Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#10401
Amen

Amen

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Szilikon spray-vel szoktam befújni a peremét, h szépen felcsússzon a felnire, meg az oldalát tisztítás végett.
Futófelületet ne fújd be, mert meghalsz:P
Amúgy nem vészes, hamar lekopik...

#10402
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
ez a nyári autógumi téli raktározására való

#10403
Sandor75

Sandor75

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás

vettem ma ilyen szilikon sprét, amire az is van írva, hogy ápolja az autógumit...

ez mennyiben igaz bringagumira? érdemes ilyennel befújni, vagy inkább ne?

Vagy inkább ne! Szerinted mennyire fog nagyon csúszni? Szerintem nagyon.

#10404
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
vettem ma ilyen szilikon sprét, amire az is van írva, hogy ápolja az autógumit...

ez mennyiben igaz bringagumira? érdemes ilyennel befújni, vagy inkább ne?

edit: nem a külsejét gondoltam, hanem mondjuk a belsejét meg ahol a felnihez illeszkedik, ott a peremet...

#10405
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Találtam belsõt. Ritchey, 113 g, szingószelep, 1.0-1.5 -ig, 860 Ft. Pont van kettõ a boltban, holnap vagy holnapután el is viszem.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#10406
Sandor75

Sandor75

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Ma kipróbáltam a Kenda Komodo külsöt, 1.95-ös méretben. Nagyon kellemesen meglepödtem. A Mecsekben volt a próba, ami köztudottan köves talaj,helyenként most sár is van szépen. Pont ezért tartottam tölle , hogy felfelé a vizes ,nyálkás köveken hogyan teljesít majd. Azt kell mondjam az 1400 ft-os árához képest nagyon jol! Nem csuszik, jol gördül,nagyon jol nyeli a rezgéseket, és jol fékezhetõ is. No persze tudom , hogy nem ez a csucs köpeny, nemis ezt akarom mondani, de nekem a ritchey exkavader után, nagyon meglepöen jó. Mondjuk hozzátartozik az exkavaderben csalodtam. Tehát aki olcso gumit keres, ami jo terepen is , és aszfalton is annak merem ajánlani. Kopás meg nem tétel , ilyen ár mellett ugy gondolom.

#10407
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Kapuera: Ritchey Z-Max. Olcsó, nem nagyon kopik, igazi mindenes, cserébe nem egy grammhuszár gumi, de vizes aszfalton vigyázni kell vele, igazán jót lehet vele korcsolyázni ;)
Az hogy 2.1 vagy 2.35, te döntöd el. Túrázni elég a 2.1 is, ha inkább lefelé mész mint felfele és/vagy össztelós géped van akkor a 2.35 a te méreted.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#10408
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Milyen biciklid van?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#10409
Kapuera

Kapuera

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Igazából akkor úgy mondom, hogy aszfalton is kéne használnom néha de fõként erdõbe, kemény talajon lenne igénybe véve.
Semmi komolyabb DH. :)

#10410
mrteo

mrteo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 375 hozzászólás
Van valami infótok a Ritchey Z-Max Intuition gumikról?
2008-as modell, és a forgalmazó szerint egyaránt jól kapaszkodik kemény és sáros felületen is.
Az alapmodell ára kifejezetten kedvezõ (3900HUF), és a 589g még nem is kõnehéz.
A WCS verzió 478g, de 10.000HUF...

#10411
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Ja, egyszer linkeltem egy Merida Stormbringer-t, slick gumi, Alivio hajtás, Montster... Nehezen fér össze... :D

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#10412
Sandor75

Sandor75

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás

Milyen a bicikli? Aszfalt meg a DH nem igazán fér össze... :)

Kivétel ez alól a városi dh :) De valóban igazad van, mert nem könnyü megtalálni azt sem, hogy mi a jó vegyeshasználatra,aszfalt / terep. De ilyen szélsõséges körülményre meg pláne.

#10413
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Milyen a bicikli? Aszfalt meg a DH nem igazán fér össze... :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#10414
Kapuera

Kapuera

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Sziasztok.

Gumivásárlás elõtt ellok.
MTB gumira lenne szükségem 26-os felnire.
Igazából használva mindenhol lenne aszfalt, erdõ, néha DH.
Maxxis gumikat néztem.
Tudnátok esetleg ajánlani számomra egy tipust?
Illetve érdekelne, hogy milyen méretet válasszak mivel errõl sok mindent hallotam van aki a 2.1-et van aki akár a 2.35-et is ajánlja.

Nagyon köszönöm.

Üdv. Kapuera

#10415
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
Valaki használt már Schwalbe Delta cruisert, esetleg tud róla élõ képet mutatni? :) 2300 forintért lehet kapni 28-622-es reflexcsíkos defektvédõs verziót, ezért szeretnék belõle venni 1-2 darabot. (A 13% kedvezmény miatt most csak 2000-be van 1db :) )

#10416
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
ha találnál pls szólj nekem is..

#10417
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás
Már a kosaramban van, de 1.95-ös jobb lenne. Ha nem találok akkor marad az import.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#10418
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

itt esetleg?
http://www.bike-comp...roducts_id=3930


nem szándékozik senki rendelni...pk.- val meg már közel sem érné meg..

#10419
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
itt esetleg?
http://www.bike-comp...roducts_id=3930

#10420
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

én Mythos XCt vadászok..

Majd lõjj nekem is egy párat! :)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]