Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Milyen markolatot?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
529 hozzászólás a témában

#521
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
hát nem tudom hogy csináljátok de én alig tudtam leszedni utánna.
na mind1 én azt az acort tudom ajánlani amin 6szögletü bogyók vannak


#522
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nekem is sokáig gondom volt, hogy csúszkált a markolatom. Hiába tettem fel vízzel, hajlakkal, mindig eltekeredett. Íme a megoldás:
Tekersz a kormányra egy réteg szigetelõ szalagot és kevés vízzel arra húzod fel a markolatot. Ennyi.  :-*

#523
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Bandázst milyet ajánlotok? /nem színre  ;)/

#524
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Country: Tudom, ismerem az eljárást, de nem vált be továbbra is csúszik befelé. Azért kéne egy megfelelõen hosszú markolat, amivel esetleg ki tudom küszöbölni, ezt a zavaró hibát. :-/

#525
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
akinek meg csúszkál fújjon belülre hajlakkot ahogy az újságban mutatták


#526
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
dirty paws... iszonyatjól tapad, occsó mint a szemét, már egy éve ilyet nyúzok, úgyhogy nem is kopik annyira. Ha nem zavar, hogy nem raceface, vagy richey van rá írva akkor nagyon jó válsztás

szerintem

#527
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Nekem is adhatnátok 1-2 tanácsot. Hasonló a problémám mint MG-nek. Van egy 720-as kormányom, és a gyári Mongoose markolatom rövid, és becsúszik a kormány közepe felé, ezért egy olyan markolatra lenne szükségem, aminek a vége be van "szegve" kellõképpen hosszú, és kényelmes a fogása. köszi.

#528
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én markolatváltóhoz való Ritchey-t használok, ami ugye pici, de nekem teccik, mert így könnyebb a biciklim, igaz, mindeneki cikiz érte.

#529
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
én is acort használok kis bogyók vannak rajta és kétrétegû. kopik no és ami tapad az kopik is szerintem.ja és meglehtõsen puha kényelmes még azon a bringámon is amin nincs teló


#530
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Ki milyen markolatot használ? Eddig 900 forintos acor-t használtam de gyorsan kopik. Gondoltam hogy vesztek valami rendeset. GT horgas végû? Csak az a baj hogy a vége nem zárt és a kormány végét nem akarom csesztetni. Progrip-et is láttam már szétszakadva. Szivacs meg nem jön be.