ITT németországban nincs 2. osztályú gumi. A héten vettem 2 Mountain King Supersonik gumit (elég volt a Schwalbekból).
A shoppokban 27 Eu ért lehet öket ( MK SS) kapni, de a "sakron" 40 ért is lehet venni. Egy felirad miatt meg nem minösitenek egy gumit 2. osztályúnak (szerintem), nemtudom honnan szedi az egész világ ( felmérések alapján bebizonyitott), hogy a német ilyen perfekcionista.....
Tévedsz! A Conti Edge-emen az egyik felirat fordítva van rányomva, más hibája nincs, és másodosztályú.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





