Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15840 hozzászólás a témában

#15641
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nekem minyon dh van hatul!
nekem gyorsul!!!?
igaz 61-es combom van. :-)

#15642
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hehe:) megvan [glow=red,2,300]minion DH[/glow], termeszetesen elso hatulra, de ez mind1:) szoval polarx-be ugy befer, hogy csak na. meg csomo hely van sarnak is. egy 2.7es is siman(kevesebbb sarferohely lesz) bemegy szerintem. ez kb 55 mm szeles gumi... le kell merni:)
najo, bye! 8) 8) 8) 8)
U.I.: feltunoen nehezebben gyorsul most a gep :'( :'( :'( :'( :'(... de ha mar megy, nem lehet megallitani :P ;D :P

#15643
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ugy fog elmenni melletted mintha szem,be jonne! :-)

#15644
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Már nem azért de akinek már 2.5öse van az nem fog felfelé tekerni! ::) és azok nem is aszfaltra vannak! :P Ezzel az erõvel menj el országútizni, az 1 vagy 1,5-ös külsõikkel és majd vigyoroghatsz amikor kikerülsz mint a pocsolyát! ;D
És amúgy is mekkora a méretbeli különbség 2 mm? nehogymár olyan drasztikusan megérezze? Én is azért gondoltam, mert a számok rabja vagyok! De ránézésre én a 2.35öt is akkorának látom mint a 2.5öst! Az viszont igaz hogy nincs sok! De a 2.7 szerintem már nem megy bele! :(

#15645
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Én nem vennék 2.6 osat bele egy milyenbõl van 2.6 Maxxisból sztem nincs aztána 2.5 essel is nehéz tekerni betonon fölfele igaz lefele jó... ;D

#15646
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Nekem is 2.5-ös van benne, és még van is hely! Örülnék neki ha belepróbálnál egy 2.6-ost! Ha nem megy bele ragd elõre! ;D De tényleg érdekelne mekkora fér bele a max!

#15647
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Zolika rakjál bele még egy két rossz belsõt meg MAxxis dh-s belõs és nem igazán lesz felütésed!!! Jaja rég beszéltünk... CSak nehezebb lesz vele tekerned...

#15648
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
csovi:) szevasz bercike! regen beszeltunk:) az jo. mert most akarok venni elolre hatulra ilyet. es minimum 2.5-ost... elegem van a feluteses defektekbol:) jo kis ballonos gumi, vastag, eros, jol tapad... szal kul lesz:)
bye

#15649
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Thez belefér nekem is 2,5 High roller van hátul...

#15650
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
es meg annyit neztem, h itt mindenki 5 lila csillaggal rendelkezik, csak en nem? bruhuhu:(((( no, sebaj:) , majd dolgozom rajta:D
irjatok!

#15651
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Ahj:) jo regen irtam topicba, de most megteszem. szoval. lenne egy olyan kerdesem, h a 2002-es ( a szep csillagos) polarx-be belerakhato hatulra egy 2.5-os maxxis? (itt minion) hatha van errol vkinek vmi tapasztalata.... (magellan hires a keskeny lancvillairol:D )
conti verticalrol meg h trialra jo lehet, ezt nemtudom, terepre is marha jo, tapad, megfelelo uttartas, stb. de hogy aszfaltra ongyilkossag hasznalni, az 100%.(nem hajtogathato, piros oldalfalu,2.3-as, hogy pontositsunk.) van par tapasztalatom errol.
najo, nem jartatom szamat ennyit:) szoval ha vki tud a maxxis polarx parositasrol, akkor irjatok!
kossz
thez

#15652
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

[robmondjuk ehhez is izom kell, hogy guruljon... de melyikhez nem? ;) ;D



pl: Conti Avenue 1.75... ;D ;D ;D
olyan 70et tepertünk lefelé Buzzal Zircrõl (na jó õ 77et ;))

#15653
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
[rob]: nem tudom akkor... tény, hogy a mintázatát igen csak jól eltalálták... gördülékeny, és néha hiányzik is az az igazi morgás, amit egy jóóó bütykös külsõ tud adni... szóval 900gramm ide, 900gramm oda, gördülékeny a kicsike... mondjuk ehhez is izom kell, hogy guruljon... de melyikhez nem? ;) ;D

#15654
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ja, így már mindjárt más. :)
Akkor nem szóltam - ebben az esetben tényleg egy mindenes külsõ választása a célszerû.
Nem is tudtam, hogy freerideolsz. Tök jó! 8)


#15655
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
zyl

Ennek nagy része urban-freeride, szóval kell oda azért a külsõ... ;)

Azért akarok könnyû kereket, hogy mindennapos használat mellett se legyen nehéz tekerni, de ne kelljen gumit cserélnem, ha a János hegy felé kanyarodok....

#15656
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás

link=board=5;threadid=2309;start=165#msg96121 date=1047479742]
Általában 90% aszfalt van az általam teljesített kilóméterek között...


Akkor nem is lenne égetõ szükséged 2.2-nél nagyobb külsõkre. (Sõt aszfaltra még az is sok)

#15657
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Aha. Akkor ne is folytasdd. 990 gramm a WCS, akkor másfél kiló a Comp.... És én a 600-650 grammos ligában keresek külsõt.. ;)

Cinder

Én 3 bar-on használom a Kendákat.... És ezért tetszik a Vertical ProTection, mert annak erõsített oldalfala van. Amúgy sem mennék 2.5 bar alá semmilyen gumival. Akkora lenne a gördülési ellenállás, hogy meghalnék. Általában 90% aszfalt van az általam teljesített kilóméterek között...

#15658
CinderCone

CinderCone

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
Na gyerekek! Csak hogy én is belepofázzak ebbe a topicba is Feltöltött kép: Én kb. 2 évig használtam Continelntal Vertical Pro-t. Tapasztalatok: Nagyon jó gumi. szinte bármilyen talajon tökéletesen teljesített. Azonban 1 valami nagyon nem tetszett benne: iszonyat könnyû felütni. Amikor triáloztam volt, hogy fél óra alatt 2 kígyóharapás is beütött. PEdig kb 1,8 baron használtam direkt ezért...


#15659
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D ;D ööö... Tisztelt Bíró Úr.... ;D ;D

na szóval...
ha jól tudom a WCS 990grammocska per darab, de van PRO és COMP változata is... (hogy a CSEKE mindbõl hoz-é be, aztat már nem tudom) szóval van benne anyag...
szélesség: olyan 54-56mm széles futófelülete van... de ezt holnapra megmérem...

8)

#15660
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Para

A 2.4-es MotoVader hány gramm? Ebbõl van Comp, Pro, WCS, és SC is? Ha nincs, melyik van belõle? És melyik kerül 6000-be?
Mennyi a valódi szélessége a futófelületnek? (mm-ban?) És a gumi oldalfala a legszélesebb helyen mekkora?