az országútiA 47-622 az milyen kerék méret?
622 az átmérõje a guminak 47 pedig a szélessége (miliméter mind2)
a 26-os montikerékre 559-es gumi kell
az országútiA 47-622 az milyen kerék méret?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
vizes lesz.Köszi, sárba nem akarok menni, de mi van ha asztalfon elered az esõ :chin:
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
leader?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
Én használok a speckó FT-ból 2.0 és 2.2-t és elég ballonos a kisebb is-ez a saját tapasztalatom/mindkettõ kevláros/ha lemérnéd, az tényleg jó volna.
hm, azt nem tudom, hogy a 2,0 mennyire lehet ballonos? :chin: a 2,2 LK-ról mintha azt olvastam volna vmelyik MBA-ben, hogy inkább közelebb van a 2,0 mérethez, mint a 2,2-höz. ...és hát a kényelem miatt csak kéne némi ballonosság. a mostani wtb epicwolf 1,95-ben azért eléggé ráz...
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
víz alatt a szelepet is látnod kéne, ha ereszt...
Ezt én értem, de ha felfujom ugyanazt a belsõt ami le eresztett be a vizzel teli kádba nem ereszt meg semmi... tehát nincs kilukadva, ezért gyanakszom most a szelepre...
Köszi mindenkitõl
Én már találkoztam hibás autószelepes Continentállal. Az elsõ gumishoz bementem és ingyen kicserélte a szelepet benne.Ezt én értem, de ha felfujom ugyanazt a belsõt ami le eresztett be a vizzel teli kádba nem ereszt meg semmi... tehát nincs kilukadva, ezért gyanakszom most a szelepre...
Köszi mindenkitõl
Ezt én értem, de ha felfujom ugyanazt a belsõt ami le eresztett be a vizzel teli kádba nem ereszt meg semmi... tehát nincs kilukadva, ezért gyanakszom most a szelepre...tüske a külsõben, ami lassú defektet okoz..
A sebesség mindent megold.
a 2,0-ás adranalin/resolution volt baromi ballonos meg széles simán elment 2,2-nek.....mondjuk én a q.nagy gördülési ellenállása miatt nem szerettem....meg asszem ütötte a 600 grammot a hajtógatós, de végülis meg volt hozzá a mérete is.ha lemérnéd, az tényleg jó volna.
hm, azt nem tudom, hogy a 2,0 mennyire lehet ballonos? :chin: a 2,2 LK-ról mintha azt olvastam volna vmelyik MBA-ben, hogy inkább közelebb van a 2,0 mérethez, mint a 2,2-höz. ...és hát a kényelem miatt csak kéne némi ballonosság. a mostani wtb epicwolf 1,95-ben azért eléggé ráz...
nem tudom, van-e vami elõnye a 2,0-ás slicknek? nekem 1,5-ös xenith van, elég gyors és annyira azért nem kényelmetlen... ja, és hajtogatós.