Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Villapark Vértes Maraton | Várgesztes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
436 hozzászólás a témában

#161
lastoneleft

lastoneleft

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Gyonyoru :)
Tornagatyás ÉS tornacipõs nem érhet be elõttem!

#162
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Pontosan, ez a ket eset szurt szemet!


Ahol volt egy vastagabb avaros rész, ott mondta az egyik apacs lány hogy tele van a f...a velünk.

#163
lastoneleft

lastoneleft

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Pontosan, ez a ket eset szurt szemet!

Volt egy vízmosás szerû túristaút lefelé , amolyan fék nélküli , ahol agy nagyobb család , vagy csoport jött felfelé , na ott éreztem azt , amirõl írsz.Ja , meg az aszfaltos tempós síkon az egymás mellett közlekedõ papucsos-biciklis házaspárnál.


Tornagatyás ÉS tornacipõs nem érhet be elõttem!

#164
kasza

kasza

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás

Ilyen program pl.: dashware.
Én kb. ötször-hatszor átkonvertálom mire a kívánt adatok szerepelnek a feliratba. A programok: GPSBabel, Jegyzettömb, Excel, MapSource, Subtitleworkshop, Virtualdub. Tervben van egy leírás róla.


Ez a dashware tetszik! Kösz! Ha össze tudom hozni a kameraképet és a bringás óra által gyûjtött adatokat, meg se hackelem, hanem megveszem. :-)

#165
Szapi

Szapi

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás

A sebesség-távolság-magasság adatokat hogy tetted be a gps trackbõl? Hogy "szinkronizáltad" a feliratot a képhez?

Ilyen program pl.: dashware.
Én kb. ötször-hatszor átkonvertálom mire a kívánt adatok szerepelnek a feliratba. A programok: GPSBabel, Jegyzettömb, Excel, MapSource, Subtitleworkshop, Virtualdub. Tervben van egy leírás róla.

#166
gulacat1

gulacat1

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Be van írva az idei verseny kalendáriumomba :)! Így meg aztán pláne ott leszek! Valahogy nekem ezek a "kisebb", személyesebb, háziasabb versenyek jobban bejönnek mint a nagy T sorozat.

#167
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás

Sziasztok! Ár - érték arányban az egyik legjobb verseny, gratulálok a szervezõknek! Kedvezõ elõnevezés, korrekt rajtcsomag, nagyon jó - kihívásokkal tûzdelt izgalmas pálya, szerintem korrekt jelölés, megfelelõ számú itató és a célban remek etetõ. Köszönet azért, hogy van egy csapat aki azon (is) fáradozik, hogy a magam fajta hobby versenyzõ a hétvégén ilyen színvonalú megmozdulásson vehessen részt. Jövõre veletek ugyanott! Attila


Nem kell jövõig várnod, gyere a Gerecsére, azt is ezek a srácok szervezik!

#168
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás

Nekem megvannak.Látom új honlapja van a tktk-nak és ott nem elérhetõ még.ha kell írj privit és küldöm.


Például itt: tavalyi eredmények.


Köszi

#169
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás

Masnak is feltunt, hogy mas esetben a turistak olyan szurkolast levagnak, hogy az ember egy vilagkupan erzi magat, itt meg ugy erzodott, hogy a legszivesebben leloktek volna a bicajrol egy-ket esetben?


Volt egy vízmosás szerû túristaút lefelé , amolyan fék nélküli , ahol agy nagyobb család , vagy csoport jött felfelé , na ott éreztem azt , amirõl írsz.Ja , meg az aszfaltos tempós síkon az egymás mellett közlekedõ papucsos-biciklis házaspárnál.

#170
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Ha "nagyban" nézed a képet, alatta van az idõ perces felbontásban.
J


Igen, nem figyeltem! Köszönöm a képet!
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#171
lastoneleft

lastoneleft

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
En is lattam nyilat a farol letepve es a bokrok koze vagva (megjegyzes - igy "sok" eselye van a szervezonek a verseny utan a "hulladekot" osszeszedni...) - be is fordultam tobbedmagammal egy helyen rossz iranyba... Egy igazan remek kis lejto utan jott a hidegzuhany, hogy visszafele meg is kell maszni, mert rossz fele mentunk - kb 10 perces tobblet tornagyakorlat volt, de legalabb 5 masik sporttarsat visszaforditottunk a lejton, hogy rossz az irany. Masnak is feltunt, hogy mas esetben a turistak olyan szurkolast levagnak, hogy az ember egy vilagkupan erzi magat, itt meg ugy erzodott, hogy a legszivesebben leloktek volna a bicajrol egy-ket esetben?

Rutintalanság:A szalagok és a nyilak a fán vannak , nem a földön.
Annyira le akartam elõzni az elõttem lévõt (minden esetben sikerült is) , hogy követtem a rossz irányba.
Gyökérség :Egy ideje már nem láttam szalagot , mire leesett , nem stimmel valami.
A túristákon teljesen ledöbbentem.Eddig azt gondoltam , hogy az egy fõre esõ bunkók ,stb. száma Bp.-en és környékén van. Kezdem kicsit átértékelni.Láttam megfordított nyilat is egy csiki-csukis résznél.Szánalmasan "jó fej" volt az illetõ.Mindegy Én így is nagyon jól éreztem magam , különösen a célban a Bringabandás süti-pogi sátorban.


Tornagatyás ÉS tornacipõs nem érhet be elõttem!

#172
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás

??? Az meg hogy? :)
Én/Mi több helyen is majdnem eltévedtünk. Turisták kártékony munkáját sajnos csak több szervezõvel lehet kivédeni. Mivel ez a faktor játszik, nehéz megítélni, mi az ami a "jó szándékúak"-nak köszönhetõen nem volt jól látható, és mi az ami nem lett jól jelölve.


Rutintalanság:A szalagok és a nyilak a fán vannak , nem a földön.
Annyira le akartam elõzni az elõttem lévõt (minden esetben sikerült is) , hogy követtem a rossz irányba.
Gyökérség :Egy ideje már nem láttam szalagot , mire leesett , nem stimmel valami.
A túristákon teljesen ledöbbentem.Eddig azt gondoltam , hogy az egy fõre esõ bunkók ,stb. száma Bp.-en és környékén van. Kezdem kicsit átértékelni.Láttam megfordított nyilat is egy csiki-csukis résznél.Szánalmasan "jó fej" volt az illetõ.Mindegy Én így is nagyon jól éreztem magam , különösen a célban a Bringabandás süti-pogi sátorban.

#173
Wave

Wave

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Sziasztok!
Én így láttam ezt a szuper kis versenyt!Gondoltam megosztom veletek ezt a kis videót amit tegnap sikerült megvágnom.
Aki ott volt az felidézheti milyen volt a pálya.Aki 1 körre ment az lehet,hogy legközelebb két körre megy,vagy ha nem indult hát legközelebb kedvet kap hozzá,és nekivág.

II.Villapark Vértes maraton 55 km - YouTube

#174
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

"gyökérségem" az oka..

??? Az meg hogy? :)
Én/Mi több helyen is majdnem eltévedtünk. Turisták kártékony munkáját sajnos csak több szervezõvel lehet kivédeni. Mivel ez a faktor játszik, nehéz megítélni, mi az ami a "jó szándékúak"-nak köszönhetõen nem volt jól látható, és mi az ami nem lett jól jelölve.

#175
x-iont

x-iont

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Szia!
Azt szeretném kérdezni, a 47. és 119. képek mikor készültek? Szerelés idõmre vagyok kíváncsi.


A 47. 2012.05.12. 11:00, a 119-es 2012.05.12. 11:13.
Ha "nagyban" nézed a képet, alatta van az idõ perces felbontásban.
J
Az eddig készített összes fotóm: http://foto.nutrixxion.hu/ (a fölsõ zöld sávban lehet navigálni)

#176
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Sziasztok!
371 kép került fel a versenyrõl
Jani


Szia!
Azt szeretném kérdezni, a 47. és 119. képek mikor készültek? Szerelés idõmre vagyok kíváncsi.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#177
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
Köszönet a szervezõknek , szerintem is nagyon jó pálya volt a maga sok rimusváltásával.Hála istennek nincs fröcsögés a fórumon a jelölés miatt a sok eltévedés ellenére (nekem kétszer is sikerült) , de ahogy Bálinttal is megbeszéltem az én rutintalanságom és "gyökérségem" az oka.Van még hova fejlõdnöm ebben is.Köszi Buzso , hogy a saját meccsedet feladva beálltál pályabírónak.

#178
x-iont

x-iont

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
Sziasztok!
371 kép került fel a versenyrõl: Nutrixxion fotók
Egyelõre még logókkal, sajnos sok munka van velük. :(
Gratulálok a szervezõknek és a versenyzõknek egyaránt, mi is nagyon jól éreztük magunkat! :)
Köszönjük a sok érdeklõdõt a sátrunknál, remélem mindenkinek ízlett a rajtcsomagbeli energiaszelet!
Jani
Az eddig készített összes fotóm: http://foto.nutrixxion.hu/ (a fölsõ zöld sávban lehet navigálni)

#179
kasza

kasza

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás

Nagyon jó verseny volt, szeretem ezt a pályát! Köszönet érte a szervezõknek!
Miszi csinált pár képet, plusz van egy onboard videó a középtávról.


Például itt: tavalyi eredmények.


A sebesség-távolság-magasság adatokat hogy tetted be a gps trackbõl? Hogy "szinkronizáltad" a feliratot a képhez?

#180
Szapi

Szapi

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Nagyon jó verseny volt, szeretem ezt a pályát! Köszönet érte a szervezõknek!
Miszi csinált pár képet, plusz van egy onboard videó a középtávról.

Köszi, a tavalyi eredmények meg vannak még valahol?

Például itt: tavalyi eredmények.