Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Villapark Vértes Maraton | Várgesztes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
436 hozzászólás a témában

#141
vdavid

vdavid

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás
Sziasztok!

Én még mindig szállást keresek szombat esetére. Szivesen betársulnék villaparki szállásba...

#142
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Szombati versenyre-gyáli indulással-van 3kiadó hely a kocsimban,de bringát sajna csak egyet tudok szállitani.
Akit érdekel ez a költséghatékony megoldás,keressen privátban!
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#143
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Sziasztok

Nincs valamelyikõtöknek meg a verseny GPS trackje ?

Nagyon megköszönném .

Üdv

#144
vdavid

vdavid

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás
Sziasztok!

Lesz valaki aki az idei Vértes Maraton után másnap marad az XCO ra és a villaparkban lesz a szállása? Ha hiányzik egy ember a szállásról esetleg szóljon..

#145
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás
Egy kis nosztalgia


II.Villapark Vértes Maraton 2012.05.12. - YouTube

#146
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Nem cikizi, csak nekem fura hogyha másfélszeres átlagot mentek röviden, de néha középen (pl tavaly szilváson Kimi) akkor ez a kicsi hogy elégít ki titeket(ha márizettek utaztok érte)- néha azért nm csatlakozok az edzéshez mert nekem az már túl sok. Ééérted mit nem értek:). Nem néztem vissza videón, de sztem több volt az erõs ember most jóval itt, mint kezdõ, nem értettem hogy miért.
Písz!

értelek és szerintem is igaz.gyerektávon menjenek a gyerekek :)
mikor elkezdtem montizni én is rögtön középpel kezdtem.

#147
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás

Hát a salz hosszú az nekem is álmom talán jövõre már feltudok már rá készülni reálisan nézve viszont +1év.

Áhh én maradok a középtávnál idén sajnos nem tudok tekerni aranyér miatt csak fényképezni jövök Szilvásra is!
Jövöre ha középtávon év végén 25-30 ba leszek már jó!

#148
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Hát a salz hosszú az nekem is álmom talán jövõre már feltudok már rá készülni reálisan nézve viszont +1év.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#149
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás

azért ne õrüljünk meg. Kezdjük a lightosabbakkal :-)


Salz hosszu távra akarsz meni hát jó benne vagyok!
nem vagyok semi rossznak elrontója :)

#150
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Szavadon foglak és velem jösz! :D
Pl jövöre szilvás hosszu ? :D esetleg nagykovácsi?


azért ne õrüljünk meg. Kezdjük a lightosabbakkal :-)

#151
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás

Errõl az oldalról teljesen igazad van. Én is szeretnék majd hosszabb távokon indulni, néha már kóstolgatom is õket.
Viszont fél éve kezdtem tudatosabban edzeni és ismerem határaimat, mind technikailag, mind edzettségileg.
Jelenleg még középtávon is csak túráznék. Azért meg nem fizetek 5-6 ezreket.
Arra jók a hosszú hétvégi tekerések.
De láttok majd még hosszútávozni, ígérem :-)


Szavadon foglak és velem jösz! :D
Pl jövöre szilvás hosszu ? :D esetleg nagykovácsi?

#152
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
Egy két fotó a maratonról telefonnal. :)
Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

#153
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Nem cikizi, csak nekem fura hogyha másfélszeres átlagot mentek röviden, de néha középen (pl tavaly szilváson Kimi) akkor ez a kicsi hogy elégít ki titeket(ha márizettek utaztok érte)- néha azért nm csatlakozok az edzéshez mert nekem az már túl sok. Ééérted mit nem értek:). Nem néztem vissza videón, de sztem több volt az erõs ember most jóval itt, mint kezdõ, nem értettem hogy miért.
Písz!


Errõl az oldalról teljesen igazad van. Én is szeretnék majd hosszabb távokon indulni, néha már kóstolgatom is õket.
Viszont fél éve kezdtem tudatosabban edzeni és ismerem határaimat, mind technikailag, mind edzettségileg.
Jelenleg még középtávon is csak túráznék. Azért meg nem fizetek 5-6 ezreket.
Arra jók a hosszú hétvégi tekerések.
De láttok majd még hosszútávozni, ígérem :-)

#154
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Nem cikizi, csak nekem fura hogyha másfélszeres átlagot mentek röviden, de néha középen (pl tavaly szilváson Kimi) akkor ez a kicsi hogy elégít ki titeket(ha márizettek utaztok érte)- néha azért nm csatlakozok az edzéshez mert nekem az már túl sok. Ééérted mit nem értek:). Nem néztem vissza videón, de sztem több volt az erõs ember most jóval itt, mint kezdõ, nem értettem hogy miért.
Písz!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#155
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Sziasztok,
Nem talált valaki véletlenül egy fél pár fehér/fekete Specialized kesztyût a parkolóban? Hátha...

#156
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Jobb késõbb mint soha:
Jó kis verseny volt, kaja, fürdõ (dejjjó ötlet!), süti remek volt. Az itatót eléggé hiányoltuk, de szerencsére azért volt a második körben is. Lassú vagyok, edzetlen, de valahogy mégis szúr és megírom: Mi a piszkafáért (tudom, pontok) mennek annyiért gyerektávon? Nem azokról beszélek akik most kezdik és nekik 23km kell, hanem a nálam jóval erõsebb ismerõseim mind azon mentek. Nagyban pihegtek (már aki megelõzött) a célban amikor mosolyogva átkarikáztam és néztem hogy emmi? Vagy én vagyok olyan gyík hogy a természetért, kihívásért tekerek? :D Na mindegy, písz!

2 helyen tévedtünk el, volt szallag, csak késõn - mindkettõ közép... akarom mondani hosszú távon. Igen, a kedves túrázókkal mi is összefutottunk, én normálisan válaszoltam nekik, hisz a mi viselkedésünk alapján ítélik meg a montizókat.

Gerecsére is megyek, amúgy is hazai pálya :D
Ja, elné' asszony ezúttal lazsált, nincsenek képek.



Megszólítva éreztem magam :-)
Hát ennyi, puhák vagyunk...
Max annyi mentségem lehet, hogy másnap várt egy 4 órás verseny és úgy éreztem, elég lesz ennyi is :-)
Egyébként kihívást lehet találni a rövidebb távokon is. Pl. a 100m-es síkfutót sem cikizi senki, hogy miért nem maratont fut :-)

PÍSZ

#157
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Jobb késõbb mint soha:
Jó kis verseny volt, kaja, fürdõ (dejjjó ötlet!), süti remek volt. Az itatót eléggé hiányoltuk, de szerencsére azért volt a második körben is. Lassú vagyok, edzetlen, de valahogy mégis szúr és megírom: Mi a piszkafáért (tudom, pontok) mennek annyiért gyerektávon? Nem azokról beszélek akik most kezdik és nekik 23km kell, hanem a nálam jóval erõsebb ismerõseim mind azon mentek. Nagyban pihegtek (már aki megelõzött) a célban amikor mosolyogva átkarikáztam és néztem hogy emmi? Vagy én vagyok olyan gyík hogy a természetért, kihívásért tekerek? :D Na mindegy, písz!

2 helyen tévedtünk el, volt szallag, csak késõn - mindkettõ közép... akarom mondani hosszú távon. Igen, a kedves túrázókkal mi is összefutottunk, én normálisan válaszoltam nekik, hisz a mi viselkedésünk alapján ítélik meg a montizókat.

Gerecsére is megyek, amúgy is hazai pálya :D
Ja, elné' asszony ezúttal lazsált, nincsenek képek.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#158
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Kár , hogy nem volt idõd megoldani a nemi identitásbeli problémáit.:)
Tényleg , micsoda tragédia egy évben egy verseny egy többszáz hektáros területen , ahol kb. összesen vagyunk egy idõben 500-an!
A barátom mesélte , hogy a Nagy-Szénason (vagy a Kopaszon) tekert aznap , és volt valami tájékozódási , vagy erdei futóverseny , vagy valami hasonló , de valahogy nem érezte azt , mintha a fogát húznák , és nem jutott eszébe "pályát módosítani".

épp nem volt kéznél egy szívlapát sajnos

#159
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
A nagy kopaszon voltam én is keményen nyomták a hölgyek a futókon (3) mást nem is láttam.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#160
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás

Ahol volt egy vastagabb avaros rész, ott mondta az egyik apacs lány hogy tele van a f...a velünk.


Kár , hogy nem volt idõd megoldani a nemi identitásbeli problémáit.:)
Tényleg , micsoda tragédia egy évben egy verseny egy többszáz hektáros területen , ahol kb. összesen vagyunk egy idõben 500-an!
A barátom mesélte , hogy a Nagy-Szénason (vagy a Kopaszon) tekert aznap , és volt valami tájékozódási , vagy erdei futóverseny , vagy valami hasonló , de valahogy nem érezte azt , mintha a fogát húznák , és nem jutott eszébe "pályát módosítani".