Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Villapark Vértes Maraton | Várgesztes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
436 hozzászólás a témában

#201
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás

A 23km-es kör végén a Villaparkban lesz frissítõpont, és a második körben Szarvas-kút-on (40km)

A Villaparkban Nutrixxion + pogácsa, az erdõben Nutrixxion izó!

Buzso


Aha, már emlékszem a pogácsára tavalyról. A pogácsa pogácsának jó volt, de akkor és ott nagyon nem az kellett volna. Idén legfeljebb a célbaérkezés után kóstolom meg. Akkor viszek banánt. (Az indulás elõtt a helyszínen Nutrixion zselét lehet majd kapni? Ha igen, akkor nem kezdek el szaladgálni.)

#202
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Valamiért nekem mostanában a spamként jelennek meg az Odinos levelek. Én is onnan kapartam ki a nevezés visszaigazolását. Nézd meg, hátha ott van.
Vagy akár Odinban is ellenõrizheted.

#203
Wave

Wave

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Én már eldöntöttem,és elõneveztem is,csak még nem kaptam visszaigazolást róla.Pedig átutaltam a pénzt is ápr.5-én.
Szerintem az már megérkezett.Nem szeretném ha ott a helyszínen derülne ki,hogy valami probléma van.
Remélem nincs semmi gond az átutalásommal.


Jó estét mindenkinek!!!

Már csak 4nap van hátra a II. Villapark Vértes Maraton rajtjáig!
Aki nem döntötte még el, hogy benevez a versenyre, az most ne habozzon!!! Egész hétre szikrázó napsütést és 25fok fölötti idõjárást jósolnak!!!

Az elõnevezési idõszakot már egyszer meghosszabbítottuk, de most azoknak szeretnénk kedvezni, akik még nem döntötték el, hogy részt vesznek a II. Villapark Vértes Maratonon. 2012.05.08.-tól a verseny kezdetéig mindenkinek lehetõsége van a ODiN - Rendezvények –n regisztrálni és a verseny napján a nevezéskor rendezni az elõnevezési díjat. Azok a versenyzõk, akik már elõzetesen elutalták nevezési díjukat, és az összeg 2012.05.08.-ig megérkezik a TKTK számlájára, a júliusban megrendezendõ I. Gerecse Maratonon kedvezményes nevezésben részesülnek.

Ne feledjétek, 2012 Május 12. II. Villapark Vértes Maraton

Hajrá,
Buzso



#204
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Jó estét mindenkinek!!!

Már csak 4nap van hátra a II. Villapark Vértes Maraton rajtjáig!
Aki nem döntötte még el, hogy benevez a versenyre, az most ne habozzon!!! Egész hétre szikrázó napsütést és 25fok fölötti idõjárást jósolnak!!!

Az elõnevezési idõszakot már egyszer meghosszabbítottuk, de most azoknak szeretnénk kedvezni, akik még nem döntötték el, hogy részt vesznek a II. Villapark Vértes Maratonon. 2012.05.08.-tól a verseny kezdetéig mindenkinek lehetõsége van a ODiN - Rendezvények –n regisztrálni és a verseny napján a nevezéskor rendezni az elõnevezési díjat. Azok a versenyzõk, akik már elõzetesen elutalták nevezési díjukat, és az összeg 2012.05.08.-ig megérkezik a TKTK számlájára, a júliusban megrendezendõ I. Gerecse Maratonon kedvezményes nevezésben részesülnek.

Ne feledjétek, 2012 Május 12. II. Villapark Vértes Maraton

Hajrá,
Buzso

#205
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok,

Igen, ez valóban kimaradt!
A 23km-es kör végén a Villaparkban lesz frissítõpont, és a második körben Szarvas-kút-on (40km)

A Villaparkban Nutrixxion + pogácsa, az erdõben Nutrixxion izó!

Buzso

Hali!

Mondjatok kérlek arról valamit, hogy etetés-itatás hogyan lesz vagy nem lesz, hogy tudjam, hogy készüljek kulaccsal, kajával. Már nem emlékszem, tavaly hogyan volt, a kiírásban pedig nem találtam erre vonatkozó infót.



#206
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás
Hali!

Mondjatok kérlek arról valamit, hogy etetés-itatás hogyan lesz vagy nem lesz, hogy tudjam, hogy készüljek kulaccsal, kajával. Már nem emlékszem, tavaly hogyan volt, a kiírásban pedig nem találtam erre vonatkozó infót.

#207
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Tegnap vettem észre, hogy a nevezésem nincs regisztrálva az Odinon, holott még ápr. 25-én megtettem és el is utaltam az elõnevezés összegét. Hova írjak, hogy rendezõdjön az ügyem? (Hosszútáv singlespeed kategória, K. L. M. néven)

Tegnap jelentkeztem újra az Odinon, ellenõriztem és jó számlaszámra utaltam, annak már meg kellett érkeznie.

#208
Tuki:)

Tuki:)

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás
Gyõrbõl keresek fuvart oda-vissza, én és a bringám. ;-)
:P


#209
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok,

Lassan a célegyenesbe fordulunk!!!

Aki részt kíván venni a versenyen, de még nem nevezett, ne habozzon!
Regisztráljon a ODiN - Rendezvények -n, ígérjük, nem fogjátok megbánni!!!

Hajrá,
Buzso

#210
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

Kérlek a 13 km-es gyerekverseny pályáját nagyon alaposan jelöljétek meg, és beszéljétek meg az erdészekkel is, hogy ne szedjék le a jelöléseket. Megyünk idén is, de a gyerekek a tavalyi kis eltévedés-elbizonytalanodás után kicsit félnek, hogy megint elvesznek.

Köszi elõre is!


Szia, rendben. Azon vagyunk, hogy senki ne tévedjen el:)
Várunk Szeretettel

Buzso

#211
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás
Kérlek a 13 km-es gyerekverseny pályáját nagyon alaposan jelöljétek meg, és beszéljétek meg az erdészekkel is, hogy ne szedjék le a jelöléseket. Megyünk idén is, de a gyerekek a tavalyi kis eltévedés-elbizonytalanodás után kicsit félnek, hogy megint elvesznek.

Köszi elõre is!

#212
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

A középtáv továbbra is 23 km / 460 m szint körül várható? Fõleg a szint érdekel, úgy nagyságrendileg. :)


Hello,

Igen, a középtáv útvonala megegyezik a tavalyi nyomvonallal!

Várunk a versenyen!

Buzso

#213
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
A középtáv továbbra is 23 km / 460 m szint körül várható? Fõleg a szint érdekel, úgy nagyságrendileg. :)
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#214
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok,

Meghosszabbítottuk az elõnevezés határidejét!!!
Az új idõpont Május 7. !!!
ODiN - Rendezvények

Üdv,
Buzso

#215
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
Ma mentem 1 kört a maraton tervezett pályáján, nekem 54 km és 1381m szint jött össze.
Már ha ugye a jó nyomvonalon mentem, de szerintem azon mentem...Már az elsõ emelkedõn Gesztesrõl kifelé kaptam egy kis extra motivációt, Bobi személyében, vérszomjasan vicsorogva kergetett, a pulzusom meg mindjárt 180 lett :(
Mondtam a gazdinak, ha megharap, akkor beperelem, nagy nehezen visszahívta aztán.

Van pár necces rész:
- nem igazán értettem sohasem azt, hogy a "kedves" fakitermelõ "Úraknak", mi a jó fenéért a jelzett turista utakra kell rakni a vágástéri hulladékot, elég sz.r benne bringázni nah!
- Pár bedõlt fa, némi (tengelyig érõ) avar,
- és a piros sávra Somlóról Mátyás kút felé ráférne egy kis takarítás, de végül is "turizcickom" tempóban végig tekerhetõ volt.

Jó hír, hogy a Vértes most is gyönyörû! Szóval jövõhéten verseny, gyertek sokan, mert érdemes!

#216
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok,

Ne feledjétek, hogy Május 2.-ig kedvezményesen nevezhettek a II. Villapark Vértes Maratonra!!!
A link: ODiN - Rendezvények

Hajrá,
Buzso

#217
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Köszi Zsolti az info-t!

Írtam mailt...


én azért már idén a kiskört egyszer bejártam :)
jövõ hétvégén is tervezem
csak nem lõ le a vadõr
nekem is elküldhetnéd a változást , köszi

#218
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
Köszi Zsolti az info-t!

Írtam mailt...

#219
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
II. VILLAPARK VÉRTES MARATON - VÁRGESZTES

2012.05.12.

Második alkalommal várjuk a Villaparkba, az MTB maraton kedvelõit, a Vértes hegység változatos, gyönyörû tájaira. A célban az Nutrixxiont frissítõvel, sok-sok tortával és süteménnyel, bablevessel kedveskedünk minden résztvevõnek

A verseny helye és ideje: Várgesztes Villapark, 2012. 05. 12. (szombat) 10 óra.

A Villapark szállásajánlata ide kattintva letölthetõ, vagy ezen a linken keresztül megtekinthetõ.

Nevezési díj:

Elõnevezés Helyszíni nevezés

Óvodás futam: 1 km 12:00 ___ ___

Mozgássérült: 23km 10:15 ___ ___

Rövidtáv: 13km 10:30 1.500.- 2.000.-

Középtáv: 23 km 10:15 3.500.- 4.500.-

Hosszútáv: 58 km 10:00 3.500.- 4.500.-

Nevezési csomag tartalma: rajtszám-chippel, Nutrixxiont gél, Hell energidrink, a verseny emblémájával ellátott zokni, biztosítás, és csoki.

Nevezni elõzetesen:

az odinsport.eu oldalon regisztrációt követõen lehet 2012.05. 02.ig.

Helyszíni nevezés:

a várgesztesi Villaparkban 8:30-tól -10:00-óráig lehet.

Útvonal:

Pálya, 55 km: I. kör 23 km, II. kör 32 km, kiskör 13 km.

Rajt: A Várgesztes Villaparktól sárga jelzésen Vérteskozmáig, zöld jelzésen jobbra tovább, az aszfalt útról balra zöldön és sárgán vissza az aszfalt útig, aszfalton 500 m, után jobbra szalaggal jelölve tovább jelöletlen földúton, az országos kékig, kéken a Gesztesi vár aljáig, a sárga jelzésen tovább a Kaloda vágásig, onnan szalaggal jelölt, jelöletlen földúton a Villaparkig.

Második körben Villapark hátsó kapun át, a sárga jelzésen Vérteskozmáig, itt balra a zöld jelzésen Sárkánylyuk-völgyön át, Kapberek-pusztán át, kékkereszten Körtvélyes pusztáig, tovább az országos kéken Vitányvár, Mátyás-kút, Várgesztes, Villaparkig, (cél).

A PÁLYÁT CSAK RAJTSZÁMMAL ELLÁTOTT KERÉKPÁRRAL LEHET HASZNÁLNI !

A 2012 -es hivatalos UCI kategóriák az érvényesek!!!

Díjazás:

A kategóriák I - III. helyezettje érmet és serleget kap. Hosszú távon, az abszolút I. 50.000.-, II. 30.000.-, III. 20.000.-, IV. 10.000.-, V. 10.000.-, VI. 10.000.- Ft pénzdíjat vehet át. Az egyes távokon, a célvonalon elsõként áthaladó nõi és férfiversenyzõ a gyõztes, a további helyezések érkezési sorrendben. Az abszolút elsõ nõ és férfi a Villapark felajánlásából, négy-négy fõvel, egy hétvégét tölthet el a Villaparkban. A rajtszámmal minden versenyzõ ingyen veheti igénybe a szaunát és az élményfürdõt.

Eredményhírdetés: kb. 14 órakor.

Óvás írásban, az adott futam eredmény listájának kifüggesztését követõ 30 percen belül, az óvási díj 10.000.- Ft.

A verseny végén mindenki kedvére fogyaszthat bablevest, sütit, tortát, üdítõt, ajándéksorsolás lesz a résztvevõk között, fõdíj, egy négyszemélyes hétvége a Villaparkban.

A rendezvény informatikai támogatója az EKdigital Webáruház, frissítõ itala az Nutrixxiont.

Szálláslehetõség a festõi környezetben elterülõ, és a verseny helyét biztosító Várgesztesi Villaparkban elérhetõ!

VILLAPARK VÁRGESZTES
2824 Várgesztes, Villapark
Tel: 06-34-494-494,
06-34-494-495
Mobil: 06-30-682-8481
Fax: 06-34-593-200

Részvételi szabályzat:

a versenyen üzemképes, biztonságos 26” ill. 29” MTB kerékpárral, saját felelõsségére és elhatározásából bárki elindulhat. Fejvédõ viselése a verseny teljes idõtartama alatt kötelezõ! A fejvédõ használatának mellõzése, azonnali kizárást von maga után! Balesetért a rendezõk felelõsséget nem vállalnak! Kártérítés semmilyen jogcímen nem követelhetõ!!! A maraton verseny szabályzatát ismerem és magamra nézve kötelezõnek tekintem. A maraton verseny nehézségi fokát ismerem és tisztában vagyok vele. A második körre 2:15 perc versenyidõ után már nem engedünk ki versenyzõt. A versenyzõ tudomásul veszi, hogy kizárásra kerül, ha nem teljesíti a verseny kijelölt teljes távját, rajtszámát nem a kormányra erõsíti, összehajtja vagy eltakarja. A nevezési lap kitöltésével a versenyzõ elismeri, hogy fizikailag jó állapotban van, a versenyre edzésekkel felkészült, a fenti okokra visszavezethetõ bármilyen károsodásért, ill. balesetért, anyagi kárért a rendezõ felelõsséget nem vállal, kártérítésre nem kötelezhetõ. A versenyzõ elfogadja, hogy a versenyrõl készült film és képanyagokon, valamint azok reklámcélú felhasználásán szerepelhet, és ezért ellenszolgáltatást nem kap.

MINDENKIT SOK SZERETETTEL VÁRUNK!

#220
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

Hahó,

Nem tudja valaki, hol és mennyit változott a tavalyi pálya???
Mikortól lesz kijelölve?
Közös pálya bejárás?


Hello Laci,

Nem lesz kijelölve a pálya, csak a versenyt megelõzõ utolsó napokban. Meg ugye az erdõben tilos biciklizni:(
Pályabejárás sajnos nem fér bele, mert minden hétvégén versenyen vagyunk.

Nem sokban változott a pálya. Nagy része a tavalyi nyomvonalon halad. Az elsõ kör teljesen azonos, a másodikban van változás.
(Írj egy mail-t az info@burzsolti.hu -ra)

Várunk mindenkit!!!
Buzso