A defektgátló lötyivel a latex belsõ eresztését nem fogod megakadályozni. A belsõ porózus anyaga miatt ereszt és ezen semmivel nem fogsz tudni változtatni.Ajjaj, nekem is tesó... (mislen)
1, defektgátló löttyöt belenyomom így defektvédelem még nõl is, és elvileg nem lesz gond az eresztés
2, 2,1"
Elöbbit nem próbáltad még?
Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#10221
Írta 2008. március 11. - 07:54
#10222
Írta 2008. március 11. - 00:11
sztem premonit nem sokan próbálták még...Nem szeretem szerelgetni, én 1 változatot akarok...
NN és Premonition közt fõ difik (elvileg) hogy elöbbi jobban tisztul, utóbbi jobban tapad vizes kövön/aszfalton?
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10223
Írta 2008. március 11. - 00:05
NN és Premonition közt fõ difik (elvileg) hogy elöbbi jobban tisztul, utóbbi jobban tapad vizes kövön/aszfalton?
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10224
Írta 2008. március 10. - 23:47
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10225
Írta 2008. március 10. - 23:43
Dave, a latexet nem a súlyáért (ugyanannyi mint egy jó butylnak), hanem a defektállóságáért szeretjük.
A sebesség mindent megold.
#10226
Írta 2008. március 10. - 23:23
#10227
Írta 2008. március 10. - 23:18
1, defektgátló löttyöt belenyomom így defektvédelem még nõl is, és elvileg nem lesz gond az eresztés
2, 2,1"
Elöbbit nem próbáltad még?
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10228
Írta 2008. március 10. - 22:54
A sebesség mindent megold.
#10229
Írta 2008. március 10. - 22:42
Sokkal (nálam 3szor) gyorsabban ereszti a levegõt.
Milyen márkájú belsõ és mekkora ajánlottja és mekkorában használod?
Sûrûbb fújás így mennyi, heti 2?
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10230
vendég_sajt16_*
Írta 2008. március 10. - 21:54
vendég_sajt16_*
Tudnátok tanácsot adni, hogy mit vegyek?
Kb 3000-4000Ft-ért, városba, és dirt-re.
Ezeket néztem. Conti Diesel 2.5, Kenda K-rad 2.3
K-rad árát nem tudom, és kevés helyen kapni. Ezeken kívül tudtok még mondani valami jót? Kb 2.3-2.5-ös legyen.
#10231
Írta 2008. március 10. - 21:51
A sebesség mindent megold.
#10232
Írta 2008. március 10. - 21:08
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10233
Írta 2008. március 10. - 21:01
Remélem legalább egy évet kibír nálam is; WCSekbõl is 3× annyit préseltem ki mint mások/egyesek, talán még a 4× annyi is menne... Gondolom Tigris se húzza sokat a fékkarokat meg aszfaltot se nagyon szereti...
Senki nem használja 2,1nél nagyobb külsõvel a latexes belsõjét? Gondolok persze 1,7-2,1 ig ajánlott latexes belsõre elsõsorban...
Ha a 1,9-2,1"-ig ajánlott maxxis flyweight-emmel nem volt gond 2,3"-os gumiban, akkor a latex sem fog eldurranni.
#10234
Írta 2008. március 10. - 20:33
Senki nem használja 2,1nél nagyobb külsõvel a latexes belsõjét? Gondolok persze 1,7-2,1 ig ajánlott latexes belsõre elsõsorban...
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10235
Írta 2008. március 10. - 12:10
nekem 2000 fölött van a NN-ben (2,25) és még kb 80%-os, sztem simán 5000 fölött fog bírni
Ez érdekes dolog. Èn 3-4 szett NN fogyasztottam el 2.1 töl 2,.25 ig és aszthiszem max. 1800km volt.
Lehet geologia oka lehet
#10236
Írta 2008. március 09. - 23:58
ilyen meg nagyobb szutyokban mint most van a king jim azért picit jobb volt, viszont annak van gördülési ellenállása rendesen tehát ezért inkább csak elõre teszem. meg amúgyis elõl legyen a jobban tapadó gumi.
Tigris, a NN vándorlás okairól mondasz vmit a nagyérdemûnek? (Hátha nem csak én vagyok lemaradva... pár helyütt RR+NN párosítást látok hogy az az ideális, van akik azt mondták hogy nem szeretik inkább e-h NN; szívem szerint ha lenne egy hely ahol ki lehet ezeket próbálni már pattanék is jármûbe oszt tesztelném...)
a rr-nak azért kisebb az ellenállása viszont sárban nem jó....tehát nyáron (ha nem angolos az idõjárás
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10238
Írta 2008. március 09. - 23:14
#10239
Írta 2008. március 09. - 22:53
http://www.maxxis.co...ail.asp?id=5653
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10240
Írta 2008. március 09. - 22:49
:prosze:
(Azért még a Premotionra kíváncsi vagyok mit tudhat, ha vki talál róla vmit ne tartsa vissza :prosze:)
Tigris, a NN vándorlás okairól mondasz vmit a nagyérdemûnek? (Hátha nem csak én vagyok lemaradva... pár helyütt RR+NN párosítást látok hogy az az ideális, van akik azt mondták hogy nem szeretik inkább e-h NN; szívem szerint ha lenne egy hely ahol ki lehet ezeket próbálni már pattanék is jármûbe oszt tesztelném...)
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





