Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Villapark Vértes Maraton | Várgesztes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
436 hozzászólás a témában

#181
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

én 57 km-t mértem, semmi eltévedéssel :) és 1405 méter szinttel. Ez normál kilométerórával és nem GPS alapú szintmérõvel.


Nekem 56,2km és 1205m lett Polarral mérve, 1 másodperces mintavétellel.

#182
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Köszi, jó buli volt, a gyerekek sem tévedtek el és külön kellemes meglepetés volt a frissítõpontokon a banán.

Nekem a hosszú távot a GPS-em 52.62 km-nek mérte. Másnak mennyire jött ki? (Nem kizárt, hogya GPS "levágott" néhány kanyart.)

én 57 km-t mértem, semmi eltévedéssel :) és 1405 méter szinttel. Ez normál kilométerórával és nem GPS alapú szintmérõvel.

Gratula a versenyszerevezõknek, nehéz lett volna eltévedni és a pálya állapota is nagyon jó lett a két héttel ezelõtti helyzetéhez képest.
Imi gratula a harmadik helyezésért. :) Aki megtalálta a Nutrixion os ajándék gélemet az fogyassza egészséggel. :)

köszi :) és neked hogy ment ?

Köszi, a tavalyi eredmények meg vannak még valahol?



Jók a képek, de fõzni nem tudok:)

Nekem megvannak.Látom új honlapja van a tktk-nak és ott nem elérhetõ még.ha kell írj privit és küldöm. Fõzni nem kell ahhoz tudni :)

#183
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás

II. Villapark Vértes Maraton - eredmények: http://tktk.hu/data/...edmenylista.pdf


Köszi, a tavalyi eredmények meg vannak még valahol?


Szívesen veszem, ha bármilyen megjegyzést fõztök hozzá a picassa albumba.


Jók a képek, de fõzni nem tudok:)

#184
gulacat1

gulacat1

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Sziasztok! Ár - érték arányban az egyik legjobb verseny, gratulálok a szervezõknek! Kedvezõ elõnevezés, korrekt rajtcsomag, nagyon jó - kihívásokkal tûzdelt izgalmas pálya, szerintem korrekt jelölés, megfelelõ számú itató és a célban remek etetõ. Köszönet azért, hogy van egy csapat aki azon (is) fáradozik, hogy a magam fajta hobby versenyzõ a hétvégén ilyen színvonalú megmozdulásson vehessen részt. Jövõre veletek ugyanott! Attila

#185
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Köszönöm ezt a nagyszerû versenyt, jól kihajtottam magam! Ekkora távra elég is volt a 2 frissítõ állomás. Jövõre szeretnék kérni sárga, vagy valamilyen csíkos szalagot, ami kiugrik a gyönyörû zöld háttérbõl.

Orsi képei, forrásmegjelöléssel szabadon felhasználhatóak:
https://plus.google....8433?banner=pwa
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#186
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
Köszönjük a versenyt, nagyon tetszett! A táj szépsége adottság, de a szervezés is jól sikerült (egy dolgot kivéve, középtávra egy frissítõpont azért jól jött volna...), a pálya kijelölése egyértelmû volt, szóval jövõre is ott leszünk, csak így tovább! :)
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#187
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás
Köszi, jó buli volt, a gyerekek sem tévedtek el és külön kellemes meglepetés volt a frissítõpontokon a banán.

Nekem a hosszú távot a GPS-em 52.62 km-nek mérte. Másnak mennyire jött ki? (Nem kizárt, hogya GPS "levágott" néhány kanyart.)

#188
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
Gratula a versenyszerevezõknek, nehéz lett volna eltévedni és a pálya állapota is nagyon jó lett a két héttel ezelõtti helyzetéhez képest.
Imi gratula a harmadik helyezésért. :) Aki megtalálta a Nutrixion os ajándék gélemet az fogyassza egészséggel. :)

#189
Wave

Wave

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Köszönet ezért a szuper versenyért amit a összehoztatok nekünk.A pálya nagyon jó volt.Az idõ király.
A pályakijelölés ötös,a rajtcsomag ötös,a zokni nagyon jó ötlet.
Nekem nagyon bejött ez a rajtközpont.A kaja is nagyon jólesett a verseny után.
Csak így tovább.:)

#190
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Szuper idõ volt, talán még túl jó is. Szerintem sokan kevés vizet és egyebet ittak és megfõttek a végére a hosszún. A 26 fok így elsõ vagy második versenyre még igen szokatlan volt.
Elkezdtem feltölteni a picassába a "kutyás hölgy" által készített felvételeket.Aki úgy érzi, hogy sérti személyi jogait az írjon és törlöm a képet. Nem lett mind nagyon jó de sok kép visszaadja , hogy milyen meredek is volt az a pukli ott az elején.Profi képeket majd a nutrixion honlapon várhatóak.
Meg majd még innen-onnan még biztos lesznek.
Szívesen veszem, ha bármilyen megjegyzést fõztök hozzá a picassa albumba.Onnan is le lehet tölteni, de ha valaki nem tudja akkor írja meg, hogy melyiket szeretné és szívesen elküldöm.Részemrõl szabadon felhasználhatóak.
https://picasaweb.go...rtesMaraton2012

Köszönöm minden szervezõnek akik sokat tettek azért , hogy ez a verseny újra megrendezésre kerülhetett.
Rónai Feri és csapatának. És külön Buzsónak is.


Köszönjük szépen a képeket! És gratulálok neked montimi! Bálint
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#191
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
Szuper idõ volt, talán még túl jó is. Szerintem sokan kevés vizet és egyebet ittak és megfõttek a végére a hosszún. A 26 fok így elsõ vagy második versenyre még igen szokatlan volt.
Elkezdtem feltölteni a picassába a "kutyás hölgy" által készített felvételeket.Aki úgy érzi, hogy sérti személyi jogait az írjon és törlöm a képet. Nem lett mind nagyon jó de sok kép visszaadja , hogy milyen meredek is volt az a pukli ott az elején.Profi képeket majd a nutrixion honlapon várhatóak.
Meg majd még innen-onnan még biztos lesznek.
Szívesen veszem, ha bármilyen megjegyzést fõztök hozzá a picassa albumba.Onnan is le lehet tölteni, de ha valaki nem tudja akkor írja meg, hogy melyiket szeretné és szívesen elküldöm.Részemrõl szabadon felhasználhatóak.
https://picasaweb.go...rtesMaraton2012

Köszönöm minden szervezõnek akik sokat tettek azért , hogy ez a verseny újra megrendezésre kerülhetett.
Rónai Feri és csapatának. És külön Buzsónak is.

#192
apapp

apapp

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
II. Villapark Vértes Maraton - eredmények: http://tktk.hu/data/...edmenylista.pdf

#193
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás
Köszi a válaszokat. Reméljük, idén nem tévednek el a gyerekek.

A GPS koordinátákat nem adhatjuk ki mert az erdészet külön kérése volt, így betartjuk.


Basszus, ez hihetetlen. Nem értem az erdészeket, pedig eredetileg magam is erdõmérnök voltam.

#194
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Kösz a segítségeteket, BuZsó közbenjárásával már megoldódott a problémám!


Más: Én már járom az esõtáncot, ki milyen sárgumit visz? :D


Nem kell sárgumi!
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#195
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Kösz a segítségeteket, BuZsó közbenjárásával már megoldódott a problémám!


Más: Én már járom az esõtáncot, ki milyen sárgumit visz? :D

#196
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Hali!

Mondjatok kérlek arról valamit, hogy etetés-itatás hogyan lesz vagy nem lesz, hogy tudjam, hogy készüljek kulaccsal, kajával. Már nem emlékszem, tavaly hogyan volt, a kiírásban pedig nem találtam erre vonatkozó infót.


Az étek részét leírta Buzsó! Én részemrõl annyit tennék hozzá, hogy nem kisebb versenyzõk, mint: Chris Eatough, Bogár Gábor és Hazenfrantz Péter, a 24óráson és hosszú távú maratonokon ajánlják a sós ételt és õk is alkalmazzák ezt verseny közben elõre sütött pogácsa formájában ill. Chris Eatough Chips-ként. 24 Solo Mountain Bike Trailer - YouTube
Én személy szerint nem tartom magam ilyen nagy embernek, de mind a hosszú távú és a 24órás versenyeim alatt mindig fogyasztok némi sós ételt és eredményesen fejeztem be mindegyiket.

Mindenesetre "kis" versenyünket nem hasonlíthatom egy jelen esetben csúcsformában járó maraton kategóriájába, de ennek ellenére szeretnénk minden igényt kielégíteni. Reméljük sikerül!

üdvözlettel
Baros Bálint


Még egy kérés - kérdés: pályatérkép, GPS log - nem találtam ilyesmit. Érdekelne pontosabban, milyen lesz a megváltozott hosszútáv útvonala. De még ennél is jobban szeretnék a gyerekverseny útvonaláról egy GPS logot / tracket, hogy a gyerekekkel Google Earth-ben berepülhessük, hátha ez is segítene abban, hogy kevésbé tévedjenek el.


A GPS koordinátákat nem adhatjuk ki mert az erdészet külön kérése volt, így betartjuk. A pályán hidd el hogy jók lesznek a jelölések, nem fogsz eltévedni! Búr Zsolt még tegnap este 7-kor is a pályát szalagozta. Szeretnénk kérni hogy adj egy kis bizalmat nekünk, hogy bizonyíthassunk.
Ha segíteni szeretnél a srácaidnak, annyit verj a fejükbe, hogy ne a földet bámulják az emelkedõre menet, mert így elég nehéz észrevenni bármilyen jelölést. Sajnos tavaly nem egy olyan gyerekkel találkoztam záró bringásként a gyerek távon, aki már az elsõ emelkedõn a földet bámulta menet közben és én szóltam rá, hogy felfelé nézzen, mert akkor eltéved!
Tehát fel a fejjel! Zsír lesz minden!

üdv Baros Bálint

Aha, már emlékszem a pogácsára tavalyról. A pogácsa pogácsának jó volt, de akkor és ott nagyon nem az kellett volna. Idén legfeljebb a célbaérkezés után kóstolom meg. Akkor viszek banánt. (Az indulás elõtt a helyszínen Nutrixion zselét lehet majd kapni? Ha igen, akkor nem kezdek el szaladgálni.)


Igen a verseny hivatalos frissítõje a NUTRIXXION, kint lesznek sátorostól, lehet majd zselét venni!
Itt kinézheted elõre, hogy milyet szeretnél:
http://nutrixxion.hu/

üdv Bálint

Tegnap vettem észre, hogy a nevezésem nincs regisztrálva az Odinon, holott még ápr. 25-én megtettem és el is utaltam az elõnevezés összegét. Hova írjak, hogy rendezõdjön az ügyem? (Hosszútáv singlespeed kategória, K. L. M. néven)

Tegnap jelentkeztem újra az Odinon, ellenõriztem és jó számlaszámra utaltam, annak már meg kellett érkeznie.


Írj nekem egy privát mailt: baros.balint@hdsnet.hu és meg lesz oldva. (Név, mikor utaltad) Vagy keress meg a Villaparkban személyesen
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#197
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

ha ilyen idõ marad és nem ázik szét a pálya jó lesz. Segítségként Conti Race King a másik bicon Geax Saguaro van.


Nem fog szétázni. Du. 3 elõtt tuti nem fog esni

#198
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Hali

a elsõ kör vége a teljesen vége úgyan az mint tavaly?
Át a mûúton be az erdõbe jobbra egy marha rázós föld út azt balra be az akácos mélyére egy kis csiki csuki rész és oldalt be a Villa parkba?
mert tegnap nem találtuk arra már a jelöléseket!
a másik ott a ló karámok körül hol jövünk ki?
Én tavaly a ház mellett emléxek. vagy egyel visszább a villanypásztor mellett kell jönni majd?


a Rövid távot be jártuk tegnap.
a jelölések korrektek, de érzésem szerint itt ott pár szalag vagy hiányzik vagy lemaradt, mert ismeretlenül azért erõsen keres ni kell pár részen. (de tavalyról emlékbõl is sikerült már végig menni)
a pálya állaga: eleje tûrhetõ itt ott meg álltunk az gyilkosnak vélt fa rönköket eldobálni itt ott de lehet menni azért.
ha jól emléxek és tudom mikor az országos kékre fel kanyarodunk jobbra élesen az elõtti lejtõ kicsit parás lehet a avar miatt és az alatta lévõ sártól
ha ilyen idõ marad és nem ázik szét a pálya jó lesz. Segítségként Conti Race King a másik bicon Geax Saguaro van.

#199
Kimura

Kimura

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
valakinél nincs egy hely a kocsiban?

#200
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás
Még egy kérés - kérdés: pályatérkép, GPS log - nem találtam ilyesmit. Érdekelne pontosabban, milyen lesz a megváltozott hosszútáv útvonala. De még ennél is jobban szeretnék a gyerekverseny útvonaláról egy GPS logot / tracket, hogy a gyerekekkel Google Earth-ben berepülhessük, hátha ez is segítene abban, hogy kevésbé tévedjenek el.