nem hinném, hogy 40bõl kijön... ebike alapján DT küllõbõl fûzéssel együtt 54. fûzetni már erõsebbet fûzetnék inkább, nem könnyebbet, vastagtengelyes novatech agyakkal, meg mavic xm317-el vagy xm321-el.nem fordul le
én 2,4-es RR-t meg 2,35-ös Ignitort gond nélkül használok keskeny felniken..
(mellesleg a crossride heleytt lehet fûzetnék 717 vagy 719, xt agyak, 2/1,8-as küllõkbõl...annyiból kb ki is jön, llényegesen könyebb és jobb felnibõl van)
Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#10161
Írta 2008. március 16. - 23:36
#10162
Írta 2008. március 16. - 23:25
nem fordul lefõleg száraz idõben bringázom, egy kisfullyra keresek gumit, amit aszfalton sem rémálom hajtani, meg nem is fog elfogyni. erdõben is jól kell tapadjon, és lehetõleg ne legyen horror ára, bár ez kevésbé jelentõs tényezõ. Mavic crossride kerékre, amihez 1,00-2,30ig ajánlott a külsõméret. én maxxis holyrollerre gondoltam, ismerõs használ olyat erdõben, csak fosok, hogy lefordul a felnirõl, mert 2,4es
javaslatokat kérek...:scratchhe
én 2,4-es RR-t meg 2,35-ös Ignitort gond nélkül használok keskeny felniken..
(mellesleg a crossride heleytt lehet fûzetnék 717 vagy 719, xt agyak, 2/1,8-as küllõkbõl...annyiból kb ki is jön, llényegesen könyebb és jobb felnibõl van)
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10163
Írta 2008. március 16. - 23:22
javaslatokat kérek...:scratchhe
#10164
Írta 2008. március 16. - 22:52
És a Hegyikirállyal kapcsolatos tapasztalatokért írjatok McGywer-nek.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10165
Írta 2008. március 16. - 22:50
merész vagy...Speed King nekem laza talajon elég jó, aszfaltra meg naná, hogy nem való. Hóban(ami már nincs) kevés ellenfele van.
Lefele laza talajon nagyon jól bírtam irányítani, és számoljuk bele, hogy csak elsõfékem van...
#10166
Írta 2008. március 16. - 22:46
Lefele laza talajon nagyon jól bírtam irányítani, és számoljuk bele, hogy csak elsõfékem van...
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10167
Írta 2008. március 16. - 22:28
nekem volt speed kingem, 3 hónap alatt elfogyott, kiszakadt belõle bütyök, és aszfalton rémálom. szóval ha nem az erdõben laksz, akkor inkább valami mást válassz. most conti traffic van fenn a gépen, és száraz erdei talajon jobban bevált, mint a speed king. mondjuk nagy porban kanyarban eléggé sodródik, azzal számolni kell.
#10168
Írta 2008. március 16. - 22:17
Keresd vissza, Rémhöri leírta a tapasztalatait veleMountain Kinget ténylegesen próbált már valaki? Ezen vagy esetleg speed kingen gondolkozom. Pletykák, hírek nem izgatnak. Eddig nekem egyik olcsó, másodosztályú contival sem volt bajom.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10169
Írta 2008. március 16. - 22:16
#10170
Írta 2008. március 16. - 13:31
nekem volt xc at... fékezésenként szakadnak le róla a bütykök meg szanaszét van vagdosva a felülete. az xcr még ennél puhább annaka fele leszakadhat egy fékezéskor (külföldiek is ezt írják negatívumnak legfõképp)
No igen, igazából ettõl tartottam én is. Mondjuk egy kõ nehéz Ignitort használok most, de az is tény, hogy még egy maratonon se álltam meg defekt miatt:) Csak most valami könnyebbet, jobban tapadósat, mást szeretnék kipróbálni. Tigger mondta még a CrossMarkot, arra lehet rápróbálok.
"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"
#10171
Írta 2008. március 16. - 13:00
aztán sárban meg majd meglátjuk(megmutatkozik a technikám;))... úgy gondolom mindkettõ 2.1- es lesz...
szerintetek? szilvás-duna-buda-kovácsi-bükk-mátra-meg talán a pannon maratonokra jók lesznek?
még egy kicsit saras idõben még lehet velük rendesen menni, nem?
aztán ennyi:)
többet már nem kérdezek(ma) ebben a topicban(remélhetõleg:))...
#10172
Írta 2008. március 16. - 12:50
Mi volt vele gond?
nekem volt xc at... fékezésenként szakadnak le róla a bütykök meg szanaszét van vagdosva a felülete. az xcr még ennél puhább annaka fele leszakadhat egy fékezéskor (külföldiek is ezt írják negatívumnak legfõképp)
#10173
Írta 2008. március 16. - 12:49
sárban szarabb mint a racing ralph, oldaltartása nulla, köves szikláson nem nagyon tapad, a "bütykei" fél centis darabokban szakadtak le, én nem szoktam defektelni de ezzel a cca 1500 km-en 3 szor volt . ilyenek. mondjuk gördülése elég jó volt. igazából 2 elönye volt hogy szép ,meg hogy kopott mint a szar és hamar ki lehettett dobni a pi...ba. ja igen kb ez is 1500 és kuka.Mi volt vele gond?
az olcsóbb új verziók lehet hogy keményebbek azt nem tudom.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10174
Írta 2008. március 16. - 12:44
én spec az elsõ szériás all mountaint próbáltam, ami szürke volt és drága
, de ugyanaz a minta mint xcr at csak 2,2-es....na annál szarabb gumim éltemben nem volt
Mi volt vele gond?
"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"
#10175
Írta 2008. március 16. - 12:35
úgy gondoltam, hogy csak versenyre tenném föl ezeket a gumikat... illetve verseny elõtti pár edzésre
hol is van az a táblázat, hogy melyik pályára milyen kombóval kell menni?
#10176
Írta 2008. március 16. - 12:20
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10177
Írta 2008. március 16. - 12:20
Itt mindenki a méregdrága, gyorsan kopó Schwalbe gumikat szereti?
#10178
Írta 2008. március 16. - 12:06
A WTB-rõl sem szabad elfeledkezni, nagyon jó a mintájú külsõik vannak és nem is drágák.
Egy Michelint egyszer én is kipróbálnék hosszútávon. Amit eddig láttam annak elégkemény volt az anyaga és jól mászott.
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#10179
Írta 2008. március 16. - 12:02
"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"
#10180
Írta 2008. március 16. - 11:53

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






