Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Bike Fest

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#221
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
az egyik operatõrt kérdeztem, melyik tv-nek csinálják a felvételeket, azt mondta, hogy majd annak, amelyiknek eladja Szalai. :) biztos jó sok pénzt fog kérni érte, hogy elmondhassa milyen jól sikerült a hétvége. meg a többi szabvány dumát

a sok bakiról meg majd hallgatnak nagyot

#222
Syl

Syl

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Megnyugtatlak, hogy utána sem rakták ki :(

#223
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Azt láttam is. Én középtávon mentem , és csak az elit nõi volt kint a master nem .Este 6-kor. Addig voltam türelmes....

#224
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

Középtávon mentem. A nevezés átvétele viszonylag simán zajlott,csak 15 percet álltam sorba.A rajtnál hiányoltam Ádámot és a FIRE-T!A pálya nagyon tetszett , változatos volt, gyors, a kijelöléssel sem volt gondom.A frissítõpontokon segítõkészek voltak. Az itóka mondjuk lehetett volna hidegebb is...
Eredmények....elég bosszantó volt, hogy úgy kellett hazjönnöm, hogy nem tudom hányadik lettem. Pláne,hogy az összes kategória eredménye ki volt téve, csak a master 1 nõi nem ! MIÉRT???

Még egy észrevétel , de nem a szervezõknek .

Szomorúan láttam, hogy mennyi elhajigált bringás szemét volt a pályán. Gumibelsõ, ásványvízes palack ( azt gondolom üresen marha nehéz cipelni), zselés papír , stb....Nem hinném, hogy azon a pár grammon múlna a dobogós helyezése bárkinek is ...Egy igazi sportember nem szemetel, hanem tiszteli az erdõt és vigyáz rá ..Szóval egyesekre ráférne egy kis kultúra !!!!


ha röviden mentél annak is kirakták a nem hivatalos eredményét a táblára

#225
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Este kb.2015-kor a középtáv elit nõ és férfi eredményt kihirdették. Aztán kb. 20.30kor bejelentette a szpíker, hogy a versenyszervezõk nem tudnak megegyezni, hogy a többi kategóriában megtartsák-e vagy sem, ezért most nem lesz eredményhirdetés. Majd késöbb valamelyik másik maratonon pl. Duna, Mátra tartják meg. De, hogy melyiken azt õk sem tudják még.
Így aki keményen megküzdött a dobogós helyekért az jól megsz*pta a szervezõk kritikán aluli teljesítménye miatt.
Már az a reggeli sorbanállás a rajtszámokért és a rajt csúsztatása is nevetséges volt. De az eredményhirdetéssel feltették az i-re a pontot.

#226
cAPS lOCK

cAPS lOCK

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás

Utálom az olyanokat akik rajtszám nélkül tekerik le akármelyik maratont mert gyakorlatilag lopnak, na nem tõlünk ha nem a szervezõktõl itt nem is izgat , de van olyan maraton akinek a szervezõjét személyesen ismerem negatív kritikát elvétve kap és mégis a kezdetek óta veszteséges! Igen miattad is.


Szia kedves Zoltán!

Ha veszteséges a szervezõnek, akkor nem kell erõltetni azt ami nem megy.Át kell adni másnak a lehetõséget. Amennyiben az a pár rajtszám nélkülin múlik, hogy nyereséges-e a dolog, akkor ott már rég rossz valami.

A szervezõnek nincs kizárólagos területhasználati engedélye az adott idõpontra. Csupán használati joga van, és ezzel mások elõl nem zárhatja le a pályát.Látható is volt a táblákon, hogy "Tisztelt kirándulók(...)"-at arra kérik, hogy legyenek figyelmesek a kerékpározókkal, tehát egymás mellett békességben kell közlekednünk. Én tegnap "kiránduló" voltam
:)

Szép napot!

#227
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Igazad van ZÉZÉ! Le a "bliccelõkkel " ! :D

#228
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Középtávon mentem. A nevezés átvétele viszonylag simán zajlott,csak 15 percet álltam sorba.A rajtnál hiányoltam Ádámot és a FIRE-T!A pálya nagyon tetszett , változatos volt, gyors, a kijelöléssel sem volt gondom.A frissítõpontokon segítõkészek voltak. Az itóka mondjuk lehetett volna hidegebb is...
Eredmények....elég bosszantó volt, hogy úgy kellett hazjönnöm, hogy nem tudom hányadik lettem. Pláne,hogy az összes kategória eredménye ki volt téve, csak a master 1 nõi nem ! MIÉRT???

Még egy észrevétel , de nem a szervezõknek .

Szomorúan láttam, hogy mennyi elhajigált bringás szemét volt a pályán. Gumibelsõ, ásványvízes palack ( azt gondolom üresen marha nehéz cipelni), zselés papír , stb....Nem hinném, hogy azon a pár grammon múlna a dobogós helyezése bárkinek is ...Egy igazi sportember nem szemetel, hanem tiszteli az erdõt és vigyáz rá ..Szóval egyesekre ráférne egy kis kultúra !!!!

#229
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Nem szoktam hosszú beszámolókat írni versenyekrõl, de errõl mindenképp fogok(de nem most:)). Ilyen szintû amatõrséget és szervezetlenséget még nem láttam...Tavaly szerintem tök jól mûködött a dolog bár szerintem azért mert 1 nappal hamarabb vettem át a chipet és kb harmada vagy negyede volt az induló. Mondjuk ki egyszerûen, hogy a szervezõk nem alkalmasak ennyi indulóval lebonyolítani egy maratont...

Versenybírók még belülrõl is látták a fejetlenséget, de nekik nem az a dolguk, hogy szervezzenek, hanem hogy hitelesítsenek és biztosítsák a verseny tisztaságát. Az egyikkel beszélgettem az élményeimrõl is csak annyit mondott, hogy a szövetség honlapján található Kapcsolat részben kell megírni a tapasztalatokat és akkor muszáj kivizsgálniuk az ügyet, ha kellõ mennyiségû panasz érkezik. Én szívem szerint egy életre eltiltanám a Szalai Dakar Team-et a szervezéstõl. Menjenek tereprally-zni, mert ott nagyon jók, de szervezésben és lebonyolításban nem...
A keró legyen veletek!

#230
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Látva az "elégedett", és vidám "maratonistákat" gondoltam irok én is 1-2 dolgot. Valahogy ráéreztem a dologra, és én nem neveztem be, csak végigtekertem rajtszám nélkül.Rajt után a városban szépen beálltam a tömegbe, a vége elött meg dobtam egy jobbosat a parkolonál,és csak a rajt/cél kapu alatti áthaladást spóroltam meg,illetve reggeli fél óra sorban állást a rajtszámért, na meg 6000 Forintot :)

Nekem nincs jogom panaszkodni, mivel ajándék(ingyen) lónak ne nézd a fogát, de 1-2 infó azoknak akik bebuktak 6 ezret....

Rajt szúszásról: amíg a városban vártam a mezõnyt, volt alkalmam beszélni az egyik ott posztoló forgalomirányító rendõrrel. Elmondta, hogy nem sokkal 10 óra elõtt volt az eligazítás, így képtelenség lett volna nekik ott lenni 10-re felvezetni.....

Tehát ebbõl az következik, hogy a szervezõk a rendõri felvezetést se 10 órára kérték, hanem 11-re,amit aztán sikerül fél 11-et elõrecsúsztatni....ehhez csak gratulálni tudok.

MADE IN BÖSZME-ORSZÁG

Utálom az olyanokat akik rajtszám nélkül tekerik le akármelyik maratont mert gyakorlatilag lopnak, na nem tõlünk ha nem a szervezõktõl itt nem is izgat , de van olyan maraton akinek a szervezõjét személyesen ismerem negatív kritikát elvétve kap és mégis a kezdetek óta veszteséges! Igen miattad is.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#231
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

csak azt nem ertem mi volt a gond? amikor beertem, es ameddig ott voltam a celban mindenkinek mondtak a nevet meg az idejet, sot par embernek a helyezeset is.... mit tudtak akkor elkavarni???


A nevezést és az elõnevezést! Mivel csak életkor alapján lehetett besoroltatni magad ... na itt volt egy rettentõ nagy bukta! Mert sok 30 év feletti ember Elite FFI-ben indul nem Elite Master1-ben ....

A helyszíni nevezésnél meg összekevertek emberekhez és távokhoz tartozó chipeket ....

És mivel kupa futam volt, nem lehet lefelé - azaz gyengébb kategóriába nevezni - mert akkor az addigi eredményeidet törlik és ezzel együtt pénzbírságot is kapsz .....

Aztán meg a Chapionchip rendszere is kattogott ....

És összeomlott minden!
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#232
Kimura

Kimura

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

csak azt nem ertem mi volt a gond? amikor beertem, es ameddig ott voltam a celban mindenkinek mondtak a nevet meg az idejet, sot par embernek a helyezeset is.... mit tudtak akkor elkavarni???


nem vitte fel a gyerek aki kiadta a csipemet a rendszerbe, és benne se volt az idõm a listában, nekem tartott vagy fél órába utánajárnom pl...

#233
lastoneleft

lastoneleft

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás

ez tuti komoly! Kivártuk a végét az õszhajú bajszos spíker bá bemondta, aki ott volt hallotta! és a versenybírok is megerõsítették, személyesen kérdeztem meg tõlük!

éN ÖRÖKRE ELTILTANÁM A VERSENYSZERVEZÉSTÕL A FÕSZERVEZÕT


csak azt nem ertem mi volt a gond? amikor beertem, es ameddig ott voltam a celban mindenkinek mondtak a nevet meg az idejet, sot par embernek a helyezeset is.... mit tudtak akkor elkavarni???
Tornagatyás ÉS tornacipõs nem érhet be elõttem!

#234
xle

xle

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
Ez meseszép! :S
A Duna Maratonon biztos ott lesz mindenki, aki itt dobogós lett (engem nem érint) és különben is ugyanolyan érzés lesz ott hallani az eredményeket mint lett volna itt a verseny után, ahol megdolgozott érte az ember. :S Hihetetlen. Az a legnagyobb baj, hogy az itt tapasztalt bakikkal pont azt az élményt veszik el a versenyzõktõl, amiért versenyre járunk. Ki akar még itt is ilyen f***ságokon idegeskedni, amikor pont kikapcsolódni megyünk?
"Nem felejtem soha el, hogy ki volt mindig velem, azt is mindig tudni fogom, ki fordult ellenem."

#235
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

ez a duna maratonos eredmenyhirdetes most komoly? Mondd, hogy csak vicc... Azert az ubergaz lenne...


ez tuti komoly! Kivártuk a végét az õszhajú bajszos spíker bá bemondta, aki ott volt hallotta! és a versenybírok is megerõsítették, személyesen kérdeztem meg tõlük!

éN ÖRÖKRE ELTILTANÁM A VERSENYSZERVEZÉSTÕL A FÕSZERVEZÕT
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#236
lastoneleft

lastoneleft

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás

ELIT MAN: 15 places; ELITE WOMAN: 10places .... csak az UCI2 miatt! a Többi eredményt a kikeverés után a DUNA MARATONON hirdetik ki!

Az XCM MK helyzetérõl (törlik vagy nem) az MMTBSZSZ dönt majd!
(a törlését nagyon nem szeretném!!!!!! Nézze vissza a chipek alapján a CHAMPIONCHIP úgy is õk a legjobbak .......)


ez a duna maratonos eredmenyhirdetes most komoly? mondd, hogy csak vicc... azert az ubergaz lenne...
Tornagatyás ÉS tornacipõs nem érhet be elõttem!

#237
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

Kaptam infót.
Elit eredményhirdetés volt.
Egyébként én simán visszakérném a pénzem ha nem lenne eredmény.


Jó, hogy nem maradtam. Ááá... szánalmas.

Én sem szeretném, ha törölnék az összetettbõl. NAGYon nem!

#238
Steve66

Steve66

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
ChampionChip technológia:

Milyen elõnyökkel jár:

Igény szerint nettó és bruttó idõmérés
Gyors és pontos eredmények
Több korosztályban lehet eredményt hirdetni a beérkezés után szinte azonnal
Szpíker kiszolgálása a beérkezõ adatokkal

Errõl ennyit....

#239
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Kaptam infót.
Elit eredményhirdetés volt.
Egyébként én simán visszakérném a pénzem ha nem lenne eredmény.


És hogyan teszed meg, mert én is vissza akarom kérni!!!!!
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#240
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Majd írok a versenyrõl.
De most lenne néhány kérdésem. Végül lett eredmény és eredményhirdetés? Mi 19.55ig vártunk, aztán eljöttünk.


ELIT MAN: 15 places; ELITE WOMAN: 10places .... csak az UCI2 miatt! a Többi eredményt a kikeverés után a DUNA MARATONON hirdetik ki!

Az XCM MK helyzetérõl (törlik vagy nem) az MMTBSZSZ dönt majd!
(a törlését nagyon nem szeretném!!!!!! Nézze vissza a chipek alapján a CHAMPIONCHIP úgy is õk a legjobbak .......)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X