Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútikról mindent

* * * * - 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34211 hozzászólás a témában

#32441
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás
A biondón most van egy cikk a sramról.
Én viszont nem értem, hogy mi az a "trigger shifting", illetve azt nem értem, hogy lehet az hogy sprint közben kevesebb energia a váltás mint a campánál.

#32442
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
ajja 105 s szet 32 millió forint :D

#32443
brumbie

brumbie

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Nem rossz az új oldal, még elég sok benne a hiba ... egy 10-es Dura Ace szett 312.500 Euro :)

#32444
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás
Srácok! megújult a biodobike honlapja! Én már nézegetem:)

#32445
veloman

veloman

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Lehet, az sks felcsatolható, mint a minipumpa.
http://www.sks-germa...list&zg=4&cat=2

#32446
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Csak gondolom télen is használni szeretné.;)

#32447
országutti

országutti

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Hajaj, csomagtartó is lesz meg dinamós lámpa? :)

#32448
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.337 hozzászólás
Versenybringára sárhányót rá lehet vhogy eszkábálni? Régi crmo vázra kéne, csak ugye rögzítõpontok nem nagyon vannak.

#32449
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hó baz 330 11 óra alatt :D ja monjuk az sík... én 10 óra alatt nyomtam 221 et de aba volt minden hegy meg város meg lámpa :D

#32450
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

tényleg van olyan nyereg, ami 200+ kilométeren át kényelmes?


Amikor én idén körbementem(10 és fél óra), akkor semmi bajom nem volt(na jó egy enyhe görcs volt a bal vádlimban, de másnapra elmúlt), a fenekemnek se volt semmi baja.

#32451
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.681 hozzászólás

Van. Tavaly a Velence10-en a 11. kör végén zsibbadt be a jobb lábfejem. S.ggel még simán bírtam volna. Órás pihenõ után még mentem 1 laza levezetõ kört. Össz. valami 330 km 11 óra alatt.


hát, lehet hogy nem a nyergem, hanem én vagyok a gyenge láncszem.. :)

#32452
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás
> én inkább kiállok a nyeregbõl és kisebb pedálfordulattal megyek.
> Ha felfelé még pörgetnem is kellene vihetnék oxigénpalackot a hátamon

A pörgetéshez szerintem nem kell oxigén palack. Miért kéne? Sõt, mivel jobb a hatásfok, nem csak a térdet és a lábizmokat kíméli, de azonos szív és tüdõ igénybevétel mellett végül gyorsabban jutsz fel.

#32453
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

tényleg van olyan nyereg, ami 200+ kilométeren át kényelmes?


Van. Tavaly a Velence10-en a 11. kör végén zsibbadt be a jobb lábfejem. S.ggel még simán bírtam volna. Órás pihenõ után még mentem 1 laza levezetõ kört. Össz. valami 330 km 11 óra alatt.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#32454
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.681 hozzászólás

En is tekertem mar napi 8 orat de a popom birta...csak a nyakam nem :)
En a vekony-kemeny nyereg hive vagyok...miutan megszokja az ulocsont, hogy kemenyen kell ulni, no problem...San Marco SKN Forever ;)


az enyém is inkább keménynek számít szerintem, bár nem az a brutális versenyzõs nyereg. a puhákat én sem bírom, csak igen rövidtávon kényelmesek szvsz.

"OFF, én beszéltem" :)

#32455
Grolsch

Grolsch

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.323 hozzászólás

jó, helyesbítek: a saját tempómban jó menni, mert úgysem hajtom szét magam, de ha ennél lassabban kell, akkor többet kell ülni a nyeregben, mint optimálisan. sajnos az utóbbiban volt részem a kísérletnél (nem sikerült teljesen megkerülni, mert jött az utolsó vonat, amire fel kellett szállni :( /186 km/ )

tényleg van olyan nyereg, ami 200+ kilométeren át kényelmes?
nekem inkább az elsõ 100 még nem volt vészes, de onnantól egyre kellemetlenebb volt visszaülni.. hozzáteszem, hogy elõtte a legnagyobb távom egy nap alatt 104 km volt, tehát igazából nem vagyok annyira hozzászokva, és nem is tekerek amúgy sem túl sokat.

En is tekertem mar napi 8 orat de a popom birta...csak a nyakam nem :)
En a vekony-kemeny nyereg hive vagyok...miutan megszokja az ulocsont, hogy kemenyen kell ulni, no problem...San Marco SKN Forever ;)
Legyél te is szerencse csomag! :icon_bigg

#32456
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.681 hozzászólás

Ez azért valószínûleg érzésre igaz, mert azért a gyors menet után jobban ki vagy fáradva.


jó, helyesbítek: a saját tempómban jó menni, mert úgysem hajtom szét magam, de ha ennél lassabban kell, akkor többet kell ülni a nyeregben, mint optimálisan. sajnos az utóbbiban volt részem a kísérletnél (nem sikerült teljesen megkerülni, mert jött az utolsó vonat, amire fel kellett szállni :( /186 km/ )

tényleg van olyan nyereg, ami 200+ kilométeren át kényelmes?
nekem inkább az elsõ 100 még nem volt vészes, de onnantól egyre kellemetlenebb volt visszaülni.. hozzáteszem, hogy elõtte a legnagyobb távom egy nap alatt 104 km volt, tehát igazából nem vagyok annyira hozzászokva, és nem is tekerek amúgy sem túl sokat.

#32457
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Zolkow... kaki a nyerged :D nekem csak az elsõ 50 kili szar :) utána hozászokik a popsim :P

#32458
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

ez olyasmi, mint a Balatonkerülés: lassan menni nagyon sz*r, mert akkor mégtöbb ülést jelent a nyeregben :)
sokkal kevésbé megterhetõ gyorsan menni.


Ez azért valószínûleg érzésre igaz, mert azért a gyors menet után jobban ki vagy fáradva.

#32459
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
lófarkas köszi már megvan...

#32460
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.681 hozzászólás

mod.: kérdezik mindig hogy mér erõltetem olyan gyorsan felfelé... hát mert lassabban nem tudok felmenni:)


ez olyasmi, mint a Balatonkerülés: lassan menni nagyon sz*r, mert akkor mégtöbb ülést jelent a nyeregben :)
sokkal kevésbé megterhetõ gyorsan menni.