az 1,8-as nagyon csirke szerintem, bár Hozé használ olyat vmelyik keréken, kérdezd meg tõleértem
és melyik a jobb, hogyha 1.8- ast vagy ha 2.1- est veszek nobby- ból
egyébként tényleg ilyen 520g- nál jár 2.1- es méretben?
és hogy is szokták? elõre racing ralph, hátulra meg nn? ez miért jó?
RR azért jó hátra mert nagyon alacsony a gördülési ellenállása, de azt sárban tényleg felejtsd el plusz vegyes használatban 1500 km és kuka.
ha nagyon haladós akarsz lenni meg lehet próbálni a hátra furius fred elõre racing ralph kombót kizárólag csontszáraz idõben, bár a FF és a defektek viszonyára azért kiváncsi lennék
meg nagyon dicsérik a maxxis crossmarkot mostanság
2,1-esben lehet itthon kapni, a könyebb változat 500 g körül van. persze sárban ez sem lesz jó

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





