Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Milyen markolatot?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
529 hozzászólás a témában

#41
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
Barkacsboltban csolezaro dugokat lehet venni par ftert.

#42
WD-40

WD-40

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Feltöltött kép
nem gyengén gusztustalan, de nekem parafadugó ment a kormány végibe' - a BBB szalaghoz járó dugó nagy volt a kormányomba, így kénytelen voltam farigcsálni. Én is kétoldalú ragasztót húztam a kormányra kb 8 centi hosszan, úgy tekertem rá a bandázst. (mint látjátok elég bõven) A tenyérkitöltõs történet szerintem felér egy 6 - 8 ezer forintos ergonómikus markolattal. A mûparafás szalag pedig zseniális, csak szereti a vizet (:

#43
löpapp

löpapp

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 406 hozzászólás
No ez jó ötlet.Imádom a kétoldalú ragasztót, a fényvisszaverõ matricáimhoz, a fejlámpám stabilizálásához és a telefonomat is ez tartja össze.Kb annyira szeretem, mint a gyorskötözõt! :-p

#44
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

Én tettem egy csíkot a tenyérrészhez a bandázs alá plusz alátámasztásnak és nagyon kényelmes.Jobban bejön, mint eddig bármelyik markolat, bár egyszer már szétjött, de ez tuti az én bénázásom miatt volt.Szigetelõszalaggal zártam le, bár nem olyan szép, mint stellazé.


mert azt egy profi szerelõ tette fel, amit én tekerek fel, az sem ilyen :D

amúgy én is rakok alá egy kis darabot a tenyérrészhez, de volt olyan bandázs, amihez gyárilag volt erre a célra "alátét", idõnként nekem is szétjön, de teszek alá kétoldalú ragasztót és az egész jól megfogja még a használt bandázst is

#45
löpapp

löpapp

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 406 hozzászólás
Én tettem egy csíkot a tenyérrészhez a bandázs alá plusz alátámasztásnak és nagyon kényelmes.Jobban bejön, mint eddig bármelyik markolat, bár egyszer már szétjött, de ez tuti az én bénázásom miatt volt.Szigetelõszalaggal zártam le, bár nem olyan szép, mint stellazé.

#46
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

köszi!az érdekelt volna, hogy a végét hogyan lehet megoldani.dugó alá betolni vagy mi?te hogy csináltad?
Ui:jé ez egy Puch:)komolyság.


igen, a dugóval van lezárva

sajnos már nincs meg ez a puch, de már bánom, hogy eladtam, már csak a dura ace fékkarok vannak meg róla (még az eredeti kos kormányról)

#47
zsolesz777

zsolesz777

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
köszi!az érdekelt volna, hogy a végét hogyan lehet megoldani.dugó alá betolni vagy mi?te hogy csináltad?
Ui:jé ez egy Puch:)komolyság.

#48
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás
nem monti, de lényeg ugyanaz (amúgy a montimon is bandázs van)

Feltöltött kép

#49
zsolesz777

zsolesz777

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
sziasztok!olvastam, hogy valaki bandázst használ montin...érdekelne, hogy hogyan néz ki a dolog.tudna valaki képet belinkelni errõl?

#50
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Eddig nekem is az Sworks grip volt a legjobb amit használtam,valami iszonyat jók voltak egy idõben a Specialized markolatok!
www.sintesibikes.com

#51
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

A parafásak és zselések nem rosszak, de most vettem 1600 pénzért egy bbb szintetikus parafásat és tökéletes, napi használatban elég sokat kibírnak (ha jól van feltéve, akkor ritkán csúszik el), és egy tekercs akár 2 garnitúra markolathoz is elég montin.


haha - poen, de a stumpi gyari markolata jott be a legjobban :) eladtam az osszes dragan vett markolatot.

#52
zsolesz777

zsolesz777

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Sziasztok!velo senseo markolattal van valakinek tapasztalata?igazából bandázsnak tûnik két bilinccsel közrefogva...elég vastag-kényelmes lehet szerintetek?

Neuzer kerkpr ::: Termkek / Velo / Kerkpr markolatok / Egyb

#53
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

es milyet erdemes venni?


A parafásak és zselések nem rosszak, de most vettem 1600 pénzért egy bbb szintetikus parafásat és tökéletes, napi használatban elég sokat kibírnak (ha jól van feltéve, akkor ritkán csúszik el), és egy tekercs akár 2 garnitúra markolathoz is elég montin.

#54
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
majd kiderul - korabban en sem varialtam a markolatokkal. ami volt, azt hasznaltam. de ez a sz*r annyiba kerult, hogyha lerohad a kezem, akkor is ez marad rajta.

#55
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

meg is jott... kiprobalni a fene tudja, hogy mikor lehet :( 122g, ha vkit erdekel.


El se hiszed, mennyire nem ezen múlik. Simán fel kell rakni valami olcsó 50 grammos neoprént, s nem variálgatni. Ha meg eleforog, teljes felületen ragasztani - én is ezt szoktam, s akkor nincs több stressz vele.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#56
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
meg is jott... kiprobalni a fene tudja, hogy mikor lehet :( 122g, ha vkit erdekel.

#57
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
ha mar elb*sztam egy csomo lovet markolatra... rendeltem egy odi roguet is. a vegen irok egy cikket - mar osszegyujtottem a legjobbnak mondott markolatokat (superstar, ergon, odi, meg ami elotte volt). a vegen eladom olcson a "maradekot".

#58
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
szerintem outis topikba kérdezz rá, ott tuti több vélemény lesz. bár mindenkinek más a kedvence.
lehet, hogy neked valamilyen zselés lenne jó, de mindenképp olyat keress ami csúszásmentes.

#59
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

egy ragasztócsík van az alján, az rögzíti ahogy tekered körbe. egyig végén kormánydugó, másik végén ragasztás és egy mûanyag gyûrû zárja.


es milyet erdemes venni?

#60
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
egy ragasztócsík van az alján, az rögzíti ahogy tekered körbe. egyig végén kormánydugó, másik végén ragasztás és egy mûanyag gyûrû zárja.