Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Bike Fest

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#61
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

BBF-en amit a dunán hírdettek ki. Idén a top maratonon az elsõ a kupa és érem mellé kapott eddig mindig ajándékot is. És a többi dobogós is kapott.

tavaly pl összetett kategóra gyõzelemért vállveregetés járt... Mango erre gondolt szerintem...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#62
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

A páromnak szerencséje volt, õ tegnap este unatkozott a VB döntõ alatt ezért megnyitotta a leveleit, és rájött, hogy nyert egy bukót, gyorsan válaszolt, és ma reggel nyugtázták, hogy augusztus 2. után átveheti egy lánchálózat boltban!

Egyébként a netes játékokun ott volt írva a játékszabályban, hogy 3 nap van válaszolni ha nyertél, utánna újrasorsolnak.
De elméletileg az elsõ sorsolás 18.-án volt, úgyhogy gyabus, hogy ez már újrasorsolás volt!
Tavaly elméletileg Garmin 605-ket kellett volna sorsolniuk, de szertintem azt is lenyulták!


nem a 3 nap idegesít, hanem hogy hétvége. általában az ilyen dolgokat munkanapban számolják és nem hétvégén. legalábbis a normális esetben

#63
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

Melyik versenyen ? Mert én úgy emlékeszem, hogy tavaly a maratonokon vagy kupa volt, vagy vmilyen ajándék, de a 2 együtt nem.
Összetettben 4. lettem a Top maraton sorozatban , díjazás :érem + oklevél...el sem mentem a díjkiosztóra . A T-Mobil be .......ja...Most voltam Erdõbényén, különb díjazás volt , mint sok maratonon. Jóféle tokaji bor, Béres vitamin . És 1500 volt az elõnevezés . Nem hiszem el, hogy nem futná valami értelmes ajándékra , csak lehúzzák a jónépet a méregdrága nevezéssel.


BBF-en amit a dunán hírdettek ki. Idén a top maratonon az elsõ a kupa és érem mellé kapott eddig mindig ajándékot is. És a többi dobogós is kapott.

#64
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Melyik versenyen ? Mert én úgy emlékeszem, hogy tavaly a maratonokon vagy kupa volt, vagy vmilyen ajándék, de a 2 együtt nem.
Összetettben 4. lettem a Top maraton sorozatban , díjazás :érem + oklevél...el sem mentem a díjkiosztóra . A T-Mobil be .......ja...Most voltam Erdõbényén, különb díjazás volt , mint sok maratonon. Jóféle tokaji bor, Béres vitamin . És 1500 volt az elõnevezés . Nem hiszem el, hogy nem futná valami értelmes ajándékra , csak lehúzzák a jónépet a méregdrága nevezéssel.

#65
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Miért, az se semmi, hogy ez volt az elsõ olyan verseny, ahol a dobogósok, az érmeken és kupákon kívül nem kaptak semmit.

#66
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

írtam nekik, jött a válasz, hogy már kisorsolták másnak, mert késõn jeleztem vissza.

fúú de gyorsan sorsolnak, biztos kiosztották maguk között, hogy ennyivel is több maradjon nekik.

mind1, nem is idegesítem magam. tartsák meg maguknak az összes szart


A páromnak szerencséje volt, õ tegnap este unatkozott a VB döntõ alatt ezért megnyitotta a leveleit, és rájött, hogy nyert egy bukót, gyorsan válaszolt, és ma reggel nyugtázták, hogy augusztus 2. után átveheti egy lánchálózat boltban!

Egyébként a netes játékokun ott volt írva a játékszabályban, hogy 3 nap van válaszolni ha nyertél, utánna újrasorsolnak.
De elméletileg az elsõ sorsolás 18.-án volt, úgyhogy gyabus, hogy ez már újrasorsolás volt!
Tavaly elméletileg Garmin 605-ket kellett volna sorsolniuk, de szertintem azt is lenyulták!

#67
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

írtam nekik, jött a válasz, hogy már kisorsolták másnak, mert késõn jeleztem vissza.
fúú de gyorsan sorsolnak, biztos kiosztották maguk között, hogy ennyivel is több maradjon nekik.
mind1, nem is idegesítem magam. tartsák meg maguknak az összes szart

tavaly is ilyesmi volt. igaz akkor az eredményhirdetéskor volt egy "kis kavarodás". középtáv abszolút második helyért kaptam kettõ darab érmet és egy meleg baráti kézfogást...
amikor rákérdeztünk - többen is, akik dobogósok voltunk -, hogy "ennyi?", akkor nagy sunyin elõkerült néhány cratoni sisak hátulról a dobozok aljáról... amint hallottam verseny után számos üres cratonis doboz hevert a szemét közt... :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#68
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
írtam nekik, jött a válasz, hogy már kisorsolták másnak, mert késõn jeleztem vissza.

fúú de gyorsan sorsolnak, biztos kiosztották maguk között, hogy ennyivel is több maradjon nekik.

mind1, nem is idegesítem magam. tartsák meg maguknak az összes szart

#69
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Ez kész ...még mindig hozzák a formájukat.......

#70
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Egy újabb döfés a Bike Fest-töl.

Most nézem a leveleimet, és látom, hogy 8-án kaptam egy üzit, hogy nyertem a Bike Fest netes nyereményjátékán.
gyorsan megnyitom, a levelet, olvasom, írja, hogy július 12-én reggel 9-ig jelezzek vissza e-mailban, ha igényt tartok a nyereményre.

kéremszépen, az hétfõ reggel õk csütörtökön küldték az e-mailt. miért nem lehetett legalább egy hetet adni a válasznak. így esélyt se adnak az embernek, hogy normálisan tudjon válaszolni (reagálni). Oké, hogy az én hibám, hogy nem néztem meg a leveleket, de mi van akkor, ha rajtam kívül álló okok miatt nem tudok válaszolni.

mind1, nem is nagyon zavar, ha nem kapom meg, mert egy külsõt nyertem volna:)

#71
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Nem tudom volt-e már:
V

#72
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Na azért a Palota maratonnal ne említsd egy lapon! Az igaz hogy voltak gondok, de oda nem egy kupafutamra neveztél be, és az egy nagyon jó ki családias hangulatú verseny volt ahol nem volt az az érzésed hogy le akarnak venni mindenért... és belõlük kinézem azt hogy tanultak a hibájukból és ha rendeznek idén versenyt akkor azon már nem fognak elõfordulni azok a bakik. -ja, és a tésztájuk is jó volt :)


ezzel egyetértek
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#73
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Nem közben változott, emlékeim szerint az idén ez már alapból így volt kiírva. Mármint a legjobb 5 eredmény számít.


És mi lesz, ha csak 4 verseny lesz? :) (nem kell válaszolni :) )


A sebesség mindent megold.

 


#74
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ha eredetileg 6 futam van, s a legjobb 5 számít, amibõl az lesz, hogy marad 5, amibõl az egyik idõpontját áthelyezték egy olyan hétvégére, ami a mezõny felének már ütközik, akkor én ezt a paraméterek megváltozásának nevezném.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#75
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nem közben változott, emlékeim szerint az idén ez már alapból így volt kiírva. Mármint a legjobb 5 eredmény számít.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#76
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Idén így van kiírva a Magyar Kupa: "Magyar Kupa (MK) összetettbe az öt legjobb XCM MK eredménye számít!"
Szóval nem egy kiesik, hanem a legjobb öt számít. Trükkösen fogalmazták meg, mert így nem kell változtatniuk a kiíráson. Szóval így jelenleg minden verseny számít idén.


Ez azért elég nagy szívás, s nem fair, hogy az indulási paraméterek menet közben megváltoznak. Az egy dolog, hogy én a Szilvást beszívtam (egyéni szoc probléma), de sokan, erre építve kihagyták a saras Crosskovácsit.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#77
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Elég kemény ez így, s nem is tudom, mi lesz - elvileg a legrosszabb MK eredmény kiesik...Szilvást pl. én letolhattam volna, maximum 8 órán át tolom a biciklit, ha ezek után kitalálják, hogy mégis minden MK verseny számít, pampogni fogok.

Idén így van kiírva a Magyar Kupa: "Magyar Kupa (MK) összetettbe az öt legjobb XCM MK eredménye számít!"
Szóval nem egy kiesik, hanem a legjobb öt számít. Trükkösen fogalmazták meg, mert így nem kell változtatniuk a kiíráson. Szóval így jelenleg minden verseny számít idén.


A sebesség mindent megold.

 


#78
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Gyanítom lesz változás, de nem másfél hét alatt találják ki. Ebbe be kell vonni az összes bírót, a nagyobb versenyek szervezõit és sok külsõs szakembert. Az elsõ lépést megtették.


Én tudom, hogy lesz változás, pár napja több mint fél órát beszéltem a BBF esetrõl a hazai UCI fejessel (mellesleg vele elég jó kapcsolatban vagyok). Nem csak példa statuálás folyik, az igazi változást a 2011-s szezontól érezhetjük majd.
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#79
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Jó a meglátás druszám! Okulásként kellene valami jövõbe mutató változtatás is. Ne csak az legyen, hogy mi megtettük és megmutattuk .... és marad minden a régiben ....

Gyanítom lesz változás, de nem másfél hét alatt találják ki. Ebbe be kell vonni az összes bírót, a nagyobb versenyek szervezõit és sok külsõs szakembert. Az elsõ lépést megtették.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#80
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Elég kemény ez így, s nem is tudom, mi lesz - elvileg a legrosszabb MK eredmény kiesik...Szilvást pl. én letolhattam volna, maximum 8 órán át tolom a biciklit, ha ezek után kitalálják, hogy mégis minden MK verseny számít, pampogni fogok.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)