Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Villapark Vértes Maraton | Várgesztes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
436 hozzászólás a témában

#121
sztyopa

sztyopa

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Akkor kezdem én… :)
Tatabányai Kerékpáros és Triatlon Klub

#122
sztyopa

sztyopa

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Sziasztok!
Ha valaki talált már a neten képeket a versenyrõl, dobjon légyszi egy linket.
Elõre is köszönjük. És a fotósoknak is… :)

#123
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Nyugi fiúk, pánikra semmi ok. Az eredményhirdetésre készített lista lett elsõre feltéve. Az utána befutottak, és minden egyéb itt van:
2013 évi eredménylisták
Hamarosan frissül a verseny honlapján is. Akinek most sem jó az eredménye, az szóljon.

Köszi phu , nagy vagy:)

#124
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

A pálya állapota csak a bringa miatt zavart hétfõn megy a szervizbe, de élveztem, mert rengeteget gyakoroltam, teszteltem. Ilyen terepre bevált a conti x-king, lehetett gyakorolni a csúszkálást, és technikai edzésnek ez tökéletes volt! Saját mérésem szerint 4.43.48-at mértem.

Akkor veled találkoztam a végén még dumcsiztunk is kicsit.Aztán mondtam menjél elõre az utolsó susnyás lejtõn. :)

#125
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás

A pálya állapotáról sajnos a rendezõ nem tehet.


A pálya állapotára nem is volt panasz, én nagyon örültem, hogy a tavalyi év után végre egy rendes MTB rendezvényen vehetek részt. Azért is várom el a rendezéstõl a mosót a célban, hogy nyugodtan hentereghessek a sárban, tudván, hogy utána lesz lehetõség a tisztításra. Nekem ez a nevezési díj felét éri kb., a másik fele a pályabiztosítás és -jelölés. Én ezért járok "versenyre", és nem csak magamban biciklizek a hegyen (meg persze a társaságért, de az "megfizethetetlen" :-)).

#126
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás
Eredmények: a Singlespeed lista hiányos, Kuti Péter, Lebedy Máté, Szmolka Feri is 1x1-gyel ment, lehet, hogy volt még más is, akirõl én nem tudok.

#127
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás

Track:
Bikemap - Your bike routes online

Pályán kolbászoló turistacsoportok idén is akadtak, de legalább most nem lejtõzés közben kellett elhessegetni õket az útból.

Azt viszont felháborítónak tartom, hogy 2013-ban még mindig lehet úgy versenyt rendezni, hogy a célban egy (azaz egy) darab slag várja az ezúttal meglehetõsen saras kerékpárokat. Én 1 órát álltam sorban, és miután lemostam a bringát, valaki odajött, hogy van még egy slag eldugva a medencék mögött...


Akkor nekem kib... nagy pechem volt (már megint).Egy mély saras lefelén találkoztam egy kb.15 fõs csoporttal , akik végülis jó fejek voltak , mert ahogy megláttak , félreálltak , csak sajnos az egyik 8-10 éves forma kisgyerek a hirtelen irányváltoztatás miatt dobott egy hátast pont az út közepén.Választhattam : közel 30-as tempóval átmegyek rajta , vagy eldõlök a puha sárba , mert ott a kikerülésnek semmi esélye nem volt.Úgyhogy az iszappakolást választottam , a kis srác apja nagyon megköszönte , az anyja meg elkezdte basztatni , hogy lehet ilyen béna.Úgy kellet szinte békítenem.:)

A bringamosót pedig nem értem.Úgy hívják , hogy Y csatlakozó.Ebbõl 3 és máris legalább 4 felé van osztva az a kurva slag.Kicsit kisebb nyomással ugyan de egyszerre lehet használni.Fõleg egy ilyen saras versenyen.
Azért a sorompós megoldás se volt semmi...

#128
vdavid

vdavid

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás

vdavid.én 4:44:50-et mentem. A pálya állapotáról sajnos a rendezõ nem tehet.Én meg egy idõ után nagyon óvatosan csalinkáztam a saras-csúszós úton.Nagyon utálom de most így sikerült.Volt már pár versenyem dagonyában.Ettõl függetlenül jövõre is elmegyek.Te mennyit mentél ha nem titok?


A pálya állapota csak a bringa miatt zavart hétfõn megy a szervizbe, de élveztem, mert rengeteget gyakoroltam, teszteltem. Ilyen terepre bevált a conti x-king, lehetett gyakorolni a csúszkálást, és technikai edzésnek ez tökéletes volt! Saját mérésem szerint 4.43.48-at mértem.

#129
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Nyugi fiúk, pánikra semmi ok. Az eredményhirdetésre készített lista lett elsõre feltéve. Az utána befutottak, és minden egyéb itt van:
2013 évi eredménylisták
Hamarosan frissül a verseny honlapján is. Akinek most sem jó az eredménye, az szóljon.


Köszi, nálam már minden rendben.


A sebesség mindent megold.

 


#130
phu

phu

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Nyugi fiúk, pánikra semmi ok. Az eredményhirdetésre készített lista lett elsõre feltéve. Az utána befutottak, és minden egyéb itt van:
2013 évi eredménylisták
Hamarosan frissül a verseny honlapján is. Akinek most sem jó az eredménye, az szóljon.

#131
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Minden le lett mérve, a szakemberek dolgoznak a "problémán". Nyomjátok refresht holnap! ;)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#132
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Egyelõre még csak eredményszerûségnek nevezném, mert itt-ott hiányos, pl rajta se vagyok.

olyan mintha egy idõ után nem rögzítették volna a beérõket.Nálam is csak az van hogy 1 kör és annak menyi az ideje.Ebbõl nem derül ki hogy én megcsináltam a távot.nem tudom, hogy fogják-e javítani az eredményeket.Én a mért eredményemet megírtam a Ferinek.Meg ezt a problémát.Nálad, gondolom más lehet a probléma.
vdavid.én 4:44:50-et mentem. A pálya állapotáról sajnos a rendezõ nem tehet.Én meg egy idõ után nagyon óvatosan csalinkáztam a saras-csúszós úton.Nagyon utálom de most így sikerült.Volt már pár versenyem dagonyában.Ettõl függetlenül jövõre is elmegyek.Te mennyit mentél ha nem titok?

#133
vdavid

vdavid

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás
A célvonalon én is áthaladtam, még ha gyatra idõvel is de nem látom az eredménylistában az idõmet.....vajon lesz pótolva vagy addigra szépen össze lett pakolva az idõmérõ cucc.

Ez a bringamosó téma valóban egy kicsit furcsa. Egy bõ fél óra várakozás után betettem a kocsiba a bringát és hazaérve egy autómosóban mostam nem kevés pénzért. Lehet jövõre a kärchert kellene legelõször megkeresni mint szponzor!

A pálya egyébként tetszett, voltak jó mászások és és lefelék is csak ez a dagonya... Nekem nagyon szimpatikus a két körös maraton, bár most a sarat elnézve az elsõ kör után kiálltam volna...

Köszönöm minden sporttársnak a versenyzést! Jó regenerálódást!

#134
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Az ominózus helyen kb. 40 cm. magasságban volt egy fekete-fehér nyíl.Talán egy kövön.Arra már nem emlékszem.Az biztos ott volt mert én a végén jöttem.A slag az kettõ volt (azaz kettõ).Ha ekkora a sor akkor én be sem állok.kajálok,eredményhirdetés , süti evés,zuhanyozás azt majd elfogy a sor.Én azon a másikon mostam a bicómat.Egyébként mennyi a topmaraton nevezési díja? Egyébként én is kintre teszem a bicót azt nem csinálok nagy problémát ha nincs mosó. A mosóban hülyét lehet néha kapni mikor 10 percig mos valaki kerékpárt.Fogkefével neki áll a legapróbb maszatot is leszedni.
egyébként meg: Tatabányai Kerékpáros és Triatlon Klub

az eredmények


Egyelõre még csak eredményszerûségnek nevezném, mert itt-ott hiányos, pl rajta se vagyok.


A sebesség mindent megold.

 


#135
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
Az ominózus helyen kb. 40 cm. magasságban volt egy fekete-fehér nyíl.Talán egy kövön.Arra már nem emlékszem.Az biztos ott volt mert én a végén jöttem.A slag az kettõ volt (azaz kettõ).Ha ekkora a sor akkor én be sem állok.kajálok,eredményhirdetés , süti evés,zuhanyozás azt majd elfogy a sor.Én azon a másikon mostam a bicómat.Egyébként mennyi a topmaraton nevezési díja? Egyébként én is kintre teszem a bicót azt nem csinálok nagy problémát ha nincs mosó. A mosóban hülyét lehet néha kapni mikor 10 percig mos valaki kerékpárt.Fogkefével neki áll a legapróbb maszatot is leszedni.
egyébként meg: Tatabányai Kerékpáros és Triatlon Klub

az eredmények

#136
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Akinek a dobogó ment el a jelölés miatt, az biztos nem azt mondja, hogy nem gond. Mindig mondom, vannak akik túl gyorsan mennek és ezért nem észlelik a jelölést. Nekik többet kéna Mckibe járniuk! Az én tempómnál még a bogarakat is tudom kerülgetni.
Mai idõjárási körülményeket figyelembe véve az egy mosó valóban kevésnek bizonyult. Én ezért szállítom az autón kívûl mert nekem nem az a legelsö dolgom célbaérkezés után, vizesen, eléhezve, megfagyva, leesett vércukorszinttel, hogy én nyerjem a mazohista kategóriát. Ha a kocsiba is rakunk bringát akkor pedig a festõk álltal használt takarofóliával tekerem be a gépeket, 324 Ft 5-8 m2 és nem cseszem el az idõt a mosónál.
Biztos van hazánkban verseny, ahol ennél szebb, jobb, tisztább, medenékben gazdagabb, szebb szaunával ellátott, illatosabb wc-k várnak....ja várj NINCS!!

#137
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás
Track:
Bikemap - Your bike routes online

Tavalyhoz képest változott az útvonal itt-ott, a jelöléssel nem volt gond, egy helyet leszámítva: egy saras, meredek lejtõ alján (itt mindenki arra koncentrált, hogy leérjen egyben) a jelzés fej fölötti magasságba került, és itt ráadásul nem a lejtõ folytatásának irányában kellett továbbmenni, hanem a másik irányban. Volt, aki továbbment, ezt csak onnan tudom, hogy én itt megálltam egy pillanatra, és az utánam jövõknek kellett kiabálnom, hogy nem arra... Pályán kolbászoló turistacsoportok idén is akadtak, de legalább most nem lejtõzés közben kellett elhessegetni õket az útból.

Azt viszont felháborítónak tartom, hogy 2013-ban még mindig lehet úgy versenyt rendezni, hogy a célban egy (azaz egy) darab slag várja az ezúttal meglehetõsen saras kerékpárokat. Én 1 órát álltam sorban, és miután lemostam a bringát, valaki odajött, hogy van még egy slag eldugva a medencék mögött, és ott nincs senki (megnéztem, tényleg volt még egy slag, de már ott is álltak). A sokat szidott Topmaraton sorozaton ezzel például nem szokott probléma lenni...

#138
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás
A középtáv a Buda maratonhoz képest lightosabb, nem annyira sziklás, még amatõr szinten is végigtekerhetõ, meglepetést talán a homok okozhat néhány helyen de nem vészes ha figyelsz, defekt nem annyira jellemzõ. A pálya állapotát majd a holnapi esõ elintézi:) Néhány sorral lejjebb láthatod a tavalyi videót.

#139
vdavid

vdavid

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás
sziasztok!

Pálya állapotáról valami infó? Lehet valahol meglepetésre, nagyon rossz köves részre számítani? Végig tekerhetõ a pálya? Mennyire defekt veszélyes?

#140
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
A tavalyi
Garmin Connect - Vértes_M_H_2012

Sziasztok

Nincs valamelyikõtöknek meg a verseny GPS trackje ?

Nagyon megköszönném .

Üdv