megy szét tölle a bicó,ha yol rakod le.

#14
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Bike Positive...
Nem jó alkatrészek meg jó bicó kell ahhoz, hogy tudjál valamit, hanem tehetség...

#15
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
milyen felnie van? olyat veszek!

#16
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Neeeem!
Ami utána jön, le oda a "lyukba", ahol van az a szobor, és le lehet menni az aluljárókba, amik visznek fel a vérmezõre...
amúgy a kerengõ meg az a padka, ami a "lyuk" fölött van és körbeveszi azt felülrõl majdnem teljesen, de a 21es megállóból indul kb... na aaaz North Shore! Elég széles (30cm), és alattad mégis van vagy 5 méter!
Na de azt a lépcsõt, amirõl a Rob beszél tényleg le lehet szállni, már beszéltünk is róla, csakhát Roberto elõbb cselekszik, mint gondolkodik...amúgy nem Super(al küldi, hanem PolarXel...ehhh!)

#17
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
A hosszú fõlépcsõt...?! :o :o :o :o :o

Dehát az még kanyarodik is egy negyed fordulatot!!! :o :o :o :o :o

Super 8-al nyomod vagy mi??? :o :o :o :o :o :o

#18
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
de komolyan.. oszd mar meg ezt a lepcsos sztorit hogyan sikerult... elkepzelni nem tudom
;>tr

#19
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
deli lepcsot sikra?
reszvetem a leendo(?) gyerekednek ;> egyaltalan hogy lehet akkorat ugrani... vagy csak reg utlem a bicomon?
en valszeg nem vagyok eleg orult de mi is az a kerengo a deliben?
;>tr


#20
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Leugrottam a déli lépcsõt sikra!!! ;D
Ja és jó a déliben a kerengõ is.Aki õrült annak feltünt már... ;D