Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Bike Fest

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#81
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Sziasztok !

Egy kicsit hiányérzetem van !
Azt gondolom, hogy nincs vita arról, hogy a büntetés jogos-e. Azt hogy a büntetés eléri-e a célját majd meglátjuk.
Azt viszont sehol sem találom, hogy a szövetségünk, aki a büntetésrõl határozott, aki koordinálja a magyar kupát, hozott-e olyan határozatot is, hogy átalakítja/felülvizsgálja az ellenõrzést/a szabálykönyvet/ a versenybírók jogkörét ?
Mondjuk azért, hogy a jövõben ilyen helyzet ne alakulhasson ki ! Van arra valamilyen törekvés, hogy ilyen eset a jövõben ne fordulhasson elõ ?
Vagy csak példát statuáltunk (beszedtünk egypár kerékpár árát) és mint aki jól végezte dolgát hátradõlünk ?

Bálint


Jó a meglátás druszám! Okulásként kellene valami jövõbe mutató változtatás is. Ne csak az legyen, hogy mi megtettük és megmutattuk .... és marad minden a régiben ....
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#82
bcsoka

bcsoka

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Sziasztok !

Egy kicsit hiányérzetem van !
Azt gondolom, hogy nincs vita arról, hogy a büntetés jogos-e. Azt hogy a büntetés eléri-e a célját majd meglátjuk.
Azt viszont sehol sem találom, hogy a szövetségünk, aki a büntetésrõl határozott, aki koordinálja a magyar kupát, hozott-e olyan határozatot is, hogy átalakítja/felülvizsgálja az ellenõrzést/a szabálykönyvet/ a versenybírók jogkörét ?
Mondjuk azért, hogy a jövõben ilyen helyzet ne alakulhasson ki ! Van arra valamilyen törekvés, hogy ilyen eset a jövõben ne fordulhasson elõ ?
Vagy csak példát statuáltunk (beszedtünk egypár kerékpár árát) és mint aki jól végezte dolgát hátradõlünk ?

Bálint

#83
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Így, hogy nem kapunk kupapontot az elért eredményekért, gyakorlatilag feleslegesen utaztunk le, költöttünk /költött az egyesületünk!/ a nevezésre, szállásra stb.

Ilyenkor mi van?
Ezt ki téríti meg?

Átvertek és még most is hülyének néznek bennünket!


Igen ez a kérdés bennem is felmerült!
Nem hivatalos forrásból úgy tudom a KTM csapat perelni fog, mert szinte minden versenyzõje bukta a pontot és a díjakat és minden általad is felsoroltat.
Holnap felhívom a csapatvezetõjüket és utánajárok a dolgoknak. Utána küldöm priviben
Szerintem én is beszállok!
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#84
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Szerintem se szabad összehasonlítani semmilyen szinten a Palota maratonnal ahol a szervezzük maximális lelkesedéssel tették a dolgukat.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#85
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Na azért a Palota maratonnal ne említsd egy lapon! Az igaz hogy voltak gondok, de oda nem egy kupafutamra neveztél be, és az egy nagyon jó ki családias hangulatú verseny volt ahol nem volt az az érzésed hogy le akarnak venni mindenért... és belõlük kinézem azt hogy tanultak a hibájukból és ha rendeznek idén versenyt akkor azon már nem fognak elõfordulni azok a bakik. -ja, és a tésztájuk is jó volt :)


Sorry és mea culpa a Palota Maratontól, én csak azt akartam ezzel mondani, hogy nem kell elindulni annak aki nem akar. Igen a Palota maraton tényleg nem a lehúzásról szól, állati jó verseny lehet belõle, és bizonyos hogy tanultak a hibájukból!
A Balaton maratonokat meg úgy látszik, hogy valami wudu varázsló megátkozta, mert mindig valami elszáll rajta. Pedig nem ugyanaz a team rendezi!

#86
alat

alat

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Így, hogy nem kapunk kupapontot az elért eredményekért, gyakorlatilag feleslegesen utaztunk le, költöttünk /költött az egyesületünk!/ a nevezésre, szállásra stb.

Ilyenkor mi van?
Ezt ki téríti meg?

Átvertek és még most is hülyének néznek bennünket!





Na végre!

Bringa: H

Elég vicces, hogy ettõl függetlenül jövõre is versenyt akarnak rendezni...



#87
batbike

batbike

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Na azért a Palota maratonnal ne említsd egy lapon! Az igaz hogy voltak gondok, de oda nem egy kupafutamra neveztél be, és az egy nagyon jó ki családias hangulatú verseny volt ahol nem volt az az érzésed hogy le akarnak venni mindenért... és belõlük kinézem azt hogy tanultak a hibájukból és ha rendeznek idén versenyt akkor azon már nem fognak elõfordulni azok a bakik. -ja, és a tésztájuk is jó volt :)

#88
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
Nem kell ide Critikal Mass!
Aki akar indul aki meg nem az nem!
Buli maraton ismerve õket elit hosszún pénzdíjért, akit ez vonz elindul, akit nem az meg nem gyün azt pihen vagy nem?
Tévedés ha valaki azt hiszi, hogy a rendezõség pártján állok, de jó hogy tekerhetünk egyet ezen a pályán, és én remélem ezt jövõre is megtehetjük, aki meg nem akar nem indul, és így hogy nem MK meg ranglista meg tököm tudja milyen futam, ezt bûntetlenül megteheti. A Palota maraton is ilyen, tavaly elszúrták, meg az idõ is ellenük játszott, mi ha lesz mégis elmegyünk rá, fõleg ha ráérünk!

#89
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Nyugodtan rendezhetnek jövõre is. Itt nem egy klub a szervezõ, mint pl. a Bükk maratonon az NSE, hanem egy rendezvényszervezõ cég.
Idén a BMK Sportmarketing és Rendezvényszervezõ Kft. volt a rendezõ, jövõre egy másik céget kell felkérniük, ennyi.
Kérdés hogy mekkora lesz az érdeklõdés, úgy rémlik a tavalyinak is eléggé negatív visszhangja volt.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#90
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Na végre!

Bringa: H

Elég vicces, hogy ettõl függetlenül jövõre is versenyt akarnak rendezni...


Egyszerû az eset, kell szervezni ugyan arra az idõpontra, ugyan arra a helyre egy Critical mass-t és felvonulni a rajt idõpontjában szerintem innentõl kezdve minden megoldva!
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#91
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Na végre!

Bringa: H

Elég vicces, hogy ettõl függetlenül jövõre is versenyt akarnak rendezni...

#92
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Kedves Mukunda, nemnagyon értem, mit vakerálsz itt össze-vissza, de Te ne húzzál kompressziós zoknit, mer bisssztos, hogy belefullaccccccc...


Én sem értem, de biztos nem akar rosszat (mivel nagy kerékpárverseny rajongó), szerintem csak viccelõdik a maga fura módján.


A sebesség mindent megold.

 


#93
Zsóci

Zsóci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 429 hozzászólás

Még nézni is rossz vót a sok Biorobotot ! :(
Szegény Módos Gabi az XCO verseny elsõ köre végén már úgy nyögdécselt mint aki gyermeket szül !!! :(

Ez néktek a kerékpározás szeretete ??? :confused:

Úgy tekertek mint egy gép , + az eredményt hajkurásszátok vicsorogva !!!! :mad:

Minden egóista mondjon le !!! :D:D:D


Kedves Mukunda, nemnagyon értem, mit vakerálsz itt össze-vissza, de Te ne húzzál kompressziós zoknit, mer bisssztos, hogy belefullaccccccc...
Emtébé Saltarján móóóre!

#94
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
köszi

#95
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

tulajdonképpen az a zokni mit csinál? vagy mitõl jobb?

itt olvashatsz róla: Sporttudom

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#96
Mukunda

Mukunda

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
Még nézni is rossz vót a sok Biorobotot ! :(
Szegény Módos Gabi az XCO verseny elsõ köre végén már úgy nyögdécselt mint aki gyermeket szül !!! :(

Ez néktek a kerékpározás szeretete ??? :confused:

Úgy tekertek mint egy gép , + az eredményt hajkurásszátok vicsorogva !!!! :mad:

Minden egóista mondjon le !!! :D:D:D

#97
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
tulajdonképpen az a zokni mit csinál? vagy mitõl jobb?

#98
csr

csr

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Igen a kompressziós zokni nem megengedett

#99
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

UCI szabály
az ujjatlan mez a bogarak miatt (ha jól tudom) - berepül a hónaljadnál, összecsípked stb..., a zokni pedig amiatt, mert a kompressziós zokni is lehet, ami nagy elõny tud lenni...


De a kompressziós harisnya tiltva van?
Team Heavy Pedál Szeged

#100
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
A fõszervezõ feje egyben az ASO hazai képviselõje. Ez a cég szervezni a Dakar Rally-t és a Tour de France-t. Ha jól sejtem akkor a BMK szeretne a magyar ASO lenni, bár a magyar cégnek nem találtam meg a honlapját amibõl kiderül a tevékenységi köre. A terepralihoz bizonyosan értenek, a kerékpárhoz a jelek szerint kevésbé...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]