Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Letörések, lépcsõk, egyéb GAP-ek Bp-n

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
527 hozzászólás a témában

#481
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Endroo: nincs is olyanom :), csak egy Practica PL2, de imádom...  vasárnap hozom.

#482
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ja és Endroo: vaku világosban sem árt, mert árnyékban vagy ellenfényben nem lehet látni a képeken semmit, csak egy fekete alakot, meg fekete kecajt, fekete fák elõtt. Ja meg egy nagy fehér csillagot! Úgyhogy ha tudsz majd mindenképpen vigyél... Nekünk a fotózáson lett volna, csak nem volt feltöltve a tápja.

#483
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Endroo: Asszem Nikon FX (DH -hehe) 100 a gép, és szabvány méret az objektív - mármint Nikon kompatibilis. Elõre is kösz!

Joda: Kösz hogy felraktad a képeket, csak azt nem értem hol van amikor 540-et ugrok a tabán emlémûrõl, meg a Supermanosat se találom. Tudom milyen az irigység...  ;D

Legközelebb - nem tudom mikor lesz részemrõl, mert technikai problémáim vannak (fõleg): vázam több sebbõl vérzik (tiszta piros!) meg tanulok, meg lerugtam a fékkaromat, és persze hova fojt az olaj - a zsírúj fékpofákra...  >:(  :(  :'(

Piri (nem frisztájlosan írva) vagyok, nem Jani  ;)

#484
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Ki mondta, hogy nincs sorozatkép, ki mondta, hogy nem exponál azonnal ?  ;) Nem 60000-es géprõl van szó. Persze nem is LCS másfél millás csodája  ;), de ha elég világos van, vagy felteszem a drabálisabb vakut, akkor gyönyörû képket lehet vele lõni. Majd megdumálunk egy idõpontot aztán nyomhatjuk. Mondjuk hétvégén veresen ?  ;D

#485
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Endroo! Van digit is de az nem azonnal exponál úgyhigy az kilõve. Van halszem de az nem olyan jó.Az elsõ adag kép az sima a többi az volt osztálytársam hozta.Az király halszem de az csak kölcsön volt. :( De majd szerzünk valahonnan, van egy másik osztálytársam akinek van egy jó halszeme, motoros gép meg minden.Sorozatkép rulez! ;)JODA

#486
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Vagy viszünk digi gépet.  :D

Phyree: milyen Nikonhoz kell, mert nekem van egy nagylátószögûm, (bár lehet, hogy egy halszemoptikás is). Az enyém egy Coolpix 990 digitális.

#487
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Én is! Nekem is! ;D ;D

#488
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Legközelebbi alkalom elôtt majd akkor szólunk azt jön aki akar. Tabánba nyomunk egy 5-ös egyszerre ugrást?! ??? Legfeljebb összedobunk a filmre mega hívásra egy kis lóvét!JODA

#489
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Sornibéjbi: az a Fõvám téren (nálunk) le az aluljáróba a 2-es villihez.

Jodáék: na egy ilyen közös fotózkodásra kurvára beneveznék, mert ilyen minõségben tök csúcs.

#490
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ja, az a közös lépcsõs kép hol van?

#491
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Anyunak nagy elismerés, bazi jól exponál!  ;D
Esküsz legjobb felvételek, amiket hazánkból láttam. Végre valaki, aki rájött, hogy alulról kell fényképezni.

#492
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Fíling nagyon átjön!!! Király képek! Le a kalappal!

#493
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Még akajok!

"Gyeünk má, gyeünk má át a kozmoszon!"

#494
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
A képet jók annak ellenére hogy ez csak egy hirtelen fotózás volt.Phyree anyuja fényképész, és legközelebb hoz majd vakut meg minden speckó kütyüt. Egy jó halszem kellene, ha valakinek van ami jó Nikonra az írjon.Van pár régebbi kép.Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött képJODA

#495
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na, ezek tök jó képek! Grat!

#496
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
joda, phyree:  :o :D

#497
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Ájnc: holvan-hogynézki az Ördögorom (orrom)?

Cváj: a TREKK-es sráj nem valami Jani? Mintha ismerõs lenne a fogasról.

#498
DANi

DANi

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
Van egy "beküldhetõ hogyhívják" az Ördögorom után, ahol kiérsz az útra, (Edvi Illés), a vége elõtt balra van egy új lakópark. Ahogy jössz a pálya felöl, felkanyarodsz balra a parkolóba, és egy kis falat átugorva tök jót lehet szállni a füves érkezõre, az útra merõlegesen. Csak az a gáz, hogy beszólnak a lakók, de megéri.

#499
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Hadd törjem már össze magam! ;D

Pénteken megyek Pestre bicajozni a fogashoz, utána lehetne egy kis urban terror.

#500
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
jogos :)