Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15840 hozzászólás a témában

#15741
Petak

Petak

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
??? 1. kérdés...elméletileg be lehet-e tenni egy 2k2-es Polar X vázba egy 24-es kereket 3" gumival? 2. kérdés...a fenti kerdéssel bebizonyitottam, hogy hülye vagyok?  ;D

#15742
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
álitolag hátul nagyon szar a vertical de elöl jó!!

#15743
Blazsev

Blazsev

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás

csak egy kérdés miben különbözik a most kapható piros-fekete Vertical (3800 asszem) és a vertical pro?
minta összetétel? valakinek vannak tapasztalatai a verticalra (piros-fekete) elõre és hátra?


szóval tudja valaki?
Ilyet szerték venni mármint a piros-feketét elõre is meg hátra is és szeretném a tapasztalatokat olvasni...köszi

#15744
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
nekem, most valami régi wheelerem van ami slickesre kopott! nagyon jó lehet vele manualozni, és nyáron a megállással sem volt bajom vele! lehet, hogy télre fölteszek majd valami bütykösebbet mert multkor elsõfék nélköl elég para, volt. vagy legyek adrenalinevõ kamikaze?

#15745
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Én annyit tudok róla, hogy a SwampThing csak puhított változatban kapható (SuperTracky), tehát gyorsan kopik.

#15746
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Nem HighRoller, de Maxxissal kapcsolatban lenne 1 kérdésem: a Swampthing mennyivel jobb a MagasRollernél, vagy a Mobstenél mind tartósságban, mind tapadását tekintve?

#15747
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Igaz, sok helyen csak 2.5ös Highroller van. Én a GyorsFém-ben rendeltem, meghozták 3-4 nap alatt. Mondjuk ez nem 2ply meg puha, hanem a sima, de csak 4500 volt (!)

#15748
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Beg tudok egy 2.35-os Highrollert. SuperTacky 2Ply, elore nagyon jo lesz neked.
Itt van a boltban ha erdekel privizz..


#15749
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Így van, jól mondja Beg, a highroller nagyon jó kis gumi. Sokáig volt nekem hátul, most tettem elõre, azóta piszokul csúszik a háta a gépnek (igaz, egy 2,1-es mofo van hátul).

kislust

#15750
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Igen én most éppen egy 2,35ös Highrollert vadászom, de nem lehet kapni sehol (csak 2,5öst)

Most kopott el az elsõ kerekemen, nagyon meg voltam vele elégedve, ezért is szeretnék ugyanilyet.

Hátul most Space van, de nem érzem jobbnak mint a highrollert. Mindkettõ nagyon jó kis gumi!



#15751
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Highrollerrõl annyit hogy nagyon jó! Millióegyszer odavertem már padkának, még a felnirõl is lejött a festék, de 3 hónap alatt csak most lett belõle defekt :) Belsõ: sima Conti 700 ft-os.

#15752
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nekem elõl már sokszor 40 km-et látott a  2.35 Highrollerem de még nincs vele nagy baj. Vizes sima aszfalton meg minden csúszik. Terepen még nem volt vele baj, bár most már megérett egy cserére: 2.5 Highroller.

Highroller ügyben azt hiszem Beg is illetékes lenne, ha jól emlékszem nekik totál lekopott már ilyen külsõ a bicaján.

#15753
Blazsev

Blazsev

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
csak egy kérdés miben különbözik a most kapható piros-fekete Vertical (3800 asszem) és a vertical pro?
minta összetétel? valakinek vannak tapasztalatai a verticalra (piros-fekete) elõre és hátra?

#15754
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Mofót még nem próbáltam, de a HájRóler az xar. Újonnan még gurul valamennyire, de ha lekopnak az élei (40 kilcsi) akkor csúszik mint az vazelines banánhéj. Errõl leginkább MG tudna véleményt alkotni. (nem, nem a banánhéjról  ;D)

#15755
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Jók a MoFo-k, bár a vizek még annyira sem szeretik, mint más. Elég kemény gumikeverék, lassan kopik, de csak alacsony nyomáson tapad rendesen. Nekem városban 3 bar, terepen 2.

Continentalban is csak a 2.35" érdekel, abból is a Vertical ProTection.

#15756
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
rob:szerintem gondold meg a Conti Twistert,vagy az Explorert.Most akciósak a Marathonban. ;)Egyébként milyen a Mofo?Olyat akarok elõre.

#15757
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Nekem két MoFo DH van, a 2.35"-ös fajtából, és drótosak. Nehezek. Darabjuk majd kiló. Inkább vennék Contit, vagy Fat Albertet, hogy 600 grammra le tudjak menni, de sajnálom érte a pénzt. Úgyis elkopik mind... ;)

#15758
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Egyik haveromnak Kenda Freeride 2.35-ös van hátul jó nagy bütykökkel.Triálra használja,de sokszor megy vele a hegybe DH-zni.Azt mondja meg van vele elégedve,ahogyan az árával is,mert 3-4 rugó között mozog. ;)

#15759
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
szerintem a space inkább dh külsõ, de ez az én véleményem!!! de végülis tökmindegy mire használod!!!

#15760
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Gyerekek szvsz csak milliméter különbségek vannak itten. 2.3as Nokian + 3? mm a Space, Space + 2? mm a 2.6os Nokian...