Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Villapark Vértes Maraton | Várgesztes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
436 hozzászólás a témában

#321
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Kedves SS-esek!!!

Hosszú távon SS kategóriában a Sesame Trade kft. felajánlásával, az 1.helyezett egy kupát vehet át!!! Reméljük a harc így még élesebb lesz!!!:):):)

Üdv,
Buzso

#322
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Szervezõ Urak!

2 kérdésem lenne!

1. Sikerült e a singlespeed "kategóriával" megállapodásra jutni a rendezõ sporikkal?

2. Ha igen akkor mit tanácsolnátok a Singlespeed-es embereknek, hogyan nevezzenek hogy meglegyen az értékelésük majd?

Köszönettel: Grig

ebike-al esetleg nem indul valaki ? azt neki is legyen külön kategóriája :)
én amondó vagyok hogy ez montiverseny vagy nem ?
ezért tán nem azon kéne gondolkodni, hogy én singlespeed-el akarok indulni és ezért szeretnék külön kategóriát hanem montiversenyen montival. ilyen egyszerû.Voltaképp meg is tilthatná egy szervezõ, hogy azok akik nem montival indulnak azok el sem indulhatnának. Triatlonban, duatlonban igen szigorú elõírások vannak . Akármilyen bicóval nem lehet elindulni ott. De várd meg mit mondanak a verseny szervezõi.Nekem errõl a singlespeedes dologról ez a véleményem.

#323
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Szervezõ Urak!

2 kérdésem lenne!

1. Sikerült e a singlespeed "kategóriával" megállapodásra jutni a rendezõ sporikkal?

2. Ha igen akkor mit tanácsolnátok a Singlespeed-es embereknek, hogyan nevezzenek hogy meglegyen az értékelésük majd?

Köszönettel: Grig

#324
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

+2 fõ! :) Egy kis levezetés, próbatétel... Eddig topmaraton rövidek mentek csak, de valahogy az ottani rövid és a közép közötti távot (szintet) éreztem volna sajátomnak... és íme! (meg az új tárcsát is be kell koptatni rendesen... az alföldön nehézkes) :D Fater is érdeklõdött volna, de a pontok miatt nem akart idén kísérletezni közép távon. :D
Úgy hogy sok sikert a szervezõknek, jó idõt nekünk, versenyzõknek! :D

Egyébként elõnevezés még él? Csak mert az elsõ oldalon írtak szerint okt. 4-ig lehet elõnevezni, de Balu tegnap is ajánlotta/d/ az elõnevezést.

No és még valami. Onnan Bp-re (csak visszafelé csomagokkal és bringa nélkül jönnék) vállal valaki fuvart benzinköltség hozzájárulásért cserébe? Nem biztos, hogy szükségem lesz rá, de valószínûleg úgy kevésbé lenne megõrülés a vasárnap szegény faternak aki utána még haza vezet Szegedre és onnan ki Graz-ba. :(

(le kell szoknom a sok hülye szmájliról...)


Szia,

Nyugodtan regisztrálj, mert az elõnevezést meghosszabbítottuk!!!
A szokásos adatokkal a katalin.ronai@avetatabanya.hu e-mail címre küldheted/küldjétek!!!
A face-n is nyomon követhetitek az eseménnyel kapcsolatos történéseket: Vértes Maraton | Facebook
Várunk mindenkit szeretettel...

#325
Barador

Barador

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás
+2 fõ! :) Egy kis levezetés, próbatétel... Eddig topmaraton rövidek mentek csak, de valahogy az ottani rövid és a közép közötti távot (szintet) éreztem volna sajátomnak... és íme! (meg az új tárcsát is be kell koptatni rendesen... az alföldön nehézkes) :D Fater is érdeklõdött volna, de a pontok miatt nem akart idén kísérletezni közép távon. :D
Úgy hogy sok sikert a szervezõknek, jó idõt nekünk, versenyzõknek! :D

Egyébként elõnevezés még él? Csak mert az elsõ oldalon írtak szerint okt. 4-ig lehet elõnevezni, de Balu tegnap is ajánlotta/d/ az elõnevezést.

No és még valami. Onnan Bp-re (csak visszafelé csomagokkal és bringa nélkül jönnék) vállal valaki fuvart benzinköltség hozzájárulásért cserébe? Nem biztos, hogy szükségem lesz rá, de valószínûleg úgy kevésbé lenne megõrülés a vasárnap szegény faternak aki utána még haza vezet Szegedre és onnan ki Graz-ba. :(

(le kell szoknom a sok hülye szmájliról...)

#326
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
https://picasaweb.go...ontiPalyaEleje#

#327
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
[quote name='montimi'][quote name='bu.zso']Szia,

Van víz Mátyás-kúton!
A pálya még Szarvas-kút mellett is elhalad, így még ott is lehetõség van vizet vételezni.
Hivatalos frissítõ a hosszú távon, 23km-nél van, ez pont a rajt-cél területen van!
Még 30fokban is elég volt a körönként 7dl izó
inkább vigyél hátha pont egy vaddisznó foglalja a helyet :)
pár képet csináltam a pálya elejérõl, este fent lesz a picassámon egy kis aláírással. Mivel õszi verseny ezért a lejtõkön nem csak arra kell vigyázni hogy néha a legkellemetlenebb helyeken van autókerék általi vájat és keresztbe gödör hanem sok sok makk ,ami nem túl jó a sodrós kanyarba. A lila pötty, lila nyíl, kék lógó mellett nagyon sok helyre felkerült fehér papíron fekete nyíl is a fatörzsekre. Ma egy utolsó edzésen tapasztaltam. Szorgos emberek azért úgy látszik csinálják nap mint nap a pályát :). köszi[/QUOTE]


víz minek :-D mi a link a képekhez ha szabad?
Annyit mész már a pályán lassan csukot szemel is végig mész rajta Montimi :-)

a disznó nem gond a víz mellé lesz fehérje is.
a makkok azok még oké de a disznó túrás sokkal izgalmasabbak lesznek szerintem a szemetek mindig rossz helyre tudnak.

már várom a versenyt :-)

#328
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
[quote name='bu.zso']Szia,

Van víz Mátyás-kúton!
A pálya még Szarvas-kút mellett is elhalad, így még ott is lehetõség van vizet vételezni.
Hivatalos frissítõ a hosszú távon, 23km-nél van, ez pont a rajt-cél területen van!
Még 30fokban is elég volt a körönként 7dl izó
inkább vigyél hátha pont egy vaddisznó foglalja a helyet :)
pár képet csináltam a pálya elejérõl, este fent lesz a picassámon egy kis aláírással. Mivel õszi verseny ezért a lejtõkön nem csak arra kell vigyázni hogy néha a legkellemetlenebb helyeken van autókerék általi vájat és keresztbe gödör hanem sok sok makk ,ami nem túl jó a sodrós kanyarba. A lila pötty, lila nyíl, kék lógó mellett nagyon sok helyre felkerült fehér papíron fekete nyíl is a fatörzsekre. Ma egy utolsó edzésen tapasztaltam. Szorgos emberek azért úgy látszik csinálják nap mint nap a pályát :). köszi

#329
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
ok :) azt hittem vmi mas van mogotte...

#330
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

ennel az elonevezesnel - mi van, ha elonevezek, de nem tudok ott lenni, es nem fizetem be a dijat?


És spórolsz magadnak egy kis pénzt, minden következmény nélkül ... :)
Na csábító és felhasználóbarát? :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#331
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

ennel az elonevezesnel - mi van, ha elonevezek, de nem tudok ott lenni, es nem fizetem be a dijat?


Hello, akkor megkeresünk, és megkérdezzük, hogy miért nem tudtál részt venni a versenyen:))))
Természetesen nincs semmi következménye, csak annyi, hogy lemaradsz egy jó hangulatú, szuper rendezvényrõl:))))

Buzso

#332
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
ennel az elonevezesnel - mi van, ha elonevezek, de nem tudok ott lenni, es nem fizetem be a dijat?

#333
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

volt ott nyáron is víz :)


Ööö, biztos hogy Mátyáskútnál van víz? Én jártam ott nyár elején, és nyár végén is, de vizet nem láttam.


Tényleg volt! Én is töltöttem ott és Buzsó is varázsolt magának ott egy másik Vértesi megmozduláson :D
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#334
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

Ööö, biztos hogy Mátyáskútnál van víz? Én jártam ott nyár elején, és nyár végén is, de vizet nem láttam.


volt ott nyáron is víz :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#335
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

Ööö, biztos hogy Mátyáskútnál van víz? Én jártam ott nyár elején, és nyár végén is, de vizet nem láttam.


Szia,

Van víz Mátyás-kúton!
A pálya még Szarvas-kút mellett is elhalad, így még ott is lehetõség van vizet vételezni.
Hivatalos frissítõ a hosszú távon, 23km-nél van, ez pont a rajt-cél területen van!
Még 30fokban is elég volt a körönként 7dl izó

Buzso

#336
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Ööö, biztos hogy Mátyáskútnál van víz? Én jártam ott nyár elején, és nyár végén is, de vizet nem láttam.

hamar ki fog derülni hamar mennyire lesz vizes a verseny :) péntekre mond 9 mm esõt vasárnapra meg 2 mm-ert az idõjárás elõrejelzés. Amilyen idõ lesz 10-15 fok annyit nem fogunk vedelni. Szerintem a bicón vitt víz bõven elég most. De ha belegondoltok a hosszú két körös így akár a csapattársak fel tudnak adni forró teát, páleszt, borosteát ill. egyébb mást is ami montizáshoz nálkülözhetetlen. :) :). Nem egy olyan pálya hogy -az aszfalt kivételével- nagyon kapkodjunk a kulacsért.

#337
Vidra581

Vidra581

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 977 hozzászólás

Ha esetleg valaki VÍZ vételi lehetõséget keres, két helyen lehetséges Mátyáskúti forrás és Szépilonka Forrás


Ööö, biztos hogy Mátyáskútnál van víz? Én jártam ott nyár elején, és nyár végén is, de vizet nem láttam.
Tekerj egyet és feltárul elõtted a világ! :D
http://www.sports-tr...gmetjdai9sa4li9

#338
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Azért én óvatos lennék az esõvel kapcsolatban, mert a völgyekbe nem süt be a Nap, és nehezen száradnak ki. Persze sár gumi nem fog kelleni :)
Meglátjuk mennyi fog hullani, lehet semmi említésre méltó.
A hideg (10 C) sokkal rosszabb lesz.


Persze sok kérdésben lehet sokféle módon fogalmazni, de véleményem szerint a jelenlegi pályának nem jelenthet gondot a két napi esõ. Természetesen van kettõ mélyebb része a pályának, ahol kialakulhat sár az esõ miatt, de nem kell készülni sárgumival, mert ezen hossz kb 200-300m. :)
Csak megnyugtatásként mindenki számára. Én vasárnap reggel elõfutóként megyek egy kört a pályán Race King gummával, ha azzal végig bírok majd menni, akkor nem lesz gond véleményem szerint. :D

A hûvös idõ az valóban kellemetlenebb lehet.

De mint tudjuk nem teremsport :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#339
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

A hosszú távra nem terveztünk frissítõ pontot, mint a másik távra sem. egyéb okok miatt is.


Köszi a választ! A nagy "melegre" való tekintettel nem is fogunk annyit inni szerintem, mint máskor. A hosszú távra elõneveztem, a többit majd meglátjuk.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#340
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
Azért én óvatos lennék az esõvel kapcsolatban, mert a völgyekbe nem süt be a Nap, és nehezen száradnak ki. Persze sár gumi nem fog kelleni :)
Meglátjuk mennyi fog hullani, lehet semmi említésre méltó.
A hideg (10 C) sokkal rosszabb lesz.