sportcontact az 1.6os lesz, nekem is ez van a rohangálóson, a montis kerékre, ami hibátlanul centrírozott, látható, hogy mindegyik üt. de ez a városin nem zavar, mert az elsõ felniben van egy kis nyolcas-tojás - de sikerült úgy felrakni elõre a gumit, hogy a gumi ütése kompenzálja a centrírhibákat, és így egyenesen fut.
de hát ez van, nincs pénzem 10enezer forintos gumikra.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






