a tubeless ready itt mit jelent? Kell bele valami lötyi, vagy felmehet egybõl a kerékre? Mert akkor nem is hangzik olyan rosszul ez a 2.2-es 580gr-os gumi...
kell bele lotyi. bontrager super juice. mondjuk en a continentalba is raktam, meg most a nobby nicbe is, mert szurasos defekt ellen is kituno
es a 2.1-es NN UST valami 770gramm. szoval mindenhogy jo az a 580

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







