Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15840 hozzászólás a témában

#15421
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
hehe.hátul kopik csak,pont mert olyan kellemes a tapadása.de ez csak a látványban lehet zavaró,mert ENDLESS EDGE,azaz haláláig közel újkori állapotához hasonló a mintája és a tulajdonságai.
03-asban is van pókhálós,az UST tuti az.
ezt a vizes beton dolgot meg nem értem,miért van így,mondjuk esõbe nem szeressek tekerni,fõleg nem betonon,szal engem nem zavar,no meg ez nem trekkinggumi...

#15422
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
:D
hát, a vertikál. terepen jó, de csak elöre...
az uj sima vizes aszfalton olyan mintha jégen lenne, amúgy jo. már nem lehet kapni, csak a patkósat. a pókhálós a piros oldalfalú szokott volt lenni, 2002-eleji évjárat. ja, hátul bír 1-2 hónapot... elölre való...
(ez saját vélemény... nem megkövezni!) de a ritka tüskék miatt tényleg gyorsan kopik

#15423
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
betonon,fõleg NEDVES betonon tényleg furcsa érzés vele menni,de hogy ebben a száraz idõben kipörögjön terepen... ::) tuti,h ilyet vettél?
mert nekem úgy mászik az összes 5szöges mintájú,mintfa vmi pók lenne!és ez igaz a verticalra is

#15424
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
kipörgött fölfelé ???

Te kapcsoltál turbó fokozatra vagy ijen sz@rul tapad/mintázat ::)
Csak mer ojanra terveztem beruházni, de vigyázz, ha lebeszélsz róla ajánlj jobbat ;D

#15425
vendég__*

vendég__*
  • vendég
na, ma sikerült egy költséghatékony gumit beszerezni :) elõre bike+, hátra meg conti vertical. hát lehet, h nem nagy dobások, de az 1.9 maxxis minotaurhoz képest egy álom lefele! viszont felfelé?! sirvafakadtam, ugy pörgött a conti :-\ na nem baj, nem is fogok ezzel felfelé menni ;) lefelé meg jo...

#15426
vendég__*

vendég__*
  • vendég
thenx ;)

#15427
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Schwalbe

#15428
vendég__*

vendég__*
  • vendég
a szpéjszet mijen nevü gyártó gyártya?

#15429
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
tökjó ;D úgylátszik nem csak én kapok hülyét a maxxistól... ;D ;D

#15430
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Neeem, a tanulság, hogy vegyél Space-t! ;)

Ja, az lemaradt, bár gondolom evidens, hogy a lépcsõsornak való nekigurulás felfelé értendõ.

#15431
vendég__*

vendég__*
  • vendég
tanulság? ne nöjjé nagyra ;D 8)

#15432
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Olyan kis kopottak voltak a Space bácsik a kerékpáromon, így gondoltam - úgyis itt az õsz! felkiáltással - lecserélem õket. Úgyis volt otthon egy 2,7-es Highroller meg egy 2,7-es Mobster, mondom szar Maxxis-szar Maxxis, dehát ez van... Felrakjuk. Belsejében a jól bevált kombóval (elöl 2,25-ös Semperit szátvágva a 2,7-es Maxxis Dh Tube-on, hátul csupasz 2,7-es DH Tube) 3,5 bárra fújva, mehetünk. Space-szel 102-szer beadott dolog, semminõ kis szarfika 20-as lépcsõsornak nekigurul... elöl-hátul felütés, olyan 2-3 centi hosszan, legfeljebb varrni lehet...

#15433
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
2900? azt még lealkudom 2500re és akkor nagyon jó kedvûen fogom feltenni a felnire ;D

egyébként meg nem MINDEN job ami olcsóbb, de perpill még noname külsõket fogyasztok annál meg 100% hogy jobb a conti "gazdaságos" 8)

#15434
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
forditva...az olcso is ugyanolyan mint a drága ;)
mellesleg azért nem.. ;D

#15435
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
nem 3600 hanem 2900!szinte minden boltban!
nyissátok ki a szemeteket,drágáim,a drágább is ugyanolyan,mint az olcsó!!! (huhh,ez de magyaros volt :))

#15436
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
csak azaz 1 esett szét ::)

jut eszembe kopp kopp kopp :D
hogy több nehogy ;D

#15437
vendég__*

vendég__*
  • vendég
jówanna én vmi holland oldalon nézegettem és ott 5 rogynyi euró volt ;) 8) bikmakkot meg azért nem veszem, mert szétesik ;D mondjuk 3 ezresért már nekem is teccik. amíg vdani nyomatta addig szar volt, de mástmár jó ;D ;D ;D ;D

#15438
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
NAhát mennyi kedves ember van itt :D
én igenis megveszem a bikeMAGot, és eddig azt hittem hogy figyelmesen is olvasom :-[
JAAAH igen aza bizonyos Mag esett darabokra :'(

Hmm télleg van az újságban a Conti Vertical :-X
asszondja hogy 3600HUF súlya 740 GR itt is dicsérik a drága szerkesztõ urak szal valószinüleg nála maradok ;)

jah még 1 kis infó 55mm széles és 42 magas 8)
NAh most én vagyok az okos kérdezetek nyugodtan újság van a kezemeben és nem félek használni :D

De mégece köszönöm a segítséget... :o

#15439
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
2900 FT Conti Vertical 2.3 Tubeless Pro 700-800 gr
elöl-hátul jó,nagyon jó súlyban van a tudásához képest,hasonló mondható L az árra is.
mire kéne pontosan?
én CC-re is fogtam,de azért a 2,1-es Explorer sokkal jobban bejön most,fõként h kb 400gramm minusz.betonra annyira nem OK,de hát melyik montis külsõ az?fõleg a nedves betont nem szereti...de talajon,pl sziklás HHHn istenkirály,felfelé és lefelé is
a Vertical zúzásra is OK,a Tubeless+belsõ változatot elég nehéz (szinte lehetetlen) kivégezni,igaz,órás munka levakarni a külsõt a felnirõl :)

#15440
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
3k korul merik... 5??? az rablas lenne... nezd mar meg a bikemag-ot!
tudom, h senki sem veszi meg az ujsagot, de valami havernak csak megvan...