Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Letörések, lépcsõk, egyéb GAP-ek Bp-n

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
527 hozzászólás a témában

#461
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ismételten írnám, bár nem a témához tartozik:
7 évig deszkáztam és soha nem tapasztaltam ellentétet a deszkások és a bringások között. Sõt... Többen (akik régen deszkáztunk) a mai napig is remek komaságban vagyunk bmx-es, illetve montis veteránokkal.
Deszkások a görkorisokat utálták nagyon és kontra.

#462
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
A bicikliseknek a legtöbben a deszkások szólnak be és a sok divat deszkás akik ok nélkül ugatnak, hogy milyen béna. a haverom múltkor gy kerekezett  a 56-snál egy divatdszkás elõ guritotta  a deszkáját és mérgében úgy ráugrartott direkt, hogy szegény deszka.. pedig ment volna  az ugarás át a deszkán de direkt rá ment!! de megérdemli az olyan hülye deszkás!!

#463
vendég__*

vendég__*
  • vendég
De a röhej a Kisunoka volt, aki még akkor is pofázott, amikor a Nagypapa már kezdett lenyugodni. A Nagymama meg azt hangoztatta, hogy mi milyen nevelést kaptunk... Hihihehe.

#464
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Veresi vonatozások mindig errõl szólnak. Fõleg vasárnap, hazafelé, amikor már nekünk is zuhan az ingerküszöbünk. A 4X-rõl hazafelé pl. egy elszánt kisnyugdíjas lazán el akarta dönteni a srác Scott-ját, merthogy nem tud felszállni. (Legkevesebb 10 ajtó volt még, ahol nem voltak kerékpárosok.) Mondjuk engem egy egész nyugdíjas horda sem tudna felidegesíteni, de azért sokan közülünk elég hangosan juttatták kifejezésre véleményüket az eset kapcsán. Innentõl kezdve gyalogosok versus biciklisek szócsata a Nyugatiig. Tolerancia sehol, elvégre egész nap a telken voltak a gyerekekkel, fû levágva, bogrács elmosva, cseresznye a kosárban, holnap meg  munka.

#465
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Phyree teljesen igazad van  ;)
Vannak olyan emberkék akik nem írják megállni hogy be ne ugassanak.De ilyen nem csak öregekbe van.Pl.:Voltunk néhányan ugrabugrálni aztán jön a kaffer azt el kezd szövegelni pedig senki nem szólt hozzá.
Ja és persze vannak azok akik azért szövegelnek mert féltékenyek a tudásunkra ;D ;D

 Lama

#466
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Furcsa és eltérõ lehet az emberek reakciója a szokatlan dolgokra (ingyen mondom, biza, figyeljetek!!!) Pl amikor Tr-ék a nyugati aluljáróban ugráltak és fotóztak, odament hozzájuk a biztonsági õr és kérni akart a képekbõl. Vagy pl amikor a Fõvámtéren nyomattunk a képen is látható lépcsõn, voltak akik megálltak nézelõdni, vagy azt kérték, hogy "mégegyszer", de egyesek (különösen az idõsebb társadalmi rétegbõl) odajöttek ugatni, hogy "anyád is ilyen hülye volt?" -de mégcsak nem is veszélyetettem... Mindenesetre nem esett jól a kérdése, közöltem vele, hogy õ max mint "édesanyám" merje említeni és a továbbakban mégegyszer ne próbálja minõsíteni a családomat (talán nem voltam ennyire se választékos... talán). De most ott volt egy csomó ember és fényes nappal volt, idõsebb és alacsonyabb (felételezem, hogy lassabb, gyengébb, és butább is) volt mint én, mégse b@szhattam volna arcon a protektoros mortal kombat kesztyûmmel... Nem tudom miért van az, hogy egy bizonyos kor eréltével az emberek egyszerûen keresik a bajt... Biztosan állítom, hogy nem is zavartam õt. Ott állt fönnt, a korlát mögött, a buszmegállóban...
Viszont amit írtatok, az dúrva...Mondják rám, hogy aggresszív vagyok, indulatos, de azért nem ütnék meg senkit, mert "túl gyorsan megy". Még a BKV ellenõrt is megvárnám míg hozzámér... Aztán persze megkeresném a zsebemben az elektromos sokkolót meg a boxert és a gázsprét és jogos önvédelem menne 1000rel!

#467
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Hát ezt kell csinálni....

#468
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Tök jó, hogy hátba verted, legközelebb majd engem is jól elvernek. :'(

#469
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
milyen kép jössz holnap?

#470
Para

Para

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
csá, na végre idetaláltam......van még kép?:PP


#471
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
NA nem jössz Para?

#472
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
azok akik így beszólnak el kell ütni. múltkor a haverommal megyünk budagyöngyénél a bicikli útón és egy csávó a haveromat majdnem leütöttte a biciklirõl, hogy miért száguld ennyire. szegény gyerek scak az emlékmûre hajtott rá. én meg a csávót hátba ütöttem aztán jó gyorasan elhúztam.. vannak még hülye emberek és leszenk itt...

#473
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Múlt pénteken majdnem megszívtam én is a Délinél az aluljáróban lett szembeforgalom miközben én már mentem le a lépcsõn, de azért még kikerültem õket. Meg is kérdezték mér vagyok buta.

#474
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Kepek, kepek ezt szeretem :>

Itt is /Pecs /csinalni kellene parat . Jelenkezo lenne, meg hely is.
Csak 1 jo gep kene...

#475
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Pár szakaszon kell csak számítani gyerekekre, és egyáltalán nem vészes, ennyi van a Szésényi hedzsen is. Egyébként meg rendezvényektõl függ. Meg a kullancsoktól!

#476
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Csak  kisgyerekek vannak azt meg kimozogja a teló! Nem vészes a forgalom.  ;DJODA

#477
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Igen. Ilyen részletkérdések fontosak. ::)

#478
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
nincs tomve emberekkel igy joidoben? szal mennyire lehet ereszteni neki?

#479
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Mivanmá a topicommal! Gyerünk a csúcsra baby!

Annyit mondok, hogy aki még nem volt Kamaraerdõbe, nézzen ki oda, mert nagyon jó helyek vannak benne! Jó gyors pályák, és nem is kell összteló! Van egy ilyen topic is! Majd kimegyek fotózok és meglátjátok - meg nyáron ásunk ugratókat, és kialakítunk utakat a letörésekhez, mert vannak ám helyek, csak látni kell a fától az erdõt b+  ::) !!!!!

#480
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
LCS: tom, én meg a szmenámat (iskolai versenyen nyertem, egyetlen percig sem mûködött  :) ), vagy a gumibotba épített pajtást, és trafipaxolok.