Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Letörések, lépcsõk, egyéb GAP-ek Bp-n

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
527 hozzászólás a témában

#21
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
a varosligetben van sok sok lepcso kisebb gapek de altalaban sikra erkezel. akkora lepcso nincs sehol ahova bele tudsz ugrani ivbe.
viszont van egy szep nagy domb egy jopofa ugroval a vegen.
attol fugg melyik iranyba indulsz kisebb nagyobb... phyreevel meg nyaron voltunk kin` kecajjal es nezelodtunk [ najo söröztünk de kozben akkor is na ... ]

bar most egy darabig esmetelten felejtos a varosi piszkosrajd mert a ho eltakarja a lepcsoket .
;> tr

#22
Deathrider

Deathrider

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Hát annak lehet gyaokorlni a maunalt aki tud, mert nekem semmennyire nem megy!!! Egyébként a hegy idáig egész jó volt a haverom is volt fenn és azt modnta jó volt bár õk csak disznõföt mentek...

#23
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Az jó ha már használható a hegy akkor majd ha hazajöttem mehetünk a hegyre ha addig nem lesz hó meg ilyesmi!!!

#24
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Már jelenthetem használható a hegy... tegnap is, ma is voltunk fenn, és az utcák már felszáradtak, irány Streetelni! Legalább addíg, amíg még sáros az erdõ, mindenki gyakorolhat manualezni. Én ma tanultam meg az egykézmanualt!! yee...
Aki akar jönni, a Szedõvel holnap fennleszünk!

#25
Deathrider

Deathrider

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
A Mom parknál vannak jó és sok lépcsõk!! Meg a városligetbe is vannak jó helyek de ott még nem voltam!! Mikor szárad már minden fel és lehet a hegyre járni? Márciusra vagy február végére?

#26
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Kösz tr akkor megnyugodtam! Ja állítalag csak az eséseket adták le a Fokuszban! De ez nem ide vág! Phyree az érdekelne engem, hogy felétek ott Kelenföld vagy Etel környékére majd egyszer elvinnél megmutatni pár jó helyet lépcsõk meg ilyesmik?

#27
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás

Phyree:
"Amugy kis parám alakultak ki az érkezésekkel kapcsolatban, nem tudom láttátok a BPDH (?) remekjól szervezett szabadtéri program végén a bringás társaságot..."

Lehet én vagyok hülye és másról beszélsz de te a DHBP-re gondolsz??? Mert ott ugráltak a végén bicosok! HA nem akkor bocs!


draga Berci! bar en nem vagyok a phyree de valaszolok : arra gondolt! . csak felcserelt bizonyos betuket benne.
;> tr

#28
CinderCone

CinderCone

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
Hát, igen, azt a törést befigyeltem én is, elég kemény...
Be is f*stam egy kicsit a letörésektõl... :-[


#29
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
A dropinban is van egy srác aki a viztározó tetejérõl való leugrás után azért nyom egy hatalmas firkát mert az elsõ kerék szakad darabokra. ;) Ja igen és ezzel csak biztatni szeretnélek Phyree. ;D

#30
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Phyree! Ne aggódj a telótörés miatt. A dupla váll és az átütõtengely nem akadályozza meg azt, hogy a becsúszószár ketté törjön. Hordjál full face-t, aztán mehet az arcos a lépcsõre. Szerintem a kereket sem érdemes nagyon túl építeni, mert dög nehéz elsõ kerékkel csak csõröst lehet ugrani...akkor törik a teló és hiába volt az egész hajcihõ ;D ;D

#31
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Phyree:
"Amugy kis parám alakultak ki az érkezésekkel kapcsolatban, nem tudom láttátok a BPDH (?) remekjól szervezett szabadtéri program végén a bringás társaságot..."

Lehet én vagyok hülye és másról beszélsz de te a DHBP-re gondolsz??? Mert ott ugráltak a végén bicosok! HA nem akkor bocs!

#32
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Na azt a momparkos témát megnézzük majd. Én most egyenlõre alig bírom elhinni, hogy lesz megint olyan, hogy rövidujjúban v. esetleg anélkül is melegem lesz kinnt.

Amugy kis parám alakultak ki az érkezésekkel kapcsolatban, nem tudom láttátok a BPDH (?) remekjól szervezett szabadtéri program végén a bringás társaságot... Durván vállalták, de eléggé szemléletesen lett kifelyezve a szimplavállas, nem átütõtengelyes telók hátránya... Namost engem mégcsak ez nem is fenyegetne, de láttam már elsõfelnit is összenyomódni... Naszóval nem szeretném, ha elõreduplasztaltó arcal lépcsõrét nyomnék after landing.
Bárcsaknem ;)



#33
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
oké én is úgy gondoltam ilyenkor úgyse bicozom...

#34
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Okés, de csak ha mmajd kitavaszodik...addigis converse

#35
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
BrotheR ezt a helyet majd egyszer megmutathatod bár úgyse ugrom le de kíváncsi lennék rá. Meg ha ugorjátok akkor arra is!

#36
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Van a "háligáli" (nem tudom, hogy írják) régi vendéglõ a MOM közelében. Annak a teteje enyhén lejt. Magát a tetõt felérem, ha kinyújtom a kezem (160-170 cm magas vagyok, akkor a tetõ durván 230 cm...) és egy 6 fokos lépcsõbew kell beleugrani. Ha leküldtem, felteszem a honlapomra, majd nézzétek meg.

RIDE!

#37
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Na, mint lattad, nem mentem, mivel le kellett mennem mamamhoz videkre es ezzel elment a napom, de holnap bepotolom haverral. Amugy merre voltatok?

#38
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Holnap 10, fogas. Gyertek ti is!

#39
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Hat ez eleg vicces volt :) Odafele sok bringassal talalkoztam (hajtas pajtas :)) de fent a hegyen csak ketten voltunk en meg az a qrva sok ho. A szuzhoba qrva jol lehet meni, de mar mindent letapostak a turistak :( Es lattam egy ket beingasnyomot is az uton, meg mellette :) A feket hiaba huztam, a kerek blokkolt es csak jobban gyorsult a bringa, ami a kanyarig nem is volt baj :)

#40
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Lehet nem birom ki szombatig es holnap felmegyek, megnezem milyen a palya es ha mar ugy is ott vagyok, lezuzok :)