Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#10041
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

a tubeless ready itt mit jelent? Kell bele valami lötyi, vagy felmehet egybõl a kerékre? Mert akkor nem is hangzik olyan rosszul ez a 2.2-es 580gr-os gumi... :)


kell bele lotyi. bontrager super juice. mondjuk en a continentalba is raktam, meg most a nobby nicbe is, mert szurasos defekt ellen is kituno :)

es a 2.1-es NN UST valami 770gramm. szoval mindenhogy jo az a 580
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10042
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Schwalbe Big Jim 2.25, Conti Gravity 2.3, továbbra sincs senkinek tapasztalata? :(

#10043
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Mennyi ennek a súlya, Rob?


770

#10044
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Mennyi ennek a súlya, Rob?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#10045
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

megjottek a gumijaim

Bontrager Jones ACX 2.2 tubeless ready

580gramm

kicsit motokrossz mintaja van, dehat nem is aszfaltos turakon kell jol teljesitenie... :)


a tubeless ready itt mit jelent? Kell bele valami lötyi, vagy felmehet egybõl a kerékre? Mert akkor nem is hangzik olyan rosszul ez a 2.2-es 580gr-os gumi... :)

#10046
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
már megint kezded az utánozást? :D

#10047
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
pofás az a speci gumi...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#10048
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
megjottek a gumijaim

Bontrager Jones ACX 2.2 tubeless ready

580gramm

kicsit motokrossz mintaja van, dehat nem is aszfaltos turakon kell jol teljesitenie... :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10049
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
kell. :)

#10050
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
lesz 2,3" specialized eskar sport asszem 4300 huf körül. mint minden speci, ez is jóval ballonosabb, mint a ráírt érték.

Feltöltött kép

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#10051
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Continental Gravity-rol, vagy a Schwalbe Big Jim-rol van valakinek tapasztalata?

XC bringara keresunk valami ballonosabb gumit, a Garda-tohoz. Ok, 2.1-es is biztosan eleg lenne, de ki szeretnenk probalni milyen a "nagyobb" :D
Vagy esetleg mit tudnatok ajanlani, ami barati aron elerheto?

#10052
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
emberek, ez röhej! a 2,1 Maxxis CrossMark ugyanolyan jól gördül aszfalton, mint a Conti Traffic, ami ugyan ebben a szélességben vékonyabb. szóval én eztet nem értem. mindenesetre nem kell parázni,ha ezzel mennék városba...

#10053
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Ma megjöttek. 2 x 2.2 Mountain King Super Sonic.
475 és 478gr.
Nemtudom menyire leszz alternativa a NN hez. Már kopottan jön a gyárból :) Még nem kerülnek terepre, de hamarosan elkogyik hátul a NN szokás szerint nálam max. 1500 km ( 66 kg, 2,2 bár hátul)

#10054
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Vibram XSGrip gumi!

még a negatív falon is felmegyek vele :D

#10055
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
(%-os szerintem)

60-70 fokon én megyek fel. Hágóvassal, csákánnyal. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#10056
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
CJ: a hummerek is csak küzdve tudnak felmenni a 65-70°os emelkedõn...bár lehet, hogy ez a nagyobbik szög, és amúgy csak 20-25°os. az már kicsivel hihetõbb.

#10057
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás

Off
KLM gyújtászavarod van! :D
Nem, csak kb. 60°-os emelkedõ.

Azért azt megnézném, hogy 60 fokos emelkedõre hogyan tekersz fel.

#10058
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Off
KLM gyújtászavarod van! :D
Nem, csak kb. 60°-os emelkedõ.

Ehónapban megyek valószínû, még a közeli dombon gyakorlok. Jó az attól, hogy kicsi. Fõleg a lefele.
On

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#10059
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

SMindez SPD-vel, kistányér-hátul legnagyobb fogaskerék, és teljesen elõredõlve.


Off

Rossz technika?

On

White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#10060
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
:D Tényleg, CJ bringáztál már hegyen?
Kela, még nem tudom, eddig csak aszfaltoztam, holnap megyek vele elõször.


A sebesség mindent megold.