Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#10261
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Vajon az új RR is olyan gyorsan fog kopni, mint a régi?


A sebesség mindent megold.

 


#10262
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Akkor 2,25ös méretben. (ez lemaradt)

:prosze:

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#10263
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Excavadereim vannak (Pro és WCS), elégedett vagyok velük, szárazon istenek, jól gördül, jól mászik, közepesen fékezhetõ... de...

Nobby nicet próbálnám még ki; sok jót hallok róla, hogy nem gördül olyan rosszul ahogy kinéz, és elég harapós (agresszív CC) gumi...


Érv/ellenérv?

(Másik, hogyha hasonló jót tudtok 8-10K /pár áron akkor az is érdekl, Smart Sam ahogy tetszett papíron régen most lightosnak tûnik, RR helyett NN ha ennyiért nézelõdök, Conti Vapor papíron ide való, de Excavader Comppal szemben nem tudom mit tudna felmutatni...)

Fõleg 2,1et nézek, de ha latex szeresse a 2,25ös gumit (1,7-2,1ig ajálnják, nem tudom mennyivel gyorsabban eresztene/egyéb káros hatása lenne a 2,25ös külsõ használatának... Michelin a drága ha vki próbálkozott már vele)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#10264
Lui48

Lui48

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
Sziasztok!
A MICHELIN Transworld City 622x35 vagy a Continental Contact 622x37 gumit tartjátok jobbnak?


#10265
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nno, hát annyira gyorsan azért nem kopik, meg aztán az Endless Edge mintázat szerencsére a kopás ellenére kb. egyenletes teljesítményt nyújt, és ha ezt megfejeled azzal, hogy az elsõ-hátsó gumit váltogatod, akkor végképp kompenzáltad a dolgot.

#10266
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

A Sport nem tûnik valami bíztatónak esõben, esetleg errõl van tapasztalatotok?


Sajnos van... :) Amúgy k..va jó gumi, de víziszonyos!!!

#10267
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
hát akkor nem veszem meg, ha gyorsan kopik...nem f*som a pénzt sajna. :( akkor marad a smartsam.

#10268
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Kevlaros. Több tpi-s. Elvileg a gumma is másféle, a supersonicok mindig is gyorsan kopnak.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#10269
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
ezt gondoltam ,hogy könnyebb. de anyagában van különbség vagy valami?

#10270
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
könnyebb?!

#10271
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
ha fõleg aszfalton mész, és a terepezés is kimerül néhány föld meg murvaútban, akkor inkább valami semislick gumit nézegess szerintem. :)

kéééérrddéééééss: az apróban van 2 conti explorer supersonic...ez, hogy suprsonic, pontosan mit jelent? mert szerettem az exploreremet, de az csak ilyen olcsó bringabutikos fajta volt...

#10272
Caprineman

Caprineman

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
meylik a jobb?:maxxis Ranchero v. michelin country trail? legtöbbet aszfalton megyek kössz.

#10273
Xabi

Xabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 751 hozzászólás

Sziasztok!Melly külsóket ajánáltok,túra aszfaltra töltésen is tekerek,622-37/40/35-ös.cross trekking bico.Fontos nagy defektvédelem,ár kb 3000ft körüli?hali


Conti Contact, 37x622. Jó defektvédelem, aszfalton jól gördül, döngölt talajon is jó. Olcsó.

X.

Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!



#10274
Lui48

Lui48

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
Sziasztok!Melly külsóket ajánáltok,túra aszfaltra töltésen is tekerek,622-37/40/35-ös.cross trekking bico.Fontos nagy defektvédelem,ár kb 3000ft körüli?hali

#10275
Caprineman

Caprineman

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
helló a caprine epi 30-ba hanyas gumi fér bele?a 2,2-es belefér?

#10276
zsero

zsero

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Butikban biztos berendelik. Írj nekik emailt.

#10277
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
sehol nem kapok Z MAX-ot. Tud valaki illyen gumit valahol?2,1-es kéne

#10278
zsero

zsero

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Végül is Contact lett. Kerestem rajta hibát, és a tülrözödõ csík 1 cm-en maszatos. Na bumm. Ennyiért inkább veszek maszatosat, mint 2x ennyiért jót. Az is elkopik.

#10279
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Igen, esõben, aszfalton.

X

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#10280
zsero

zsero

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás

Én már estem vele nagyot. :)


SportContact-tal?