Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútikról mindent

* * * * - 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34211 hozzászólás a témában

#32101
Vinkler

Vinkler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 590 hozzászólás
Szerintem inkább ne vegyél újat, mert ezek a kategóriák szerintem használhatatlanok!
Ennyibõl keress egy jó állapotú használtat!
Ez az én véleményem...

#32102
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
üdv!

tervezem,hogy veszek magamnak egy Altrix/Neuzer Courier futárbicajt. Vki találkozott már vele? http://bicaj.hu/futar.html

Feltöltött kép

van egyel nagyobb tesója is, ezt érdemesebb lenne? Altrix Whirwind Fitness

Feltöltött kép

elõre is köszi a segítséget!!!

#32103
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás
Valaki nem tud tesztet a Fulcrum racing 5 evo-ról? Vagy valami infot?(pl merevség)

Gondolkozom egy ilyenen, de kicsit félek, mert 100kg körül vagyok, a kerék meg 1756g. Lehet egy mavic aksium(1980) jobb lenne?

#32104
sagiati

sagiati

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás

Új az a pedál amit vettél?


Igen új. Használtan kb. 10ezer körül vannak ebay-en, de anélkül hogy látnám nem szívesen veszek használt cuccokat. Vagy legfeljebb elég megbízható embertõl..

#32105
jannusz

jannusz

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Én ilyet taposok, ha jól tudom, amíg nem volt KEO, addig ez volt Look teteje. Határozott dokkolás, állítható kioldóerõ, mindemellett csodaszép. Viszont 380 g, több, mint 10 dekával nehezebb a duraésznél. Stopliban pedig a 0 fokosra szavazok.

#32106
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
iyen is van pl. az apróban 10 ezerért használtan hmm...
Feltöltött kép
de ez a KEO allatti modell? Én a LOOK választéákot nem ismerem. nekem ami LOOKom van az a 90-e évek szériáya...

#32107
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Köszi a válaszokat! 20K-ért vettem egy 2006-os Keo Carbon-t Chromo tengellyel, stoplikkal együtt. Kint Németországban kb. ezen az áron mozognak az olcsóbb helyeken. Még annyit, hogy a különbözõ stoplik 0, 4.5 és 9 fokot jelölnek. Nem volt még Look pedálom, ezek gyakorlatban milyen különbséget jelentenek?

Attila


Új az a pedál amit vettél?

A fokok pont azt jelentik, amit gondolnál, a 0 fokosban nem tudsz "twisztelni", az 5 fokosban már tudod kicsit jobbra-balra mozgatni a sarkad, a 9esnél értelemszerûen még jobban.

#32108
sagiati

sagiati

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Köszi a válaszokat! 20K-ért vettem egy 2006-os Keo Carbon-t Chromo tengellyel, stoplikkal együtt. Kint Németországban kb. ezen az áron mozognak az olcsóbb helyeken. Még annyit, hogy a különbözõ stoplik 0, 4.5 és 9 fokot jelölnek. Nem volt még Look pedálom, ezek gyakorlatban milyen különbséget jelentenek?

Attila

#32109
Vinkler

Vinkler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 590 hozzászólás
Nekem a LooK jobban bejött, és szerintem, ha nem akarsz ennyit költeni rá vehetsz valami olcsóbb típust is, de szerintem újat. Mondjuk nem tudom milyen szintû bringára kell?!

#32110
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
amugy egy amtõrnek szerintetek nem éri meg yobban 4-8 ezer FT ért használtan venni ilyen pedálokat?
fõleg a LOOKon már 1-2 alkalom utám látzik a hsználtság, bár belül még évek múlva is tökéletes lehet.

ezzelk azt akarom mondani hogy én használtan vennék...30 ezer helyett 10 ezer vag ynem tudom .
amilyen lehetõség van...
én általában használtan szereztem a pedáljaimat S SPD -r , Wellgo SPD-R, Campagnolo-LOOK, LOOK és egy MTB pedáljaim nagy részét...
és mindegyik bevált.
biztos nem vennék 10 ezrekért..
Persze meg kell nézni hogy milyne állapotban van....

#32111
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

kb. 35e Ft körül van



Azért van az olcsóbban is. pl a bikeexpressben 29e, de szokott hirdetni valaki az aproban(no meg aproneten), 26500ért is újat.

#32112
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A Look Kéo karbonról: szeritnem jó konstrukció, a Look hagyományos értékeit a kis tömeggel fejelte meg (eddig inkább a kõnehéz pedálok voltak jellemzõek), két hátránya: az elég magas ár (cro-mo tengellyel kb. 35e Ft körül van, titánnal pedig 60e), a másik: a look-stopli gyorsabban kopik, mint a többi fémstopli.
Rónaszéki Balázs tudtommal az osztrákoknál profiskodik (legalábbis a múlt szezonban még), most meg biztos alapoz telejs gõzzel...

#32113
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
Bocs az Offért de Marchello (alias Rónaszéki B.) fórumtársról ki tud valamit?? nagyon eltûnt innen...

#32114
sagiati

sagiati

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Sziasztok!

Országúti pedált szeretnék venni és érdekelne, hogy mit ajánlotok.
Jelenlegi kiszemeltem: Look KEO Carbon Road
Ha esetleg van valakinek tapsztalata vele megoszthatná :)
Elõre is köszi a segítséget!

Attila

#32115
brumbie

brumbie

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Középcsapágy ház állapotát nézd meg. Gondolom olyan 2000-2002-es lehet a kiszemelt. Ha az rendben van és nem látni rajta mechanikai sérülést akkor vedd meg. (Ja és ha a mérete jó :))

#32116
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás
Vegyed megfele, oszt tekerj, mint állat!
:)

#32117
Macikutya

Macikutya

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
"Akkor mi a kérdés?"

Gondoltam hátha ír valaki róla vaklamit.
Pl.:
király, mert...;
nem a legjobb, mert...;
vegyed megfele, oszt tekerj, mint állat.
Vagy valami ilyesmi.

#32118
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Nekem teccik.
Volt már TREK-em és nem csalódtam benne.


Akkor mi a kérdés?:)

#32119
Macikutya

Macikutya

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
Köszönöm a válaszokat!

Vegyek-e TREK 5500-as vázat?

Nekem teccik.
Volt már TREK-em és nem csalódtam benne.

#32120
brumbie

brumbie

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

Szisztok!
Van valakinek tapasztalata a TREK 5500-as karbon vázáról?
Hiába keresgélek bárhol, nem találok semmit.


http://www.roadbiker...49_5668crx.aspx