Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Villapark Vértes Maraton | Várgesztes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
436 hozzászólás a témában

#241
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás
Az útvonal GPS track-jét nem tudnátok feltenni valahová, hogy aki kimaradt és lemaradt, az késõbb be tudja pótolni az élményt?
Köszi.

#242
paniko

paniko

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Csatlakozom az elõttem dícsérõ szavakat írokhoz a rendezvényt illetõen.
Külön köszönet a családi futamért, mostanában abban "utazunk".
Tetszett nagyon, hogy a gyerekek mind kupát is kaptak és szép számban jelen voltak.
Az ebéd porcelán tányérból asztal melett meleg helységben felejthetetlen volt szintén.

(A pályajelölést illetõen egy aprócska észrevételem lenne, ahol a K+ elágazott Kozma után, ott hiányoltam valami jelet. Szegény eltévedt fiúcska kereste ott az utat, elkeseredve. Egyébként mindenhol volt jel ahol kellett, nem tévedtünk el de a bizonytalanságot megszüntetné egy földre fújt nyíl is, ami talán addig kibírja amíg kell.)

Még egyszer köszönjük, jövõre remélem újra részt vehetünk :)

#243
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Kedves Szervezõk!

Szeretném én is megköszönni, ezt a remek rendezvényt nektek!

Látszott, hogy nagyon oda tettétek magatokat!

A Singlespeed-esek jövõre is jönnek! :- )))

Üdv: Grig

#244
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
Tényleg sok köszönet Rónai Ferinek és csapatának, Balunak és Buzsónak. Nagyon jó kis pálya.Itt kezdõk is találtak maguknak távot és a gyerekek is.Jól tekerhetõ volt mert jól kipucoltátok. Én még mentem a pucolás elõtt úgy hogy tudom mi változott.Az akácos egy csoda volt. Minden bokorban fényképész ücsörgött aki minket várt :). Ilyen gyorsan ennyi jó képet ritkán látni egy versenyrõl és piszok gyorsan fent lett a lista is. Kár hogy annyi sütit meghagytunk nektek Remélem azért meg tudtátok enni. Köszi még egyszer. Még egy ami fontos . Nem fukarkodtatok az érmekkel és a kupákkal sem.Jövõre újra itt.

#245
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Sziasztok,

Köszönjük mindenkinek a részvételt! Ti is nagyok vagytok, hogy eljöttetek és teljesítettétek a verseny távját (távjait).
Sokat tanultunk tegnap nap és az egész héten szintúgy. Az észrevételeket nyugtáztuk, a problémákat javítani fogjuk és remélem jövõre még színesebben tudjuk megrendezni a II. Vértes Maratont.
A "vega" figyelmen kívül maradt, ezt is javítani fogjuk a jövõben. Viszont a sütibõl maradt elég sok az alsó szinten a nevezési helységben. :)

Mégegyszer köszönjük mindenkinek a részvételt és a véleményt. A dobogósoknak és minden teljesítõnek gratulálunk!

üdv Baros Bálint
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#246
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás

nagyon profi a honlapod és jók a képek is.
Nincs valami kedvezmény?
nekem jó a paypal


Köszi. Nektek, helyieknek a szokásos, csak add meg a rajtszámod.

#247
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

A hosszút feltöltöttem (663 fotó). A Gesztes utáni hosszú emelkedö végén készültek. A többi holnap.

[SystemSport WEBshop]

nagyon profi a honlapod és jók a képek is.
Nincs valami kedvezmény?
nekem jó a paypal

#248
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Nekem is a rántott sajttal jött. Én rutinosabb voltam, megfogtam két pogit aztán annyiban hagytam az egészet. De ha a bablevesbe nem lett volna belefõzve az bõr vagy miafene, akkor nekem az is simán jó lett volna... :)

#249
Kimura

Kimura

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Igen kicsit idegesítõ volt, hogy mondtam a pincérnek h vega vagyok, számoljuk már bele a jegyemet a rántott sajtba, azt mondta azt nem lehet. Utána ki akarom fizetni kajajeggyel. Erre visszajön a másik pincér, ezzel a szöveggel, hogy "te vagy az a problémás", és h pont azt a fajta kajajegyet nem fogadják el és blabla.... De ez nem a szervezõk hibája, hanem azoké a ... vendéglátósoké

#250
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Nagyon jó volt!
A pálya megfelelõ hosszúságú, technikájú, minõségû (köszönet a kis esõnek elõzõ nap) volt, a jelölés hibátlan! A rendezés rendben, az idõ kicsit hideg, de még pont a határon. Szóval szuper nap volt, abszolút érdemes volt részt venni és remélem ezzel hagyományt is teremtettünk!
Egyetlen egy kis szösszenet - de ez majdnem minden versenyt jellemez: gondolhatnának a rendezõk a vegákra is...

#251
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
A hosszút feltöltöttem (663 fotó). A Gesztes utáni hosszú emelkedö végén készültek. A többi holnap.

[SystemSport WEBshop]

#252
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás
BuZso, Balu: nagyon jo kis palyat sikerult kijelolni, reszemrol a jeloles is tokeletes volt. Volt minden ami kell, a prosztatamasszazsos maszastol, a jatszos meredek lejtokig. Nincs hianyerzetem, megkaptam a magamet. :)
Ha tudjatok, adjatok at a dicsero szavakat a tobbi szervezonek is, nagyon jo kis rendezvenyt sikerult teto ala hozni, erdemes volt ott lenni.

#253
kezso

kezso

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
  • LocationAjka
Sziasztok.

Tõlem is pár kép
https://picasaweb.go...tesMaraton2011#

Kezso

#254
x-iont

x-iont

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
Sziasztok!
Mi is köszönjük a szervezést, jól fotózható verseny volt! :)
Feltöltöttem a képeimet (447db), innen elérhetõk: Nutrixxion.hu
A rövidtávról a Villaparkba érkezés elõtt 300m-el készült kép.
A hosszúsokról ugyan itt, és a 2. kör végén, bejáratnál lévõ visszafordító elõtt.
Jani
Az eddig készített összes fotóm: http://foto.nutrixxion.hu/ (a fölsõ zöld sávban lehet navigálni)

#255
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Eredménylistát akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)


Parancsoljatok!

villaparkvrtesmaratoneredmnylistk.zip letöltés :: FileFeltolto.hu
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#256
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás
Köszi a versenyt, jó buli volt!

És köszi a fotósoknak is - kis családunk minden tagjáról találtunk jó képeket.

#257
Kobike

Kobike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.140 hozzászólás
Én is csatlakozom a rendezést, pályát, kaját és az egész rendezvényt dicsérõkhöz. Nagyon tetszett még így is, hogy defektet kaptam... amivel kapcsolatban egyébként köszönöm mindhárom sporttársnak a pumpát, és hogy megálltak segíteni :)
Failure is always an option.

#258
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
Így van köszönjük minden szervezõnek/rendezõnek/segítõnek, nagyon jó érzés volt hazai pályán menni. :)

#259
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
Jó verseny volt az elsõ Vértes Maraton ! A pálya kitûnõ, a környezet szint úgy, a befogadó célállomás pedig szuper.
Hatalmas köszönet azoknak a személyeknek akik ezt a versenyt létrehozták. Már nagyon régen meg kellett volna rendezni, mert a Gerecse-Vértes mindig kimaradt a mountain bike versenyek közül. Ez egy hiány pótló rendezvény volt.
Köszönjük BuZso és Balu a pályát, köszi "Feri 'bá" a munkát, csak remélni merem, hogy az elsõ nem, az utolsó volt. A kisebb hibákat ki lehet, és ki kell küszöbölni. Így végén mindenki elégedett lehet majd, de szerintem nagyon sokan (nagyobb többségében) voltunk akiknek ez a verseny, már így is jó volt.

Remélem jövõre újra száguldhatunk a Vértesben.

#260
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Rólatok, Értetek, Nektek! :)
https://picasaweb.go...gCO-m_pes_PvrHw


sziasztok montisok !
jó kis verseny volt. én is elkezdtem töltögetni fel a képeket. Nem lett mind szzuper jó. De szerintem aki megtalálja magát rajta az örülni fog.Mint mindig nyugodtan lehet hozzászólni a képekhez.
lesz még több is érdemes este vagy holnap újra megnézni.

https://picasaweb.go...rkMontiverseny#


Ahoj Népek! :)

Itt is akad egy kicsi képhalmaz.
Csak nyomkodtam a gombot a gépen és ez lett belõle...

KATT IDE.............


Köszönjük mindenkinek a Képeket! Nagyon jók lettek!

A kedvencem ez a kép lett!
https://picasaweb.go...494909997473346
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X