Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15840 hozzászólás a témában

#15801
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ON!

visszatérve a témára: Intense gumikat lehet itthon kapni?

#15802
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
csak egy élmény a flórián tér felõliekrõl:

aranyosak meg minden, de amikor 1x õk szerelték fel életem elsõ tárcsafékét anno 3 éve, átadták a bicajt és a M...ci mellékesen megjegyezte hogy egy "kicsit ráfolyt az olaj a tárcsára és a betétre (dot4), de ugye nem baj?!"

Azóta nem szereltetek ott semmit (sehol), csak vásárolok.   :'(

lcs

#15803
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Sajnos késik a fékfelszerelés, mert a jófej boltosok -akik forgalmazzák is, tuggyátok kik e- hátsó olajvezetéket szereltek az elsõ fékhez, én meg azt hittem -a boltban is, akikkel hozattam ott a flóriántérfelé e- hogy biztosan vágható. Hát nem. Nem vágható. Így a kedvenc boltom eladói égtek, én meg beidegelõdtem. Na majd jövõ héten !

#15804
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
hoppá

#15805
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Palmer írta vala: hülye gyerek fej... Ööö, ez jelenthet akár Shonguku hajat is?  ;D

#15806
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
vílávjú pálmika

#15807
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Frírájd külsõ:
Deszkás cipõ, bõ, hosszú gatya, alatta síp+ térd védõ (kívülrõl nem látszik), Bõ poló v. pulcsi, de a legmenõbb a motocross/DH mez, alatta páncél (ez se látszik), hülye gyerek fej, raszta haj, kupak/full face bukó.
Az a legmenõbb amikor a raszta séró lobog a DH bukó alol.

Palmer aki leírta milyen a Free Ride külsõ.

#15808
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Eddig?
Hmmm!
Szép, de azt nagyon, mivel csak péntekre lesz felszerelve! Abszolút igényes darab elsõ -és második- ránézésre is. Ahogy mentem vele, s valamennyire bekopott rögtön elmesélem milyen! Maximalista vagyok vele szemben, remélem nem fogok csalódni! Cserkó nem Hayes-szel nyomta a régebbi gépén ?

#15809
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Iljics: überkorekt!
bocs az off-ért, milyen a Hayes-ka eddig?

lcs

#15810
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Kitaláltam! Ebben a pillanatban -még az olvasás elõtt- jutott eszembe, hogy Te mindig olyankor jössz, amikor a többség durmol, tehát tutira éjjel dolgozol!  ;)

#15811
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Iljics: éjszakás vagyok bibibi 22-6

Yoci bácsi: Nos ezen anomália megoldására javasolom (én már csak azt nézem), hogy csak a milliméter adatokat nézd. Ugyanis csak egy példa:
A Space elõtti gumim Egy Black Shark2.5 volt amire 62mm volt írva, a Space 2.35-re meg 60mm.
Nos ezek az adatok már eleve ellentmondásosak, de a mm-ben megadott adatok pontosak.

lcs

#15812
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
yoci a szám az a szélesség coll-ban mérve!
2,35 = kb. 60mm

Beg

#15813
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
YOci: márka?

Zap: Ne b@sszál már! 8000??

#15814
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hali!  Valaki azt megtudná mondani nekem végülis,hogy pontosan pl.: a 2.5-ös méret az mi vagy mit jelent.
Azt tudom hogy vastagabb minnél nagyobb a szám(nem az enyém),bár a barátom 2.35-ös gumija nagyobb mint az én 2.5-öm.Na ezt mondjátok meg.

#15815
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Köszi a tanácsokat!
Asszem a Spacet vállalom be.

Bár Pécsen a Pavlikban a FireDHpro 8000 pénzért kapható!!! Szóval ezt ajánlom másnak is!

Csá!

#15816
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Eddig Panaracer FireDH Pro 2.3"-os om volt, de hiába drága, meg dizájnos, nem volt igazán oldaltartása. Azért a 12000 darabjáért sok pénz volt...

#15817
Attee

Attee

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Egyértelmû hogy Hutchinson Squal(2.2) de ez nehéz vagy amit használok és ilyen király Hutchinson még mindig "kicsi" Jumbo(2.25) ami könyû és vastagabb gyakorlatban a schwable 2.35-nél. De ez csak egy-két hét használat után derül ki amikor kilapul. Hátulra van ajálnva. Ja és kamu, hogy elõl szar, mert nem csak én használom elõre fordított menetiránnyal és egyikönknek sincs semmilyen panasza, sõt olyan az írányítása és a fékezése, hogy mást én nem vennék. Ja és még a felütést is bírja.

Ami még fontos lehet hogy ehez én leginkább csak a Hutchi Zöld belsõt ajánlom mert rohadt jó és már évek óta nem volt defektem pedig nyúzom.

Na jó válogatást: Attee

#15818
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
lcs mit csinálsz hajnali 5:30-kor a fórumban ? Ennyire rossz alvó vagy, ilyen a Matávnál dolgozni vagy esetleg a Szilv......pfú, majdnem leírtam !  ;D

#15819
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
bizony, mint MortyMike is írta nagyon fasza a hájroller is és a legsúly/pénztárca kímélõ megoldás elõre egy hájroller szimplafalú, hátra meg egy duplafalú, pl Space. Csak hátra nem szabad rakni a szimpla hájrollert, mert pl a Cserkó örökké szétverte és egész nap defektet szereltünk.
Így spórolhatsz is és ez a lehetõ legkönnyebb/legbrutálabb megoldás.
A ricsik úgy tûnik jó szélesek lesznek meg minden csak lefelejtették róluk az oldalbütyköket, hmmm nem tudom milyenek lesznek így kanyarban ??? :o

lcs

#15820
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
A 2,35"-os Maxxis Highroller (50 TPI) se nagyon rossz freeridera szerintem, tömege viszont van, de KIT érdekel?! ..., nem ezért freeride?

Mostani sárgumim pedig szintén Maxxis, de a Wetscream 2.2" lesz. Elég brutál.