Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Milyen markolatot?

- - - - -

  • Please log in to reply
529 replies to this topic

#441
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,218 posts
A Ritchey WCS markolatot ajánlom figyelmedbe. Puha Neoprane anyagú, még kesztû nélkül is kényelmes, s nem tömörödik össze mint a síma szivacsmarkolatok. Nekem bevált. Igaz nem olcsó, de nagyon :spoko:!!!! És sokáig bírja (legalábbis nálam pedig nem kímélem a versenyek és edzés alatt :D )!!!

#442
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,889 posts
Gui.
menj be a marikoba ott van egy csomó markolat. válogass azok közül. csak ne marikos markolatot vegyél mert az kemény mint a kõ.
amúgy én az answer-re esküszöm. vékony de jó fogású.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#443
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Kona nagyon pihe-puha.De csak kesztyûben yó.Mert az apró fekete bütykök szétcincálják a bõröd.No meg nagyon gyorsan foszlik szét,mint a Shimano versenycipõk talpa.
Esetleg Ritchey?

#444
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Én az Author által forgalmazott markolatot használom.Igaz nem szivacs, henem valami gumis cucc:chin: de nekem bevált.Nem puha, de én szeretem. Van a tenyér felfekvéséhez egy kiképzett része, elég kényelmes. Anno szivacsot használtam, nekem nem jött be, szanaszét zsibbatt a kezem, esõben...hát érdekes volt. A mostani jobb nekem, még kesztyü nélkül is jobb mint a szivacs. Föleg hosszútávon jött ki a különbség. 100 kilcsi után sem zsibbadt a tenyerem, pedig a szivacsnál már 30 után minden bajom volt.

#445
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 posts
Tudnatok javasolni egy kenyelmes markolatot ami jo puha es nem tori kettze a kezem 70km utan se ?
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#446
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,570 posts

Kis ismeri ezt az ODI Ruffian nevû markolatot, világbajnokságokon evvel mennek


en ismerem,nem megyek azon de van..
meg kell venni jo !

#447
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 posts
Oury Grips a legnagyobb zsivany, nemtom lehet-e itthon kapni, de ha igen menjetek ra. Tapasztoallat , jo vastag es atlatszoban nagyon zsirul mutat!

#448
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

Bilincs meg markolat egyben? mert ha jól tudom külön külön is árulják õket.


Egyben, Bonus Pack, 1 pár gumimarkolat és hozzá a rögzítõ bilincsek.
Nekem nem ilyen van -régebben vettem egy RaceFace-t amit szívesen lecserélnék, cscak nem akarom kidobni érthetõ okokból- de olyannak kell lennie, hogyha meghúzod akkor fix, ha kilazítod akkor meg lazán legyün.

#449
küküllõ

küküllõ

    vendég

  • fórumtag
  • 101 posts
Árulnak országútira valami kormánybetekerõ szalagot.
Az szerintetek hülyeség montira?

#450
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 posts


Üdv!

Keresek ODI markolatot lock-on rendszerût. Hol lehet kapni? (x-facban elfogyott)


Nálam, 4e egy pár, van bármilyen amilyet gyártanak.


ugye ez olyan. hogy szorulás nélkül gyön le, viszont ha meghúzod, akkor nem mozdul el?!

#451
Morton

Morton

    vendég

  • fórumtag
  • 96 posts


Üdv!

Keresek ODI markolatot lock-on rendszerût. Hol lehet kapni? (x-facban elfogyott)


Nálam, 4e egy pár, van bármilyen amilyet gyártanak.


Bilincs meg markolat egyben? mert ha jól tudom külön külön is árulják õket.

#452
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

Üdv!

Keresek ODI markolatot lock-on rendszerût. Hol lehet kapni? (x-facban elfogyott)


Nálam, 4e egy pár, van bármilyen amilyet gyártanak.

#453
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 posts
Hol lehet kapni Budapesten GT kampókéz szürke markolatot?

#454
erchegyia

erchegyia

    vendég

  • fórumtag
  • 37 posts
Én egy fekete teljesen sík ricsit használok. 990Ft. volt. Nagyon tuti anyagból van. Nem csúszik rajta a kezem, még merevvillával is kényelmes, nem izzad rá a kezem. Szóval király és kész. Akinek nincs extra kivánsága pl. markolatváltó az ilyet vegyen!!!

#455
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,796 posts
Az az zöld ami nekem van az olyan szoros, hogy csak na! ;D leszedni sajnos szinte csak úgy lehet, ha levágod... :P ;) De ha erõsvagy akkor lejön!

#456
:Flash

:Flash

    vendég

  • fórumtag
  • 23 posts
nekem egy lizard skinses csavaros markolatom van, ami atombiztosan fog.nem lehet elmozdítani, se tönkretenni, bár az ára elég húzós volt

#457
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,796 posts
Mac: Mindegyik vadonat új!!

#458
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts
Trinity szivacsos markolatot használok, nem olyan vastag, mint a hagyományos. Ez ilyen tömörített szivacs (vagy mi), hajlakkal felrakva. 500 HUF volt. Most nem forog, ha le akarom szedni, akkor kicsit átvizezem és lejön száradás után meg lehet újra feltenni. Kényelmes ;)

#459
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
tel.:270-0877
XIII.ker., Thurzo u. 19.

a Lehel tertol 3 perc seta


#460
Mac

Mac

    vendég

  • fórumtag
  • 14 posts
hali!

hol van az a pepedal?
köszi amúgy!