Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Bike Fest

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#201
pytsur2

pytsur2

    vendég

  • fórumtag
  • 44 hozzászólás
Elõnevezés? Mi értelme, ha a verseny napján is fizethettél elõnevezési áron. Nem vagyok agysebész, de egy ilyen baki lehetett volna intõ jel...

A bajszos rendezõ nem érte fel ésszel, ha elõnevezel, nem te nyomtatod a rajtszámod. De ha mégis, pólót és kulacsot is? És még te vagy a hibás? Örülne, hogy neveztél! Vagy, hogy ott vagy, és fizetsz.

A pálykijelölés sem volt teljesen hibátlan. Máshol idõben jelzik a rázós részeket, vagy a kanyarokat. Vagy csak simán nem engednek rossz irányba. Itt ez sem ment. Nem a rendezõknek volt köszönhetõ, hogy nem tévedtünk el.

"Frissítõk minden 20km-en." Az elsõn úgy hajtottam át, hogy csak utána vettem észre. A langyos izóktól nekem is fájt a hasam.

Látott valaki táblát, hogy mennyi van még a célig? Én ezekrõl (is) lemaradtam.

Összegezve, ennyi pénzért máshol színvonalas rendezést, korrekt tájékoztatást kap az ember. És fõleg eredményeket... Õszintén sajnálok mindenkit, aki feleslegesen várt érte órákat... :(

#202
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás

X-iont képek: Unas - X-IONT t


Nagyon jó képek !!!! Kár, hogy egyiken sem vagyok rajta ...

#203
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Eredmény: Union Cycliste Internationale


A sebesség mindent megold.

 


#204
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
X-iont képek: Unas - X-IONT t


A sebesség mindent megold.

 


#205
Amondo

Amondo

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

Én kifejezetten jól éreztem magam a versenyen, Hosszútávos maratonon volt szerencsém a közép és rövid távhoz is, szerintem változatos és élvezetes pályát sikerült jelölni ezen a dombságon.
Az eredményekre kíváncsi lettem volna én is és nagyon remélem hogy nem lesz törölve...
A nevezés nekem kb. 2 percig tartott megkaptam a rajtszámot és a chipet, de természetesen elõneveztem és nem a verseny kezdése elõtt hanem még pénteken vettem át a "csomagot".
A rendezvénynek voltak gyerekbetegségei amiket remélem ki fog nõni. Mert a helyszín hibátlan és igazán komoly rendezvény nõhet még ki belõle de egyértelmû hogy sok mindenen változtatni kell.
Én jól éreztem magam mind a 4 napon.


De úgy látszik 4 év eddig még kevés volt. :-(

#206
batbike

batbike

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Én kifejezetten jól éreztem magam a versenyen, Hosszútávos maratonon volt szerencsém a közép és rövid távhoz is, szerintem változatos és élvezetes pályát sikerült jelölni ezen a dombságon.
Az eredményekre kíváncsi lettem volna én is és nagyon remélem hogy nem lesz törölve...
A nevezés nekem kb. 2 percig tartott megkaptam a rajtszámot és a chipet, de természetesen elõneveztem és nem a verseny kezdése elõtt hanem még pénteken vettem át a "csomagot".
A rendezvénynek voltak gyerekbetegségei amiket remélem ki fog nõni. Mert a helyszín hibátlan és igazán komoly rendezvény nõhet még ki belõle de egyértelmû hogy sok mindenen változtatni kell.
Én jól éreztem magam mind a 4 napon.

#207
Kimura

Kimura

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

azért azt ne felejtsétek el, hogy nem csak maraton volt a bikefesten. volt dh is, ami szintén nem volt hibátlan (nem készült el a pálya idõre), meg dirt, meg országúti stb. dh-n és dirtön olyan nagymenõ versenyzõk is indultak, akiket amúgy csak világkupán láthattunk volna, oda meg nem jut el mindenki. ez persze nem jelent mentséget a maratonra, meg a többi bakira, de azért említsük meg.


és? én nem a dh verseny megnézéséért fizettem, vagy a dirtért, amibõl vasárnap semmit nem láttam, hanem azért hogy én mehessek egyet tisztességes körülmények között. bocsánat de pont lesz@rom, hogy mi másra verték el a mi pénzünket...

#208
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Hétvégén még nagyon, de nagyon bántam, hogy nem tok elmenni a versára, de így a kommenteket olvasva, lehet jobban jártam... 2006ban is hasonlóan "vicces" volt ez a verseny, csak akkor a célig volt nehéz eljutni-nem a dobogóig:-)
Amúgy az u23as kategória jó 5let volt-inkább csak lett volna- a szervezõk részérõl , ez külön motivált az indulásban...

#209
pepemovies

pepemovies

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
hello mindenki
Balaton Bike Fest elõzetes videóm elkészült -> Balaton Bike Fest - Dirt and Tihany DH Preview on Vimeo
A hosszabb verzió e hét péntek körül lesz kész és a Pepemovies oldalon nézhetitek meg.
köszönöm

#210
RedEagle

RedEagle

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás
A rendezés: talán lehet mondani, hogy kritikán aluli volt ezen a versenyen. Mi még csak fél órát álltunk „csak” sorba a rajtszámért, de az a szerencsétlenkedés, ami a rajtszámfelvételnél volt, hát… (A gyorskötözõt is kérnem kellett. Mit gondolt a szervezõ, felragasztom a homlokomra a rajtszámot?), és akkor a meleg mellett még a rajtot is csúsztatták.
Egyébként maga a kerékpározás része jó volt, csak a kevés edzés és a meleg miatt az utolsó 10km már nem igazán esett jól, pláne úgy, hogy a második felétõl izomgörcsökkel küzdöttem, de megállni nem kellett szerencsére. A rövid-közép szétválása utáni lejtõn megálltam egy srácnak, aki nem kicsit bukfencezhetett. Megnéztem, hogy egyben van-e, itattam, összeraktuk a járgányát, majd mondta, hogy menjek nyugodtan innentõl már ok lesz. Utolértem, akik elmentek mellettem, Annát is és innentõl már szinte együtt mentünk a célig, ami sokat segített fejben. Ezúton is köszönöm a társaságod. A pályán én is többször továbbmentem, morogtam is miatta. Az itatópontokon nekem nem volt gondom, de aki helyezésért megy, az más szemszögbõl nézi a dolgokat. Az eredményhirdetés engem nem érintett a futottak még kategória miatt, de az elõjáték után ez már meg se lepett. 4500 Ft elõnevezésért nagyobb színvonalat vártam volna úgy, hogy a rajtcsomagban csak a rajtszámot meg a chip-et kaptam.
Olyan hegyre mentem, aminek nem volt teteje csak vége. Úgy hívták szél.

#211
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
azért azt ne felejtsétek el, hogy nem csak maraton volt a bikefesten. volt dh is, ami szintén nem volt hibátlan (nem készült el a pálya idõre), meg dirt, meg országúti stb. dh-n és dirtön olyan nagymenõ versenyzõk is indultak, akiket amúgy csak világkupán láthattunk volna, oda meg nem jut el mindenki. ez persze nem jelent mentséget a maratonra, meg a többi bakira, de azért említsük meg.

#212
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Csak engem zavart minden hülyeségnél jobban az aberrált meleg? :) 5 liter lecsúszott a középtávon :D
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#213
Amondo

Amondo

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Sziaszok, bele-bele olvastam a fórumba. Én el sem mentem a versenyre (sérülés miatt). 4 éve voltam itt utoljára, de mintha ugyan arról a versenyrõl olvasnék. Nem tudom ki szervezte ezt, és ki a négy évvel ezelõtti versenyt. Annyira viszont emlékszem, hogy akkor sem volt erdményhirdetés és a szakági szövetség utólagosan törölte a versenyt a versenynaptárból, sorozatos szervezési hibák miatt (eltévedések stb.). A szervezõket eltiltotta egy évre a versenyszervezéstõl.

#214
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

Dobogósok: Ker

A Szalay nem ért rá: MTI


A Szalay maradjon az autónál, és kerülje el messzire az mtb verseny rendezést. Remélhetõleg ezt valahogy a szövetség is jelezni fogja feléjük.

#215
csr

csr

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Ez a verseny szót sem érdemel, de azért írtam róla majd felteszem ide is.

#216
-Bazsi-

-Bazsi-

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Dobogósok: Ker

A Szalay nem ért rá: MTI

#217
Butch Cassidy

Butch Cassidy

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás

NEM,NEM ugyan az a gárda!!!

xc pálya:nem a szervezõk tehetnek róla hogy ott volt azon a réten!
Nemzeti parktól nem kapták meg az engedélyeket,esélyük sem volt rá!
akár hány terevet leadtak mindegyiket visszadobták!

Maraton pálya,kb ide is utolsó pillanatban jött meg az engedély,tavaly elkért az erdészet egy bizonyos összeget ,idén még többet akartak!sajnos ez van!


A hatóságokkal is tudni kell tárgyalni, és lehet is velük, csak ez a rendezõség képtelen volt rá. Mi már télen tudtuk, hogy ebbõl baj lesz, mikor ugyanezzel az erdészettel illetve Nemzeti Parkkal tárgyaltunk szintén verseny-engedélyeztetés ügyben. Milyen érdekes, nekünk mindent engedélyeztek, de már akkor mondták, hogy a BBF rendezõitõl feláll a szõr a hátukon, mert erõbõl közelítik meg a kérdést.

Szóval: esélyük lett volna, csak bénák voltak. Mind sok minden másban is.

#218
VJP

VJP

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!

Esetleg, ha valaki tudja, hogy kik a dobogósok (nem hivatalosan) hosszú,közép,rövid távon írja le legyen oly' kedves, mert még ezt sem lehet elolvasni sehol.

Sajnos a maraton nekem sem tetszett a rajt és a pályajelölés miatt, bár a pálya nagyon jó volt. Leginkább azt nem értem, hogy egy zúzós lefelénél miért nem lehet kirakni hogy "figyelj visszafordító és ne egyenesen menj tovább" (így sokszor mászhattunk vissza 50-100 métereket) vagy akár csak egy nyilat leszúrni az út szélére. Sok elõttem haladónak szóltam, hogy rossz felé megy, majd kb az 5. alkalomtól én is sorozatosan eltévesztettem az irányt.

Eredménylista pedig tényleg nevetséges, hogy nincsen :(

#219
-Bazsi-

-Bazsi-

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
A nehézkes eredményregisztráció egy lehetséges problémájáról írnék.

A rajtszám átvételekor elvileg a chipet mindenki egy lezárt borítékban kapta,amin többek között a következõ felirat volt vastagon kiemelve:

Ezen a versenyen a Chipet csak a bokán szabad viselni !

Akkortájt amikor én beértem a célba bemondták,hogy a chipet többen egyéb helyekre(zseb,kormány,stb...) rakták fel és így kénytelenek a beérkezõket külön kézzel is felírni. Nem tudom van-e erre valami szabályzat,hogy a chipet nem az elõírt módon elhelyezõ versenyzõt ki kell-e zárni, de a szervezõk az õ erdeményeiket is regisztrálni akarták és ez a kézzel felirogatás is probléma lehetett a végleges eredmény kihirdetésnél.

#220
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

azon sem lepõdnék meg, hogy nem volt..... meg ki maradt volna ott 8ig ??? Még mondák is, hogy ne menjenek el a dobogósok, de ezek után mit várnak?....


8.30ig :) kb.30-40 megszopatott versenyzõ+kisérõk, családtagok