Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15840 hozzászólás a témában

#15721
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Remelem nem baj hogy ilyen "regi" dolgot elevnitek fel.
Nem ertek valamit. Azt irta rob hogy 22-es CC felnibe ilyen 2.35 gumit ne. Nos en ebben igazat adok az alapjan is hogy azota volt itt a site-on egy cikk melyben lathato  egy faintos tablazat a felni gumi parositasrol.
Azonban ket haverom is Space 2.35 gumit hasznal.
Rictchey OCR PRO , MAVIC X-517, es MACH1 felnikben rendre 20mm korul vannak ha jol tudom es meg nem tortent semmi. Pedig volt mar 1-2 akcio azota. Akkor most mi az igazsag lehet hasznalni ,de nem ajanlott. Szerintem a legtutibb megoldas a TIOGA mert ket keresztmetszet van a gumin kulon a felninel es a futofeluleten. Na ehhez szoljatok hozza ha akartok. ;)

#15722
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Ja erre én is gondoltam csak valami szövettel.

#15723
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Ha nagyobb lukat csinálsz, betehetsz pl. szivacsot mögé: A levegõ kimegy, a kosz a szivacson marad. A régebbi Rock Shox villáknál ez még alap volt..

#15724
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Rob, én kb 3x voltam Veresen, és 1x a hegyen úgy, hogy Maxxis Mofo Dh volt a Ritchey Rock felniben!  ;D
De amúgy tényleg nem volt semmi gáz vele ?? !!

#15725
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
A 2.35-ös gumik simán elmennek egy 28 mm széles felniben, nekem Rhyno Lite van (28.5 mm), és killer. Csak 22 mm-eres cc felnikre nem szabad ilyen gumit feltenni!

#15726
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nekem 2.35 Schwalbe Space van egy 28mm-es felniben, szóval megy a dolog...
De már közeleg a D321...

#15727
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
A francba pedig én 3-as dh külsöt akartam (az tök brutálisan néz ki ) remélem a 2,35-ös elmegy egy 28mm-es felnivel ,és akkor legalább nem kel újat vennem. :'( :'(

#15728
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
A Mamba vázba belemegy egy 2.45-ös Hutchinson Jumbo, de akkor hely mellette nulla. Egy 2.5-ös Maxxis Mobster is belefér, de ugyanez a helyzet. Ha ésszel akarod használni, akkor 2.35 ig lehet menni, nekem Mofo DH van, és korrekt.

#15729
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Megpróbálom kössz. :D

#15730
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Vagy megszokod, vagy nagyobb lyukat operálsz rá. Ekkor viszont jobban be megy a por ami nem biztos hogy egészséges, így inkább az elõbbi megoldást ajánlom ;D

#15731
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Nekem szuszog és idegesit ,mit csináljak hogy bekussoljon? Apropo mekkora gumi fér mali mamba vázban?

#15732
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
nem feltétlenül

#15733
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Azért hogy a levegõ ki tudjon jönni, amikor összenyomódik a teló, s vele együtt a gumi is!
Szépen szuszog is  :)


Beg

#15734
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Elég hülye kérdésem lenne: Mért van a telógumiharmonikavédõn két pici luk? ::)  :)

#15735
Blazsev

Blazsev

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Esetleg valakinek IRC gumikkal kapcsolatban tapasztalata?

#15736
Petak

Petak

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
AAA még nem tudom, hogy honnan lehetne beszerezni...valaki csak árul ilyesmit...azaz igazság, hogy olvasgattam a forumot...és valakinek volt ez a ragyogo ötlete csakhogy nem Polar X-re na és egy kicsit beindult a fantáziám, hogy mi lenne ha... mivel hogy most szeretném összerakni az uj bringámat...amugy frirájdolok, meg DS...ugra meg bugra.

#15737
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nem fog beférni.. Ne is próbáld..
Amúgy is drága és felesleges.
De még honnan akarsz 24es kereket meg külsõt szerezni??

#15738
Petak

Petak

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Jo hogy mondod azokat a féktüsiket...ok...akkor még alkuszom egy kicsit...2.7-es gumi és hogyan lehet a féktüskéket eltávolitani annélkül, hogy a váz halálát okoznám?

#15739
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 hozzászólás
He-he Próba szerencse.Sztem befér

#15740
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Frankón nem fér bele sztem. Másrészt ha bele is menne, akkor a féktüskét le kéne fûrészelned :)