Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Letörések, lépcsõk, egyéb GAP-ek Bp-n

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
527 hozzászólás a témában

#61
Powerrider

Powerrider

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
ITT VAGYOK, DE HOL VAN M BALÁZS ?????????????

HOL VAN, A FILM FÕSZEREPLÕJE, BAKKER?

#62
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
FlashGet-tel le lehet szedni: jobb klikk letöltés flasgettel, vagy download with flashget, ha angolnyelvû. ;) ezt meg kell várnod, hogy letöltse, annyira fasza! ;) ;) :) :)

#63
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
A film nagyon tetszik, bar a net lassusaga miatt es mivel nem szedtem le /le lehet egyatalan?/ fejjel lefele neztem ;).

Mivel vagtad ill szerkesztetted?/progi/

Ugye nem DV cam mel csinaltatok?

Hogy lett megoldva a 'tekerek es rajtam a kamera'?

Mi is csinaltunk nyaron egy home videot, amolyan lightosat, de tavaszra ossze kell raknom egy hasonlo kariberut mint a tietek, ha nem is ekkora trukkokkel..

THX! T0M

#64
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Vágás ideje: nehéz lenne megmondani, mert ahogyan kb amint felvettünk valamit, azt nagyjából utána be is digiztem és elkezdtem pakolni a filmbe. Természetesen aztán volt, hogy tök felcserélõdtek dolgok.

Megprobálok becsülni egy idõt azért: mondjuk egy hónapig csinálnám, ha hetente 4-5napon kb 6 órákat ülnék a gép elõtt.
Viszont az inkább baj benne, hogy nincs igazán egy koncepciója, egy kis ez, egy kis az az egész - nagyjából azért helyszinekre van bontva, végén egy kis káosz...de hiányzik valami storyféle, valami poén...pl. nekem nagyon bejött a Kranked 3-ban a játéktermes téma.

Voltak javaslatok, hogy mindenkirõl legyen külön rész, saját zenével, de szerintem elég kevesek vagyunk ehhez, meg eléggé be vagyunk helyileg is határolva, hogy ne legyen nagyon ismétlés. +én csak a drum&bass-t és alfajait szeretem, csak pénzért vállalnám más zenére...

#65
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
A film király, mint állat!!! :o :o :o :o :o ;D 8) :D ;) :)

#66
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
tinyleg meg azt akartam megkerdezni phyree-tol es csapatatol, hogy mennyi idobe tellett a vagas????
tehat hany munkaora van benne???! csak a vagas!!!!

#67
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
JA, azt NAGYON jól teszitek, hogy az ilyen dolgokat privátban, esetleg más topicban beszélitek meg!!!
Tipp: gondold át, hogy biztos annyira vicces lesz-e az a szám...

Videóvel kapcsolatban: Helyzet az, hogy amíg "senki" vagyok, nem hiszem, hogy pénzt tudnék ebbõl csinálni, a másik meg az, hogy mivel már fel lett rakva a netre és valaki is letölthette - szart se ér az egész.
Kb ha leadnák és látnák az emberek annak már nagyon örülnék, különösen, ha a végét nem vágják ki, azaz ottmarad a nevem és a contactom.
Most én arra törexem, hogy kicsit jobban rámegyek a videó vágásra és ebbõl valahogy megpróbáljak profitálni bárhol. Ezt most inkább referenciamunkának tekintem. Ráadásul itt ez a kib@ß&tt fõsuli is, amit be kéne már fejeznem, nem mintha nagyon érdekelne... Most annyit tudok tenni, hogy elküldöm minél több helyre, hogy minél többen lássák, hátha valakinek ilyen ember kell majd egyszer talán valamikor remélem 8)

Extreme.com: ez most nekem így egy gyors átfutás után úgy tûnik, hogy ez egy verseny, és a feltételek között volt egy biztos pont, aminek nem tudok megfelelni: Nincs angol lakcímem, hanem egy eléxar helyen születtem... Persze, van akinek mégrosszabb, most nem azt mondom, de akkor sem vagyok elégedett.

Természetesen, ha fizetni akar bárki is bármennyit az OTP számlaszámom...


#68
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Le van töltve! :) Megpróbálom mailen elküldeni remélem sikerül.
Sajna nem tudom eltölteni, mert max 1,5 Mb ot tudok! De itt nem offolok a többit majd priviben!

#69
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
az-az! legalábbis remélem! KÖSZ Berci!

#70
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
A KaZaa val nem lehet leszedni??? Mert nekem talált ilyen nótát letöltöm és lehet az. De annak a címe János-hegyen fönn a János-hegyen.

#71
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
Kitaláltuk a haverokkal, hogy felmegyünk majd tavasszal/nyáron kamerázni a Jani-hegyre. És abban szeretnénk kérni a segítségeteket, hogy valakinek esetleg meg lenne-e a János-hegyen címû nóta, mert ezt szeretnénk betenni, az egyk részhez. Ha valakinek meglenne mp3 formában, vagy tud oldalt, ahonnan le lehet tölteni, lécci jelezze. Vagy el is tudjátok küldeni a: major_l@freemail.hu címre. Ha valaki szeretne majd jönni jelezze, és én majd szóok neki, hogy mikor megyünk!

Üdv.: ml

#72
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
csak gondoljatok bele hanyan csinalnak honlapokat tok ingyen vagy ugye videokat! mindezt azert, hogy a haverokank legyen mit nezegetni utana felrakod az oldaladra, hogy oruljon a nep es varod a visszaigazolast, hogy tokos vagy haverom meg kiralyok vagytok igy tovabb es mar ezert megeri az egesz!!!!!!
en most vettem egy fenykepezot 170-ert erre es meg masra is hasznalni fogom de leginkabb az oladalam miatt kellett! ez a hobbim erre koltom a penzem! persze el is ihatnam az legalabb meglatszana rajatam!!! de igy jobb nekem!!!!!!!!

#73
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Shaggi: Ez csak egy kósza gondolat volt...
Itt nem rólam van szó, hanem, aki szerepelt a videón. Sztem, azért egy próbát megér, hátha két legyet tud ütni egy csapásra. Na mindegy.

#74
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
A film nagyon király lett tényleg!És meg is érdemli hogy elküld az Extremenek!
De ezért szerintem nem adnának neked pénzt Zyl!Gondold már el hogy hány ilyen kisfilmet kapnak?Õk nincsenek arra rászorulva hogy fizessenek ezért!Persze virul a fejük ha egy tuti kis filmet kapnak mivel nem került nekik semmibe hogy elkészítsék!
Szerintem Phyree se akarna ezért pénzt!Pl ha nekünk lenne haverral egy filmünk én már örülnék csak annak ha leadják és virulna a fejem hogy ott voltam egy olyan csatornán amit világszerte lehet fogni!Eszembe se lenne pénzt követelni!

#75
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Phyree: jellemzõ hogy ki nem válaszolt ;D

#76
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ja láttam tegnap a Homegrown reklámját, és hát amit abba csinálnak...nem nagy szám!

Sztem ha elküldöd, aphosszat ezt fogják nyomni a csatornán.
De valahogy úgy kéne megcsinálni, hogy ezért pénzt is kapjál! ;D Elvégre ez a Tefilmed, õk csak "nyilvánosságra" fogják hozni. Amire figyelj az apróbetûs részekben, az az, hogy azzal, hogy elküldted, lemondasz-e a "saját készítés" jogáról!
Mert oké, hogy elküldöd, de ezzel Te mit fogsz nyerni?
Azt mindenképpen, hogy leadják, meg mindenki örül, és? A munkádat, és a közremûködõk munkáját ki fogja megfizetni, hogyha az Extreme, leadja a projectjében? Sztem le kéne copyright-ozni, monnyuk az is egy rakás pénz, gondolom...
DE azért erre érdemes gondolni! ;)

#77
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Köszi Tr! De lehet, hogy majd megint meg foglak kérni, mert lehet, hogy kell renderelnem egyet majd jobb minõségbe, és bele kéne írnom a számok címét is. Kaptam eléggé pozitív visszajelzést az Extreme.com-ról. Most fogom olvasni, hogy mit is kéne csinálnom (4-5 terms & conditions), mert úgy néz ki használnák ebben a homegrown projectjükben....
Érdekes õk hamarabb válaszoltak, mint pl az Offline (vagy csak rossz helyre küldtem?!?)

#78
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
feltoltottem megint a filmet ha kell.
cibaljatok

#79
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
nem tudom elmondani nem tudom semmihez viszonyítani majd megmutatom nincs messze a pályaudvartól!!

#80
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
NNNAAaa! Áruld el hol van...
Ha úgy képzeled, hogy bekötöd a szemem és odavezetsz, majd... akkor a-a! ;)