Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15827 hozzászólás a témában

#15761
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hát nem tudom, Gizmot multkor virsli 2.25 Big Jim-mel láttam az össztelós gépén!!
Amúgy nekem most elöl Nokian 2.6os van, és bár nem próbáltam még Spacet meg Michelin-t de ez a külsõ... iszonyatosanmegabrutálgigaállatt!!! Szavakkal nehezen leírható, annyira tetszik. A Maxxis Mofo, ami eddig elöl volt, hát a Nokianhez képest iszonyat gyenge!! A legjobb amit bírok a Nokianben, hogy már szinte negatív légnyomáson is lehet vele menni, felütés nélkül! Ja és a 2.6os méret pont ideális. (Amúgy pont a 2.5 ös és 2.7es Mobster között van méretben, tehát stimmelnek a méretek Maxxis-Nokian között...)

#15762
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Maxxis swampthing 2,35 király


::) ::) ::) zyl: nem

#15763
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Nem, Bogyo-nak szólt.

#15764
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Winethoo: Oks, te tudod, de azért majd 1-2 tapasztalatot írj le. kösz

rob: Ez most nekem ment?

#15765
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Nem veszem kötöszködésnek.Tehát,sokat hallottam mind a kettõrõl,és csak jókat,de pl. Milánkáék is Mofoval nyomják,a Spaceval meg Gizmo és Indián.Õk már csak tudják mi a jó :D,nem?

#15766
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Szeretem az ilyen magvas, velõs, tömör és mindemellett mélyértelmû megnyilvánulásokat.

Mondd, nem érzed magad többnek?

És hidd el, nem csak nekem hiányzik a MIÉRT a mondandódból! ;)

#15767
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ja az a kopós versenygumi... aha sokan istenítik, csakhát nem merem megvenni, nehogy ráfázzak.
Mióta használod és mennyire kopott?

#15768
Bogyo

Bogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Maxxis swampthing 2,35 király

#15769
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Bocs winethoo, nem kötöszködésbõl, de ha most fogsz venni, akkor honnan tudod, hogy kitûnõ választás freeride-ra? Talán hallottál véleményeket róla, vagy próbáltad már? (hozzáteszem, nekem is aktuális a téma)

#15770
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Én most fogok venni Space-t hátra,Mofot elõre.Szerintem Freeridera kitûnõ választás.Ajánlom mindenkinek. ;)

#15771
gorgo

gorgo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 649 hozzászólás
Lehet, hogy igazad van a Fat Albert brutális volt lefele csak egyfolytában felütöttem(light version)pedig nagy nyomáson használtam :-/

#15772
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Szerintem nem azért csúszkál a Fat ALbi mert szar gumi hanem azért mert nem vizes aszfaltra tervezték!

És egy gumiról akkor lehet kijelenteni hogy szar ha azon a területen nem teljesít ahova szánják!

Kompromisszumot kell kötni néha a gumiknál vagy terepen jó vagy aszfalton!Ami mindkettõn jó az vagy nem létezik vagy kurva drága!

Kb mint az univerzális téli&nyári gumiabroncs az autóknál ami se nyáron se télen nem jó csak dísznek! ;)

#15773
gorgo

gorgo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 649 hozzászólás
Michelint nemhasznál senki ???-pedig azok is jó gumcik(szerintem).Nekm most HOT's van 2,1-es méretben és nagyon meg vagyok velük elégedve.Tényleg nincsen valakinek tapasztalata a vastagitott oldalfalú verzióról,mert az egyik srác állítólag Svájcban látott egyet 2,5-ös méretben és azt mondta hogy nagyon disznó volt.
Szerintem a Schwableknak nagyon rossz anyaguk van mert az én Fat Albertem a vizes betonon úgy csúszkált mintha jégen mentem volna.

#15774
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Szerintem is Ricsi Moto Vader 2.4,vagy Fat Albi,Space,esetleg,ha tényleg lényeg a súly,akkor Schwalbe Big Jim,King Jim.De a Mofo is gizda,olyat használnak Milánkáék(õk már csak tudják mi a jó :D

#15775
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Nem is mondtam hogy a Space freeridera cool! De lehet azért arra is használni.  ;D ;D ;D

#15776
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nem akarok kötözködni, de a Space kifejezetten DH gumi ! Fõleg a Soft változat ! Freeride-re a Fat Albert való, ahogy már megbeszéltük.

#15777
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Jóvanna! De a Schwalbe Space Soft a király...

#15778
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
attól még sárgumi...
a sima külsõ is elmegy a sárban... igaz olaf? ;D
de ettõl még nem sárgumi...

#15779
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
iljicS! A Wetscream bütykei azért nem csak sárban érzik magukat otthon, ha pedig a 80 TPI-s változatban vásárolod, akkor elég tartós is...

#15780
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Van keskenyebb Swampthing is lehet, hogy az inkább freeride.