Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Letörések, lépcsõk, egyéb GAP-ek Bp-n

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
527 hozzászólás a témában

#521
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Sorn: az a szálloda mögötti "letörés" (ehh, de nem illik ide ez a szó) volt az elsõ élményem.  :D Igaz, azóta rájöttem, hogy simán le lehet rajta gurulni (nem a lépcsõn), még ki sem kell emelni az elejét.

#522
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Sziasztok!

Az egyik kedvenc lépcsõsorom a Tabánban található, jókat lehet rajta ugrálni, de szerintem azért egy összetlós verdával azért kényelmesebb lehet.

kislust

#523
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Remek topic, úgyis ráizgultam a városi izére, fõleg a lépcsõkre.
Na lássuk csak:
- Margit híd mindkét hídfõ. Budai oldalon is lépcsõhegyek, pesti oldalon is lépcsõhegyek.
- Ha jössz Újpest Városkaputól a bringaúton a city felé, akkor még a Duna Plaza (OTT DOLGOZIK A SONKA ZSUZSI!) elõtt asszem van a bal oldalon (tehát nem a Plaza oldalán) egy imádnivaló lépcsõ. Onnan lehet megismerni, hogy elõtte van egy kocsifeljáró.
- Margit sziget, Árpád híd felöli vége, a szálloda mögött lépcsõ, mellette letörés (ez olyan lájtosabb)
- Vérmezõ, a Déi pu-val szemben a parkból az úttestre letörés

Most eluntam, majd még írok...

#524
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Demegy hiába minden összteló, csillapítás, mire leérsz szétrázza az agyadat, -én annyira nem kívánom. TV-ben mutatták, ahogy Milánék lemennek valamelyiken, biztos be lehet adni :)))

Amúgy ma találtunk egy kis letörést Budafokon a Kossuth Lajos és a Tóth József u. keresztezõdésénél. Ott van, ahol a busz fölkanyarodik, és ahol - ha mész a városból kifele - végetér a lakótelep. Elég hosszú, széles domboldal.
Van egy házikó, mellette kis kibetonozott járdaféleség, aminek a végébõl bele lehet ugrani a majdnem  ::) 45 fokos domboldalba. Nem magas, kb 60-70 cm ahonnan elugrassz, aztán meg lejt 1000-rel. Nem üt egyáltalán, merevvázzal se, mivel meredek. Kéne építeni valami kidobót, addig is aki el akarja valahol kezdeni, tudom ajánlani.

#525
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Azzal még nincs gáz hogy lemenni de az utána lévõ terelõkorlátot nincs az a teló ami kimozogja! :D

#526
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
eccer vmi bátor ember bevállalhatná a moszkva téri mozgólépcsöt, ott középen két korlát között... ahányszor arra megyek mindig meleborrrrrzongok mijen lehetne itt ledöngetni... :o

#527
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
- Tabán 56-os emlékmû: I. kerületben található az Attila úti teniszpálya fölött a domboldalban. Kb 160-170 magasat zuhansz ha belevesszük a lejtést, fûbe érkezel enyhén lejtõs talajra. Bõven van hely zuhanni, jól meg lehet küldeni. Merev vázzal nagyot üthet...

- Stb stb.

Tehát kb így írjatok még ilyen helyeket, hol vannak jó hosszú lépcsõk, szintkülönbségek, egyebek. Rakjatok képeket is, hogy ki mit adott be, ...Allrights?

#528
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Gondoltam írok egy olyan topicot, ahol megoszthatjuk egymással ki milyen helyeket ismer Budapesten, ahol jókat lehet ugrálni, frírájdolni, meg ilyesmi, és azt is, hogy mennyire parás beadni.
Konkrétan ilyenekre gondolok: