Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#10221
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Ajjaj, nekem is tesó... (mislen)

1, defektgátló löttyöt belenyomom így defektvédelem még nõl is, és elvileg nem lesz gond az eresztés
2, 2,1"
Elöbbit nem próbáltad még?

A defektgátló lötyivel a latex belsõ eresztését nem fogod megakadályozni. A belsõ porózus anyaga miatt ereszt és ezen semmivel nem fogsz tudni változtatni.


#10222
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Nem szeretem szerelgetni, én 1 változatot akarok...

NN és Premonition közt fõ difik (elvileg) hogy elöbbi jobban tisztul, utóbbi jobban tapad vizes kövön/aszfalton?

sztem premonit nem sokan próbálták még...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#10223
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Nem szeretem szerelgetni, én 1 változatot akarok...

NN és Premonition közt fõ difik (elvileg) hogy elöbbi jobban tisztul, utóbbi jobban tapad vizes kövön/aszfalton?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#10224
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nem létezik olyan belsõ alapanyag, hogy butex? Mintha már hallottam volna ilyet.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#10225
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Még nem próbáltam lötyit, de erõsen gondolkozom butyl+lötyin edzésre és a latex csak versenyre felálláson.
Dave, a latexet nem a súlyáért (ugyanannyi mint egy jó butylnak), hanem a defektállóságáért szeretjük.


A sebesség mindent megold.

 


#10226
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
Pite, és akkor ugyanott vagy a latex+defektgátló lötyivel súlyban, minta vennél egy könnyû és jó butylt fele annyiért...

#10227
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Ajjaj, nekem is tesó... (mislen)

1, defektgátló löttyöt belenyomom így defektvédelem még nõl is, és elvileg nem lesz gond az eresztés
2, 2,1"
Elöbbit nem próbáltad még?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#10228
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Michelin, elõl adrenalin (akkora, mint a 2,25-ös NN), hátul z-max 2,1, elõl 2,3 bar-on használtam, napi 0,2 bar-t eresztett (ezért mindennap fújtam), hátul 3 bar volt és napi 0,1 bar alatt eresztett.


A sebesség mindent megold.

 


#10229
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Sokkal (nálam 3szor) gyorsabban ereszti a levegõt.


Milyen márkájú belsõ és mekkora ajánlottja és mekkorában használod?
Sûrûbb fújás így mennyi, heti 2?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#10230
vendég_sajt16_*

vendég_sajt16_*
  • vendég
Hi.
Tudnátok tanácsot adni, hogy mit vegyek?
Kb 3000-4000Ft-ért, városba, és dirt-re.
Ezeket néztem. Conti Diesel 2.5, Kenda K-rad 2.3
K-rad árát nem tudom, és kevés helyen kapni. Ezeken kívül tudtok még mondani valami jót? Kb 2.3-2.5-ös legyen.

#10231
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Sokkal (nálam 3szor) gyorsabban ereszti a levegõt.


A sebesség mindent megold.

 


#10232
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
OKés, de a butilosokat eleve nem kell 1(-2) hetente fújnod, szal más tészta kicsit. Ha nem érkezik ellenjavaslat bevállalom, de ha nem szeretik egymást inkább latex+2,1 mint butil+2,25.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#10233
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Remélem legalább egy évet kibír nálam is; WCSekbõl is 3× annyit préseltem ki mint mások/egyesek, talán még a 4× annyi is menne... Gondolom Tigris se húzza sokat a fékkarokat meg aszfaltot se nagyon szereti...

Senki nem használja 2,1nél nagyobb külsõvel a latexes belsõjét? Gondolok persze 1,7-2,1 ig ajánlott latexes belsõre elsõsorban...


Ha a 1,9-2,1"-ig ajánlott maxxis flyweight-emmel nem volt gond 2,3"-os gumiban, akkor a latex sem fog eldurranni.

#10234
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Remélem legalább egy évet kibír nálam is; WCSekbõl is 3× annyit préseltem ki mint mások/egyesek, talán még a 4× annyi is menne... Gondolom Tigris se húzza sokat a fékkarokat meg aszfaltot se nagyon szereti...

Senki nem használja 2,1nél nagyobb külsõvel a latexes belsõjét? Gondolok persze 1,7-2,1 ig ajánlott latexes belsõre elsõsorban...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#10235
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás

nekem 2000 fölött van a NN-ben (2,25) és még kb 80%-os, sztem simán 5000 fölött fog bírni


Ez érdekes dolog. Èn 3-4 szett NN fogyasztottam el 2.1 töl 2,.25 ig és aszthiszem max. 1800km volt.
Lehet geologia oka lehet :)

#10236
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

:)

Tigris, a NN vándorlás okairól mondasz vmit a nagyérdemûnek? (Hátha nem csak én vagyok lemaradva... pár helyütt RR+NN párosítást látok hogy az az ideális, van akik azt mondták hogy nem szeretik inkább e-h NN; szívem szerint ha lenne egy hely ahol ki lehet ezeket próbálni már pattanék is jármûbe oszt tesztelném...)

ilyen meg nagyobb szutyokban mint most van a king jim azért picit jobb volt, viszont annak van gördülési ellenállása rendesen tehát ezért inkább csak elõre teszem. meg amúgyis elõl legyen a jobban tapadó gumi.

a rr-nak azért kisebb az ellenállása viszont sárban nem jó....tehát nyáron (ha nem angolos az idõjárás :) ) akkor NN/RR,szutyokba meg KingJim/NN.....bár most épp elõl hátul NN van
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#10237
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Tyû VV, ez a te géped? Grat, cíp!

Tigris, #5663

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#10238
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Még nehezen elérhetõ produktum, és nem olcsó. Egy helyen találtam, és 10e felett van a 2,25-s kevláros.


#10239
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
1ébként -bár itthon nem beszerezhetõ- de igen csak "jól néz ki" AM bringába a maxxis ardent 2,25.

http://www.maxxis.co...ail.asp?id=5653
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#10240
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Akkor még a finisbe egy véleményt azoktól akik próbálták a latexes belsõket nagyobb külsõbe mint amibe valók hogy ennyi kis pluszt simán kibírnak ezek is mint a butilosok és köv héten rendelés...
:prosze:

(Azért még a Premotionra kíváncsi vagyok mit tudhat, ha vki talál róla vmit ne tartsa vissza :prosze:)

Tigris, a NN vándorlás okairól mondasz vmit a nagyérdemûnek? (Hátha nem csak én vagyok lemaradva... pár helyütt RR+NN párosítást látok hogy az az ideális, van akik azt mondták hogy nem szeretik inkább e-h NN; szívem szerint ha lenne egy hely ahol ki lehet ezeket próbálni már pattanék is jármûbe oszt tesztelném...)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám