Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Milyen markolatot?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
529 hozzászólás a témában

#501
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
parafamarkolat mennyi és honna lehet szedni ?  ???

#502
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
ezt mondtam én is!!!

#503
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ezt a markolatot próbáljátok ki: (Lizard Skins, a fülöpnél lehet kapni, hogy pontosan mennyiért azt sajnos nem tudom.)

Posted Image

Nagyon jó a fogása, hosszú kormányoknak a legjobb, ittthon láttam már szürke színben is.

#504
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
nemrossz szerintem a dörti páffsz ez zárt, nem forog a kormányon, és puha. és olcso. asszem 500ft, vagy menni...

#505
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Én a végén RaceFace-t vettem  ;D

#506
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
a lizard is 3000körül van!!!

#507
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
Hasznájjatok parafamarkolatot! Az a királyság. Csak 30g/pár. 8)

#508
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
a lizard skin mennyi?

#509
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Kb a 2vel ezelõtti Shopping Guide-ben volt egy piros markolat, belül peremmel (mint a BMXen), és lezáró kupakkal. Errõl valakinek infó? Kényelmes, ilyesmik?

#510
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
en answert hasznalok, mert piros (szet vagja a brimgam szin osszeallitasat [kit erdekel])
ja es ra van irva sokszor, ANSWER. es ez jo!
tapad, mint allat kenyelmes egy masfel evente meg kihajintom a p@ba. ja es ket rugo.

#511
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
kösz-kösz, deazért egy markolatért nem akarok kiadni 3rugót(race face), BNorbi, az a lizard skin mennyi?vki esetleg megvehetné nekem,mert szerdán megyek pestre, azán akkor kiperkálnám érte a lóvét!,persze semmivel se kevesebbet! ;) 8)

#512
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
én csak lizardot használok és nagyon cool, csak nagyon kopik, de jól tapad és ilyen bigyó is van az oldalán ;D

#513
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Majorlaci én továbbra is azt tudom mondani, hogy RaceFace markolat, mert jó a fogása, jól tapad.

#514
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Lizard Skin háza táján körülnézhetsz, azok jó minõségû kiegészítõket gyártanak, és a markolatuk is jó nagyon.

#515
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
senki, pedig most olyan sokan vagyunk!

#516
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
tudtok ajánlani vmi jó markolatot dh-ra, ami jó vastag? megköszönném:ml

#517
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Meg ne kövezzetek, de nekem RaceFace markolat van. Jól néz ki, jól tapad, jó a fogása, nem csúszkál. Oka: x dbot használtam már el más típusból, ezért elegem lett belõlük (Ritchey, stb). (Oka, szétmegy, csúszkál, kezemben marad etc etc)

#518
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Lényeges, hogy olcsó legyen. Nekem volt Tioga, valami 1500 HUF-ért vettem, teccett arcomnak nagyon, de vékony volt, és késõbb el is szakadt. Most én is azt a bogyósat használom, puha, kesztyûvel, és annélkül is zsír, széles (ez nálam szempont volt, 12+ centi) és nem volt 1000 Forint. worth to buy

#519
Norbituning

Norbituning

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Nekem a Dirty Paws nagyon bejött jó hosszú van vége és mozdítani nem tudom a kormányon mióta hajlakkal befújtam, ja és 600FT.

#520
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Hal,

én világoskék Richey-t vettem, ez árban 2e körül van. van normál és fele hoszban a markolatváltókhoz. Nekem
"shorty" markolatváltóm van, ezért hosszút vettem és levágtam belõle. negyon jól viselte a szabászatot és így pont megfelelõ széles is. Kesztyû nélkül nem egy álom, izzadtam csúszik, de vele tökéletes. Sajnos a biciklim színösszeállítását elszúrta a világoskék  ::) de ez van..

Ezúton javasolnám vBalu kollégának a színben a vázhoz passzoló, az egyéniségének megfelelõ színû bandázst  ;)

Amúgy hajlakk, szigszalag, kormány végére meg mûanyag dugasz mindenkinek!

cAb