Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Bike Fest

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#121
Procross

Procross

    shop

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Csatlakozom

#122
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
felkerültek az eredmények javított formában, de még ez is szar

az xco másodosztály férfit néztem, ahol kétszer szerepel az elsõ 14

#123
lastoneleft

lastoneleft

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás

Csak úgy a komplett magyar élmezõny...:D



Nem, nem sikerült, az egész csak úgy hemzseg a hibáktól. Legalább egy hozzáértõ átnézhetné, hogy ekkora szarvashibák ne legyenek benne. Akkor már jobb lett volna, ha ez így nem kerül ki a publikum elé...



Ááá, csak felidegesítem magam. :D Elõneveztünk, hahó.



Az eseményrõl sok helyen lehetett elõzetesen olvasni, ellenben a helyszínen kevés volt a tábla, a hirdetmény. Ha nem célirányosan jöttünk volna, akkor nem is nagyon tudtunk volna a fesztiválról. Hol találkozhattunk Füreden az esemény jelzéseivel?
A Balaton Bike Festre 1000 db plakátot nyomtattunk és 200 irányjelzõ tábla készült. Ezek mindegyike ki lett a környékre helyezve. Lehet, hogy még ez is kevés volt és több kellett volna, bár senkitõl nem kaptunk olyan visszajelzést, hogy nem talált oda valamelyik versenyre.



Az info-sátornál kihelyezett térképen rosszul is szerepeltek a helyszínek (pl. kajakteszt a tagore sétánynál, maraton rajt helyszín). Eredetileg más volt a terv, mint ami megvalósult?
Igen, az eredeti terv az volt, hogy a maraton rajtja a Tagóre sétányról indul lassú rajttal ahogy a tavalyi évben, de a várható sok helyszíni nevezõ miatt ezt megváltoztattuk. A kajak teszt pedig eredetileg is a kempingben lett tervezve, ott sajnos hibáztunk a térkép készítésénél.


Na meg ez is.... A maraton rajtja NEM volt kitablazva!!! a trial igen, de a maraton nem. A Tagore setanyon meg a biztior aki ott volt, eliranyitott Tihany fele, egy keveset keringtem, amire odatalaltam. Sajnos nem vagyo kismeros Fureden, de szerintem ez nem is volt elofeltetel......

Az egesz igy, ahogy leirja, felhaborito....
Tornagatyás ÉS tornacipõs nem érhet be elõttem!

#124
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Kiváncsi vagyok tényleg lesz-e eredményhirdetés dunán. Mert ha a jelenlegi eredmények alapján fognak eredményt hirdetni, meg fogják õket lincselni.


A sebesség mindent megold.

 


#125
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Természetesen, mi is sokat tanulunk a fórumon elhangzottakból, bár van sok szélsõséges hozzászólás is.


Csak úgy a komplett magyar élmezõny...:D

Szerdára sikerült a végleges eredményeket összerakni és a Duna maratonon megtartjuk az eredményhirdetést.


Nem, nem sikerült, az egész csak úgy hemzseg a hibáktól. Legalább egy hozzáértõ átnézhetné, hogy ekkora szarvashibák ne legyenek benne. Akkor már jobb lett volna, ha ez így nem kerül ki a publikum elé...

Miért csúszott a MTB Maraton rajtja?
A sok helyszíni nevezõ miatt.


Ááá, csak felidegesítem magam. :D Elõneveztünk, hahó.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#126
Balogh25

Balogh25

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Ha már nincs eredmény, legyen egy kis magyarázat.

BBFEST fõszervezõ válaszol: Interj

Szerintetek?

#127
csr

csr

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Az XCO-nál erre számítottam, de mivel Kupafutam volt , ezért elindultam és végig mentem, de ne nagy örömmel...

#128
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
csatlakozom. nekem sincs mért idõm.

#129
porpi007

porpi007

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

Nálam betelt a pohár, közép m2-ben 9. helyen jöttem be saját órám szerint a listán meg nincs mért idõm.
Kedves Eszter, holnap bugrom a Podmaniczky utcába lehet kikészíteni a pénzt!


Én ugyanígy jártam.

Meg nem tudom, a tésztapartival mi lett, de én sajnos nem tudtam megvárni mert 5-kor kezdõdött...ez milyen már??? Más versenyen még sárosan/porosan már javában zabáltam 5 perccel a beérkezés után. És nem egy versenyen voltam eddig...miután ezt szóvá tettem, még engem néztek hülyének, aztán elhajtottak, hogy itt így van, ezt kell szeretni...

Ha már így elkezdtem, akkor a véleményem a pályáról: volt összesen 3x500m-es szakasz, ahol nem kellett tekerni, ahhoz, hogy elfogadható sebességgel haladjak...(tudom, ez egyedi probléma...de akinek nincs állóképessége, az lefele pihen/hozza be a lemaradását...:) ), meg az utolsó ~15km-es zötykölõdés már nagyon nem esett jól.

Az XC versenyrõl meg annyit: aki tavaly is volt a Bike Fest-en, és elolvasta, hogy hol lesz a pálya nyomvonala, az mire számított?!?!?!? Nekem meg sem fordult a fejembe, hogy elinduljak...

Szóval ha mész a Podmaniczky utcába, akkor hozd el az én részemet is légyszi:)

#130
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Meg vagyok lepve. Rajta vagyok az eredménylistán és az órám alapján az idõ is jó. Az hogy hanyadik lettem és mennyit kaptam az elsõtõl, inkább nem nézem, mert a közép elit ffi-t 1:56-os idõvel lehetett megnyerni. Ezt a sebességet szerintem Szilárd, de még Absalon is megirigyelné...


"Középtáv Master Nõi kategória eredmények - ebben a kategóriában nem volt nevezõ"
Név szerint tudnék említeni versenyzõt a kategóriában és ha jól emlékszem akkor még be is mondták amikor megérkezett, tehát csippant a chip.

Nevetséges...
A keró legyen veletek!

#131
Steve66

Steve66

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Nálam betelt a pohár, közép m2-ben 9. helyen jöttem be saját órám szerint a listán meg nincs mért idõm.
Kedves Eszter, holnap bugrom a Podmaniczky utcába lehet kikészíteni a pénzt!

#132
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Akkor megkövetem magam.

Bár nem értem, hogy ha C2-n van U23, akkor Luki miért az UCI ranglistán szerepel mint elit férfi, hiszen akkor elvileg U23 férfi, s a MK-n meg miért van U23 férfi, ha MK-n meg hosszún nincs U23 férfi. Nem fordítva kellene? Lehet már összekeveredtem kissé. :)


Igen, vannak érdekes dolgok a C2-es eredménylistán :) ,én sem értem, hogy mit keresnek az U23-asok ott miközben nekik van külön UCI kategória. Maximum azt tudom elképzelni, hogy elit licenszük van és azért számítanak felnõttbe, de valószínû hogy nem, mert OX-en U23-ban szoktak indulni. Ezen a listán valamit nagyon elb@sztak... és gondolom ebben a versenybírók keze is benne van :( .

A master 2 ffi eredmények fenn vannak a honlapon.

De az is rossz. A 3. helyezett szerintem nem szerepel a listán.


A sebesség mindent megold.

 


#133
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

C2-n van U23. Kell külön eredmény C2-re és külön MK-ra, de ez ott is van a honlapon (az elsõ eredmény és az utolsó eredmény). De a végleges MK eredményt a szövetségnek kell megcsinálnia, mint mindig.


Akkor megkövetem magam.

Bár nem értem, hogy ha C2-n van U23, akkor Luki miért az UCI ranglistán szerepel mint elit férfi, hiszen akkor elvileg U23 férfi, s a MK-n meg miért van U23 férfi, ha MK-n meg hosszún nincs U23 férfi. Nem fordítva kellene? Lehet már összekeveredtem kissé. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#134
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
A master 2 ffi eredmények fenn vannak a honlapon.

#135
ruckus0413

ruckus0413

    újonc

  • felfüggesztett
  • 1 hozzászólás
Mikor lesz már eredménylista??? Több kategória is elmaradt pl:férfi master II.!!! Mennyi idõ kell egy lista kinyomtatásához?? A rosszhír gyorsan terjed!!! Ha valaki esetleg talált a versenyen egy Rudy Project szemcsit bordómetál sötét lencsével a középtávon 18.km-nél kérem hívjon fel,vagy küldjön egy üzenetet! Nem új,de nagyon szerettem! Elõre is köszi!!
Tel:06/70-515-56-32
email:ruckus0413@citromail.hu

#136
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Kedves Szervezõk!

Könyörgöm, vegyük már észre, ha valaki abszolút 1. helyen ér be a motoros mögött középtávról ... Na Õ volt Táncos Gábor.

Akkor illik elsõként is beírni az eredménylistába, nem holmiféle idõeredmény alapján, állítólag 2x gyorsabb nemtudomkit odatenni .... ez már nem a gáz kategória!
http://www.balatonbi...10/k_elit_f.pdf

üdv Baros Bálint
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#137
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Arra is kíváncsi vagyok, hogy mint MK kupafutam, az MK szerinti rangsorolás kellene. Mégis, mi az, hogy hosszútáv U23? Gyerekek, MK-ban hosszún nincs U23. Akkor viszont az U23-asok eltolják (már akik) az "elit" sorrendjét, ami a kupafutam pontokat illeti. :D Ó, ez izgalmas lesz.

Kedves szervezõk, könyörgöm, kérdezzetek, hagy segítsünk!


C2-n van U23. Kell külön eredmény C2-re és külön MK-ra, de ez ott is van a honlapon (az elsõ eredmény és az utolsó eredmény). De a végleges MK eredményt a szövetségnek kell megcsinálnia, mint mindig.


A sebesség mindent megold.

 


#138
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Arra is kíváncsi vagyok, hogy mint MK kupafutam, az MK szerinti rangsorolás kellene. Mégis, mi az, hogy hosszútáv U23? Gyerekek, MK-ban hosszún nincs U23. Akkor viszont az U23-asok eltolják (már akik) az "elit" sorrendjét, ami a kupafutam pontokat illeti. :D Ó, ez izgalmas lesz.

Kedves szervezõk, könyörgöm, kérdezzetek, hagy segítsünk!
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#139
Syl

Syl

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Mi az hogy nem volt középtáv master nõi induló? Mit képzelnek ezek magunkról?
Nagyon is ott voltak és tisztességgel teljesítették a távot.
Véleményem szerint annyit megérdemelnek, hogy egy listán szerepeljen a nevük. Vagy ez olyan túl nagy kérés lenne? 6 ezer Ft-ért?

Nem hinném...

Szánalmas ez az egész!




"Középtáv Master Nõi kategória eredmények - ebben a kategóriában nem volt nevezõ"

Na ez már aztán több a soknál !!!!!!!!!!!!! Ott voltam, nem kicsit megszenvedtem de letekertem !!!!!!!

Szervezõk !!!!!! Kérem vissza a pénzem !!!



#140
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
na kedves szervezõk, elmehettek a p.csába :) a hivatalos eredmény szerint be sem értem. az ott kirakott listában pedig 18. lettem. a befutónál odajöttek, hogy a csip nem mért, felírják a rajtszámom. mondom, megjegyzem a mögöttem beért ember rajtszámát, biztos ami biztos. hát õ most ott van a 18. helyen, én meg azok között, akik nem teljesítették a távot.

ezt most rakták ki: http://www.balatonbi...2010/r_m1_f.pdf

eszerint meg 18. vagyok.
Feltöltött kép