Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
Indította
Darton
, 2002. január 18. 20:07
#10261
Írta 2008. március 04. - 15:34
Vajon az új RR is olyan gyorsan fog kopni, mint a régi?
A sebesség mindent megold.
#10263
Írta 2008. március 03. - 22:54
Excavadereim vannak (Pro és WCS), elégedett vagyok velük, szárazon istenek, jól gördül, jól mászik, közepesen fékezhetõ... de...
Nobby nicet próbálnám még ki; sok jót hallok róla, hogy nem gördül olyan rosszul ahogy kinéz, és elég harapós (agresszív CC) gumi...
Érv/ellenérv?
(Másik, hogyha hasonló jót tudtok 8-10K /pár áron akkor az is érdekl, Smart Sam ahogy tetszett papíron régen most lightosnak tûnik, RR helyett NN ha ennyiért nézelõdök, Conti Vapor papíron ide való, de Excavader Comppal szemben nem tudom mit tudna felmutatni...)
Fõleg 2,1et nézek, de ha latex szeresse a 2,25ös gumit (1,7-2,1ig ajálnják, nem tudom mennyivel gyorsabban eresztene/egyéb káros hatása lenne a 2,25ös külsõ használatának... Michelin a drága ha vki próbálkozott már vele)
Nobby nicet próbálnám még ki; sok jót hallok róla, hogy nem gördül olyan rosszul ahogy kinéz, és elég harapós (agresszív CC) gumi...
Érv/ellenérv?
(Másik, hogyha hasonló jót tudtok 8-10K /pár áron akkor az is érdekl, Smart Sam ahogy tetszett papíron régen most lightosnak tûnik, RR helyett NN ha ennyiért nézelõdök, Conti Vapor papíron ide való, de Excavader Comppal szemben nem tudom mit tudna felmutatni...)
Fõleg 2,1et nézek, de ha latex szeresse a 2,25ös gumit (1,7-2,1ig ajálnják, nem tudom mennyivel gyorsabban eresztene/egyéb káros hatása lenne a 2,25ös külsõ használatának... Michelin a drága ha vki próbálkozott már vele)
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10264
Írta 2008. március 03. - 20:06
Sziasztok!
A MICHELIN Transworld City 622x35 vagy a Continental Contact 622x37 gumit tartjátok jobbnak?
A MICHELIN Transworld City 622x35 vagy a Continental Contact 622x37 gumit tartjátok jobbnak?
#10265
Írta 2008. március 02. - 22:39
Nno, hát annyira gyorsan azért nem kopik, meg aztán az Endless Edge mintázat szerencsére a kopás ellenére kb. egyenletes teljesítményt nyújt, és ha ezt megfejeled azzal, hogy az elsõ-hátsó gumit váltogatod, akkor végképp kompenzáltad a dolgot.
#10266
Írta 2008. március 02. - 22:36
A Sport nem tûnik valami bíztatónak esõben, esetleg errõl van tapasztalatotok?
Sajnos van...
#10267
Írta 2008. március 02. - 22:22
hát akkor nem veszem meg, ha gyorsan kopik...nem f*som a pénzt sajna.
akkor marad a smartsam.
#10268
Írta 2008. március 02. - 22:11
Kevlaros. Több tpi-s. Elvileg a gumma is másféle, a supersonicok mindig is gyorsan kopnak.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#10269
Írta 2008. március 02. - 19:16
#10270
Írta 2008. március 02. - 19:14
#10271
Írta 2008. március 02. - 18:51
ha fõleg aszfalton mész, és a terepezés is kimerül néhány föld meg murvaútban, akkor inkább valami semislick gumit nézegess szerintem. 
kéééérrddéééééss: az apróban van 2 conti explorer supersonic...ez, hogy suprsonic, pontosan mit jelent? mert szerettem az exploreremet, de az csak ilyen olcsó bringabutikos fajta volt...
kéééérrddéééééss: az apróban van 2 conti explorer supersonic...ez, hogy suprsonic, pontosan mit jelent? mert szerettem az exploreremet, de az csak ilyen olcsó bringabutikos fajta volt...
#10272
Írta 2008. március 02. - 17:50
meylik a jobb?:maxxis Ranchero v. michelin country trail? legtöbbet aszfalton megyek kössz.
#10273
Írta 2008. március 01. - 23:08
Sziasztok!Melly külsóket ajánáltok,túra aszfaltra töltésen is tekerek,622-37/40/35-ös.cross trekking bico.Fontos nagy defektvédelem,ár kb 3000ft körüli?hali
Conti Contact, 37x622. Jó defektvédelem, aszfalton jól gördül, döngölt talajon is jó. Olcsó.
X.
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#10274
Írta 2008. március 01. - 10:20
Sziasztok!Melly külsóket ajánáltok,túra aszfaltra töltésen is tekerek,622-37/40/35-ös.cross trekking bico.Fontos nagy defektvédelem,ár kb 3000ft körüli?hali
#10275
Írta 2008. március 01. - 08:27
#10276
Írta 2008. február 29. - 00:19
#10277
Írta 2008. február 28. - 17:24
#10278
Írta 2008. február 28. - 14:36
Végül is Contact lett. Kerestem rajta hibát, és a tülrözödõ csík 1 cm-en maszatos. Na bumm. Ennyiért inkább veszek maszatosat, mint 2x ennyiért jót. Az is elkopik.
#10279
Írta 2008. február 27. - 10:20
Igen, esõben, aszfalton.
X
X
Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers
#10280
Írta 2008. február 27. - 01:37

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





