Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#10201
Írta 2008. március 15. - 09:25
#10202
Írta 2008. március 12. - 20:15
amennyit kell annyit tapadÉjtöm, szal gurul is annyival jobban hogy megérje amivel kevésbé tapad ezexerint... Bár a max grip elsõre jobban vonz egy kicsit...
de számíts rá hogy az viszont 1500 max 2000 km után kuka -legalábbis a régi-
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10203
Írta 2008. március 12. - 20:13
pontosan
de mintha írtam is volna
Éjtöm, szal gurul is annyival jobban hogy megérje amivel kevésbé tapad ezexerint... Bár a max grip elsõre jobban vonz egy kicsit...
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10204
Írta 2008. március 12. - 20:09
pontosankisebb ge?
de mintha írtam is volna
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10205
Írta 2008. március 12. - 19:25
#10206
Írta 2008. március 12. - 19:22
Hátul miért jó/jobb a RR mint a NN? (Több helyütt így látom)
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10207
Írta 2008. március 11. - 21:59
Viccet félretéve össz 2 gumi van versenybe, amibõl úgy néz ki egyiket nem kapni... szal ne parázz
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10208
Írta 2008. március 11. - 21:52
ezen is annyit fogsz agyalni, mint anno a tárcsafúráson??? már kicsit idegesítõ...vegyél 2.1es nobby nicet bikemarketrõl, azzal biztosan nem fogsz rosszul járni anyagilag sem. az pedig, hogy egy picit elõbb kophat, szerintem megesik, elvégre kopó cucc...ha meg nem válik be, akkor így jártál, végülis tudsz vele tekerni ígyis úgyis, legközelebb meg veszel majd valami mást...tapasztalni csak úgy lehet, ha kísérletezel...
#10209
Írta 2008. március 11. - 20:26
Olyan jó lett a Z Max Intuition (ösztönös megérzés)? :chin: (Mintában az van a legközelebb hozzá...)
Remélem, mert légedett voltam/vagyok vele, az elvileg kategóriatársa Explorert gördülésben erõsen, kanyarsabességben és mászásban picit alázza, szinte semmiben nem rosszabb (fékezhetõség talán, de hangyányit ha igen, erõsen más jellegû teló miatt nem tudok olyan pontosan viszonyatani) ... Ha nem vonzanának annyira a veszélyesebb singletracekek hanem haladni szeretnék csak ezerrel, maradnék ennél...
Ricsin kívûl másutt is szoktak lenni asszimetrikus, de elölre/hátra azonos irányban felrakandó gumik? Mert úgy nézem az újaknál is ez a recept... (Sokáig filóztam hogy megfordítom a jobb fékezhetõség miatt az elsõt, de eleinte lusta voltam, késöbb meg megszoktam...)
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10210
Írta 2008. március 11. - 20:07
Z-Max Premonition 1.9, 2.1 and 2.25 (WCS, PRO and COMP)
Excavader Cross 700 x 35c (PRO and COMP) )olvassák hát az igét:
http://www.ritcheylo...5131/28531.html
MJani, ez engem is érdekelne... 3.jára hívom a bácsit ár/beszerezhetõség miatt de ma sem kaptam választ :mad:
Amúgy azt hittem az Elõérzet (Premonition) sártûrése nem faca, és kiderül hogy felületre majdnem kevesebb mnt az Excavader... (ami elég jól bírja) Ettõl még lehet nem faca, de rosszabbra számítottam elsõ ránézésre...
http://www.ritcheylo...monition2.1.jpg
http://www.ritcheylo...derCross35c.jpg
(nagyok, inkább kiszedtem és csak linkelem)
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10211
Írta 2008. március 11. - 18:00
A defektgátló lötyivel a latex belsõ eresztését nem fogod megakadályozni. A belsõ porózus anyaga miatt ereszt és ezen semmivel nem fogsz tudni változtatni.
Attat én tudom ám', viszont remekül tömít a lötyi; ami a kezemre csöpen pár sec után olyan állaga/kinézete van mint a ragtapasznak... ezért gondoltam hogy ezen nem nagyon fog átmenni már sok levegõ (persze kb a 2/3áig keni max össze a lötyi a belsõt, az is igaz).
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#10212
Írta 2008. március 11. - 14:51
A sebesség mindent megold.
#10213
Írta 2008. március 11. - 12:20
neuzer forgalmazza a michelin latex belsõket.
de a decathlonban olcsóbban megkapod.
http://ebike.hu/term...o/26-coll/3486/
http://bikemarket.hu...eszlet&tid=1953
én használtam (tán még most is benn van valamelyik kerékben), elvileg a szúrásos defekt ellen jobban véd, bár nekem sikerült így is defektet kapni. sima folttal tudtuk javítani
Köszönöm, nem tudom mit bénáztam el, pedig mindkét portálon rákerestem.
Azt hiszem kipróbálom.
#10214
Írta 2008. március 11. - 12:19
X
Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers
#10215
Írta 2008. március 11. - 12:17
Az õ hatására vettem meg, de elég hamar lecserélte, most pedig nem elérhetõ, tehát nem kérdezhetek tõle.Nem 2,1"-es, hanem 2,2"-es. Ha meg bringabandás vagy, akkor kérdezd Dobos Ferit, õ próbálkozott a hegyikirályokkal, írt is a BB-fórumra.
#10216
Írta 2008. március 11. - 12:15
Vazze elírtam, bocs.Mrteo, már nagyon sokszor volt róla szó.
Mindig (rövid i-vel).
#10217
Írta 2008. március 11. - 12:03
Mindig (rövid i-vel).
A sebesség mindent megold.
#10218
Írta 2008. március 11. - 12:02
Pár szóban írnátok a latex belsõkrõl?
Én mindíg "hagyományos" belsõt használtam, de versenyen örülnék, ha defektbiztosabb lenne a kerék.
A latexes belsõket nehezebb kiszúrni?
Néztem 1-2 internetes boltban, de nem találtam ilyen belsõt.
Más: Van tapasztalat arra, hogy a 2,1-es Mountain King hogy viselkedik saras, nedves terepen?
Nem 2,1"-es, hanem 2,2"-es. Ha meg bringabandás vagy, akkor kérdezd Dobos Ferit, õ próbálkozott a hegyikirályokkal, írt is a BB-fórumra.
#10219
Írta 2008. március 11. - 11:34
de a decathlonban olcsóbban megkapod.
http://ebike.hu/term...o/26-coll/3486/
http://bikemarket.hu...eszlet&tid=1953
én használtam (tán még most is benn van valamelyik kerékben), elvileg a szúrásos defekt ellen jobban véd, bár nekem sikerült így is defektet kapni. sima folttal tudtuk javítani
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#10220
Írta 2008. március 11. - 11:10
Én mindíg "hagyományos" belsõt használtam, de versenyen örülnék, ha defektbiztosabb lenne a kerék.
A latexes belsõket nehezebb kiszúrni?
Néztem 1-2 internetes boltban, de nem találtam ilyen belsõt.
Más: Van tapasztalat arra, hogy a 2,1-es Mountain King hogy viselkedik saras, nedves terepen?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





