Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútikról mindent

* * * * - 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34208 hozzászólás a témában

#32701
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Nem Moser, az nekem nem tetszett. Mavic Cosmos és össze sem lehet hasonlítani az elõzõ Shimano kerekeimmel. Ég és föld. :)

@Szume: mintha pont az ellenkezõjét olvastam volna egy régebbi Bikemagban, de majd kijavítanak ha rosszul emlékszem. Én 9-es Durát használok és hihetetlen finoman és precízen vált. Volt 9-es Ultegrám is ott elõfordult, hogy nem annyit váltottam amennyit szerettem volna.

#32702
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Nem hiszem hogy õk fûzték, olaszból hozzák használtan. Három garnitúrából ez az egy volt rosszul fûzve én meg jól kiválasztottam :). Már leírtam itt, úgyhogy leírom mégegyszer, Laklóthék Dunakeszin.



Csak nem Moser kereked van? Mert azoknak 2006-ban kb. 60%-uk félre lett fûzve.

#32703
szume

szume

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Lenne egy nem egyszerû kérdésem. Nem szeretnék belõle flame-et...
Egy olyan véleményt hallottam ma, hogy a campa fékváltókarral nem lehet olyan könnyen és pontosan váltani, mint egy shimanoval. A dolog Record(Chorus), illetve DuraAce(Ultegra) szinten érdekel. Centaurt hazsnáltam már elég sokat, de igazán shimano ilyen szinten még nem volt a kezemben. Valakinek van összehasonlítási alapja?

Merida CX500


#32704
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Nem hiszem hogy õk fûzték, olaszból hozzák használtan. Három garnitúrából ez az egy volt rosszul fûzve én meg jól kiválasztottam :). Már leírtam itt, úgyhogy leírom mégegyszer, Laklóthék Dunakeszin.

#32705
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás

Végre jó lett a hátsó kerekem :bananadan mint kiderült rosszul volt fûzve, nem értek össze a küllõk ott ahol keresztezik egymást. Gariban meg lett javítva. :)

hehe
Hol fûzték ilyen ügyesen? Jöhet priviben is ha nem akarod nyilvánosan cikizni a bótot.

#32706
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
akkor tárgytalan. 52-es felsõcsõvel tudtam volna ajánlani igazán finomságot. (bár nem alu:) )
tényleg nem mindenki olyan törpe, mint én.

#32707
szume

szume

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás

szume: hány magas vagy?

185 magas vagyok.

Merida CX500


#32708
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Végre jó lett a hátsó kerekem :bananadan mint kiderült rosszul volt fûzve, nem értek össze a küllõk ott ahol keresztezik egymást. Gariban meg lett javítva. :)

#32709
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Köszi a jókívánságokat! :)

És akkor azt még el sem mondam, hogy egy gramm zsír nincs a gyerkõcön, szín izom, kockás a hasa!

Bocs, nem offolok tovább! ;)

#32710
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Lehet találni olyan könnyû aluvázat 200 alatt, aminek a támvillája karbon? Persze olyanra gondoltam, ami itthon beszerezhetõ.



Érdemes esetleg érdeklõdés szintjén felhívni a biondo[biondobike.hu]-t. Elég sok biondo váz van az árlistájukban.

#32711
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Aztabetyármindenitneki, ez gyönyörûûûûû!

hát ha egyszer veszek virsligumist akkor az ilyen "tipusidegen" lesz...

-hacsak nem találok olyat ami minõségi cro-mo csõbûl van, karbon hátsó résszel -
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#32712
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Specialized vázat érdemes venni, a legjobbak közé tartozik. Az ilyen árkategória tömege mostanság 1300 gr. körüli alapméretben, a gyártók jórésze nem adja meg a tömegadatot, vagy ha meg is adja, nem ad hozzá méretmegjelölést. EGyébként általában más alkatrészek tömegadata is lefelé csalnak...
Grolsch: hogy tudtál kipróbálni Sram szettet?, tudtommal még nem leeht kapni, és ezzel szerelt bringa sincs.

#32713
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás

pl ez ?
http://www.specializ...zak/allez_comp/


Aztabetyármindenitneki, ez gyönyörûûûûû!

#32714
Grolsch

Grolsch

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.323 hozzászólás

rohadj meg!;) :D

mennyire merev az a hajtómû?

Igazabol csak a valrokart tudtam lecsekkolni...furi hogy ugyanabba az iranyba, ugyanazzal a karral kell fel es levaltani is, de nagyon ugyesen-finoman oldottak meg.
Legyél te is szerencse csomag! :icon_bigg

#32715
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Huhh, ma kiprobaltam egy Sram Force szettet...:peace:
Iszonyat zsiiiiiiiiiiiiiiiiir!!!!!! Alig varom, hogy legyen ocsobb kivitel!!



rohadj meg!;) :D

mennyire merev az a hajtómû?

#32716
Grolsch

Grolsch

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.323 hozzászólás
Huhh, ma kiprobaltam egy Sram Force szettet...:peace:
Iszonyat zsiiiiiiiiiiiiiiiiir!!!!!! Alig varom, hogy legyen ocsobb kivitel!! :)
Legyél te is szerencse csomag! :icon_bigg

#32717
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
szume: hány magas vagy?

#32718
Spityu

Spityu

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
http://bikeexpress.h...oupID=63&open=1

Nekem a legfölsõ tavalyi verziója van. A különbség annyi hogy az ideinél a láncvilla is karbon, ill. a 2006-os a kevésbé drága Tusk elsõ villával van szerelve, míg a 2005-ös Carve-val. Persze biztosan variálhatod...
De ott van még a Cinelli tavalyi Aliante típusa, vagy az Author 6605-öse. Ezek mind karbonból vannak hátul, itthon is kaphatók, és jóval 200 alatt vannak - villával is.

#32719
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Nagyon szimpi, csak nem tudok hozzá tömeget.

én se találok, de egy kanyar a Balázsék felé, és gondolom rádobják Neked a mérlegre, ott lóg 1 hátul a csövön....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#32720
szume

szume

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás

pl ez ?
http://www.specializ...zak/allez_comp/

Nagyon szimpi, csak nem tudok hozzá tömeget.

Merida CX500