Ehhehehehe. A mai edzésemen a következõkön estem túl: 40. percnél a hátsó váltó bowdene elszakadt, így a következõ majd' két órát 39-11-gyel, illetve 53-11-gyel abszolváltam.
Voltak érdekes -pedálfordulat nullához közeli- pillanataim... már az országúton is... de! Amikor fel kellett másznom a házhoz egy eléggé montis jellegû földúton 39-11-gyel, az volt ám az igazi! De hát, nincs mese... "a karbon talpat már csak nem karcolom össze" jelszóval felküszködtem magam az igencsak meredek részeken is, és nem szálltam le egyszer sem!
Itt talán jobban látszik... a végén, illetve a bowdenszakadásnál (harmincvalahányadik percnél) elfelejtettem leállítani... csak ezért mutat síkot.
Végállító csavarral be tudtál volna könnyebb áttételt is állítani vagy beköthetted volna feljebb a bowdent újra úgy, hogy nem lett volna mondjuk az alsó 3 lánckereked.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







