Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútikról mindent

* * * * - 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34208 hozzászólás a témában

#33841
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
hello al01 !!

irtam privit kukkantsd meg!!
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#33842
panizzi

panizzi

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
az aprón hirdetek egy kompaktot, aminek van középrésze

bár ez nem 30...

#33843
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás
Hehe, ilyen váza van a fiximnek, csak átfestve. Biztos 4szöges a gyári. Gondolom egy Shimano 105 vagy szinte bármi más jó lenne rá.

#33844
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ki mondja meg a tutit? Van egy ilyen:
http://www.schwinncs...nalin-race.html

Es van egy halott hajtomuve. Kellene helyette masik, lehetoleg 3 tanyeros, lehetoleg azonos (ez negyszoges?), hogy ne kelljen monot is cserelni. Vagy mono cserevel is szoba johet, de 30 penz fole semmikepp nem kellene menni, inkabb a 25-be ferjunk bele lenne az okos allapot.
Ezen kivul jo kis bringas bolt/szerviz ahol az orszagutikat is szeretik, ertik? Budapesten erdekes.

Kosz mindenkinek elore is az infokat.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#33845
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
csuma!

van egy retro kategóriájú 105-el /1990/ szerelt Fmoserem, sajna, még nem rejtett bowdenezésû. Annyira basztat, hogy ott lifeg elõttem a még gyári shimano átlátszós hüvelyû bowden, gondoltam lecserélem egy rejtett bowdenezésû fékkarra. De ha már fékkar, akkor legyen kormány is..még ez is a gyári, ahogy látom olcsóbb kategóriás, formába fujt ITM... szal, lassan megérett az életveszélyre, gondolom..akkor meg bandázsszalag is, ugye....

Szal, használható, occsó alternatíva kéne kormányra, bandázsra.
Ja: kormánynál nem köll az ergonomikus feltétlen...de alu lévén használtat nem igazán szeretnék...vagy nemtom hogy van ez outiaknál.

#33846
Vinkler

Vinkler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 590 hozzászólás

Nemmm, annyira már nem vészes a hó-ügy. Ma volt fent is majd 20 fok, nagyon nagy erõvel olvad, ha nem figyelsz, egy gyors erdei patak levisz a Fekete-tengerig :bananadan Ugye mondanom sem kell, hogy feleslegesen mentem fel pihenõnapon, nem lett meg, meg szerintem nem lesz a nagykerbe se :( kezdek feszüt lenni...

Easy rider öcsém!
Csak szerzel valahol...

#33847
t-works

t-works

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 964 hozzászólás
Nemmm, annyira már nem vészes a hó-ügy. Ma volt fent is majd 20 fok, nagyon nagy erõvel olvad, ha nem figyelsz, egy gyors erdei patak levisz a Fekete-tengerig :bananadan Ugye mondanom sem kell, hogy feleslegesen mentem fel pihenõnapon, nem lett meg, meg szerintem nem lesz a nagykerbe se :( kezdek feszüt lenni...

#33848
Vinkler

Vinkler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 590 hozzászólás

T-Works!
Holnap, ha visszamész a gyûrûért vigyél falevelet a zsebedben, akkor nem kell a hó alatt kapirgálni:D :D

Egy igazi "baráti" tanács :D

#33849
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
T-Works!
Holnap, ha visszamész a gyûrûért vigyél falevelet a zsebedben, akkor nem kell a hó alatt kapirgálni:D :D
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#33850
t-works

t-works

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 964 hozzászólás
Jóóóóóidõ? A Mátrába még tél van, szal Télanyó egyszer-kétszer rossz útra kényszerített, szét is b@sztam két belsõt, aztán a Michelin meg az 550-es közé tettem egy kis füvet, meg leveleket, levegõpótlásként, de hát nem lett valami fényes... Ráadásul, a csapágytömítõ gyûrût kint is hagytam, szal holnap mehetek vissza. Fasza....

#33851
hmb

hmb

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Látom, itt a jó idõ,senki nem kuksol a szobában...:-)Pelson ki milyen átlagot szeretne?Jó lenne pár tapasztaltabbal összeálni.Piros lámpát viszek:-)))

#33852
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Szerintem innen nagyjából mindenki:bananadan
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#33853
hmb

hmb

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Sziasztok,tavaly nyáron elkapott a lánckerék...Ma beszéltem egy kollegámmal,õ vitorlázik faterjával versenyszerüen,náluk a kékszalag a balcsin szintén kb 200 kilcsi mint a tour de pelso.A különbség csak az,hogy egy amatõr bringás negyed annyi idõ alatt letolja a távot. Azért ez durva nem?Odaállnak a 100 millás hajókkal amik annyira sebeségre vannak kihegyezve,hogy egyrossz mozdulat és borul a csónak te meg kényelmesen tartod vele a tempót!!!Indul valaki a pelsón egyébként?

#33854
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás
Kösz srácok a segítséget. Asszem 44-46-oss lesz belõle. 185cm vagyok.

#33855
Vinkler

Vinkler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 590 hozzászólás
Hát igen. Én spec szeretem szélesen fogni, mer ha szûken fogom, akkor nem tágul ki eléggé a mellkassom, meg a tüdõm és hamar elfogy a levegõ :D

#33856
Marchello

Marchello

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
és arra is figyelj hogy nem minden számozás jelenti ugyanazt ;-)
van ahol középtõl középig mérik, van ahol meg széltõl szélig! Ez már 2-3cm difi.

#33857
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A 38-as nõi méret, abban a kicsiknek. Ez a méretezés nemcsak a vállszélességtõl függ, hanem egy határon belül szubjektív dolgoktól is. Van aki szélesen szeret fogni, van aki nem annyira. 175-185 cm között a 42, 43, 44 szokott lenni.

#33858
t-works

t-works

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 964 hozzászólás
Jah, 44, vagy ha nagy benga vagy :bananadan , akkor 46.

#33859
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

yvorl!
A Ritchey-nek van frankó rövid akár 6 cm-es outi stucnija. 2 hete vettem 3400 Ft-ért.

Én is ilyet vettem, ugyanennyiért!:D
Kormány: vállszélességû kell, sztem 44 cm az enyém, Az nem jó ha kisebb, mert "összeszûkíti" a fogásod, és hidd el az a pár centi is számít mondjuk hegyen mikor 180 pulzussal szeded a levegõt. Felfelé.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#33860
Grolsch

Grolsch

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.323 hozzászólás

Sziasztok!
Van egy régebbi Orszgúti bringám. 38cmes kormány van rajta. Szerintem kicsit keskeny nekem. Szóval vennék egy újat. Mi alapján kell kormányt választani? Van valami szabály, hogy olyan széles kell, mint a válszélességem? vagy valami ilyesmi?


Mefogod a kormányt. Szembeállsz egy tükörrel (amiben persze nem csak a fejed látszik) És ha így a 2 karod párhuzamos, akkor jó a kormány. Vagyis kb válszélesség.
Legyél te is szerencse csomag! :icon_bigg