Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Milyen markolatot?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
529 hozzászólás a témában

#481
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
kicsit OFF

Nem tudom nektek miért akkora szempont párszáz ft egy markolaton, amikor ez - lássuk be - a kerékpár használati költségek TÖREDÉKE. Gondoljatok csak a külsõkre, belsõkre, bowdenekre, kencékre stb. meg az összetört cuccokra. Ellenben egy csuklóprotézis vagy kézfej visszeresedés kezelése többszázezer ft, szóval mindent a kényelemért és a minõségért szerintem. Még a legdrágábbak is max 2000 ft-osak...

#482
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Vettem szép piros fekete BMX-like markolatot, és nagyon frankó. Kb 15 cm széles, iszonyat finom, puha, és tapad. És csak 900 ft!

#483
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nekem a Ritchey TG WCS jön be - könnyû, kényelmes, tartós, s elég szivacsos ahhoz, hogy kényelmes legyen, de mivel belül gumi, nem csúszkál átázva, s mivel expandált hab, a vizet sem szívja fel. (szemben az extrudált szivacsokkal, amik ugyebár telistele kis járatokkal, amin kersztül beszivárog a víz...)

#484
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
Parafamarkolat sose kopik el, nekem jól tapad, nincs márkája és ennek a legjobb a fogása, mer az a kis domborulat nem lapul össze, mint a többi puhánál.
Felragasztásnál a kormány megfelelõ részét betekertem cellux-szal, így ha lebarmolnám, csak letekerem utána a celluxot és újra szép sima a kormány. :D

#485
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali,
Én nem próbáltam még sok markolatot, ami azt illeti, csak egy típust... DE AZ ÁLLATUL BEJÖTT!!!

Hogy mi is ez?

Ez a HAND-EZZ markolat...
Baromi jól tapad a kézhez és a kesztyûhöz is... picit technocol rapid érzés... ;D
Strapabíró, Én már negyedik éve nyúzom, és volt szerencséje földhöz, aszfalthoz, kõhöz... semmi baja...

Csak egy hátránya van...
Hogy négyéves használat után nagyon lecsiszolódik a vaskos, izmos tenyeredtõl a külseje, és veszít tapadási együtthatójából... ;D
De könnyen pótolható... ára 800 HuF és a bicajboltok környékén mozog...

Csõváz és hátszél!
Joghurt nem jó markolatnak... de egészséges... Paraferee voltam...

#486
stojesz

stojesz

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Pro Grip, a nagy betûvel feliratozott. Vastag, jó fogású.

Üdvözlet: Stojesz

#487
zsolti25

zsolti25

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
::) Locsolócsõ 10-10 centire levágva (van belõle piros, meg zõld is). Vagy pedig szimplán szigetelõszalag...:-)

#488
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Ritchey TGV truegrip 125mm. ;D

#489
Bikemag

Bikemag

    házigazda

  • globális moderátor
  • 420 hozzászólás
Régi fórum hozzászólásai

#490
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Hali
Szerintem tök mind1 hogy milyen márka csak jól tapadjon és ne kopjon rohadt gyorsan....
dirtboy

#491
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Nekem a legjobban az Odyssey jott be.
Eleg hosszu, szabhato /gripkohoz/,eleg vastag, jobb mint a Tioga az nagyon vekony volt. Nem forog. Es 1500-1600Ft
...Jo lehet minimalisat forog evente 180 fokot ;)

#492
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Én simán odaszigszalagoztam a belsõ felét a markolatnak, és ennek 2 oka van:
- tudom hogy kb hol legyen a fék hogy kényelmes legyen.
- nincs a végén kupak, és így nem csúszik fel stucniig.

#493
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
azért nem szeretjük mert olyan jól forog a kormányon amikor megszívja magát izzadsággal ... érdekes módon az én gumi markolatom nem szívja meg magát izzadsággal, és így is lehet kesztyû nélkül használni ... a kesztyû nem arra való  ::)

#494
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Ja és aki odaragasztja a kormányhoz a markolatot,az már tényleg elvetemült!!!

(viszont tuti nem fog forogni a kormányon az biztos.Igaz Tornadó? ;D)

#495
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Nem tudom,miért nem szeretitek a szivacsot.Nekem olyan van és imádom.Felszivja az izzadságot ezért lehet kesztyû nélkül is használlni.Ja,és jó vastag.

#496
moser

moser

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Nekem most Pro Grip van és nagyon bejön!Volt egy trinitym 750 ft-ért,de2-3 hét után SZÉTKOPOTT!!!




Belemódosítottam. Ha kérhetném, ne gyalázzuk nyíltan egyes gyártók termékeit. Köszi.

#497
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Te tényleg oda ragasztottad a markolatodat a kormányhoz??? :-/

És ha szereled a bicót és le kell venni a fékkart/váltókart akkor mit csinálsz?

#498
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
Parafamarkit én a kerékvárban vettem asszem 1300ér. A gond csak az vele, hogy forog, mer a parafa nem tapad, de egyk kis ragasztó (Pattex Super Fix) megoldotta. ;D
Ja + vigyázni kell a végek fúrásával, mer könnyen betörhet.
Egyébként 1500km van már benne és tök jó.

#499
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Tegnap voltam a a fülöpnél (ML: Erzsébet királyné útja), és érdeklõdtem, de már augusztus elején elfogytak ezek a markolatok. Namost sztem az X-Factroban kéne megnézni, amint lesz egy kis idõm tuti, hogy elmegyek.

#500
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
zyl, milyen fülöpnél lehet kapni? engem érdekelne az a lizard skin...